Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
10. decembris, 2014
Drukāt

“Ukraine International Airlines” sāks lidojumus uz Rīgu

Foto-LETAFoto-LETA

Ukrainas lidsabiedrība “Ukraine International Airlines”(UIA) šā gada vasaras sezonā sāks regulārus lidojumus no Ukrainas uz Latviju, nodrošinot tiešos reisus no Kijevas uz Rīgu, informē VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” pārstāve Sarmīte Rinmane.

UIA jaunos reisus no Kijevas uz Rīgu un atpakaļ nodrošinās ar moderniem “Boeing 737” gaisa kuģiem, sniedzot pasažieriem biznesa un ekonomiskās klases pakalpojumus.

Sākot ar 2015. gada 30. martu, lidojumi maršrutā Kijeva – Rīga – Kijeva (PS 185/186) plānoti piecas reizes nedēļā, darba dienās. Biļetes cena lidojumam turp un atpakaļ ekonomiskajā klasē būs no 193 eiro. Biļetes jau ir pārdošanā.

Vienlaikus UIA nākamā gada vasarā plāno sākt tiešos lidojumus no Kijevas uz Ammānu (Jordānija), Minsku (Baltkrievija), Pekinu (Ķīna) un vairākos jaunos iekšzemes maršrutos. Lidojumu saraksts ir pieejams UIA oficiālajā mājas lapā “www.flyuia.com”.

Biļetes uz reisiem jaunajos UIA maršrutos nopērkamas UIA biļešu kasēs, lidsabiedrības mājas lapā “www.flyuia.com”, UIA Kontaktu centrā (+380445815050), kā arī tūrisma aģentūrās.

Pievienot komentāru

Lauku atbalsta dienests sāk platību maksājumu avansu izmaksas (4)Sākot ar šodienu, Lauku atbalsta dienests (LAD) sāk vienotā platības maksājuma avansa izmaksu 70% apmērā, kā arī pasākuma "Maksājums apgabaliem, kuros ir dabas vai citi specifiski ierobežojumi" un pasākuma "Bioloģiskā lauksaimniecība" avansu izmaksu 85% apmērā.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļusEkonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+