×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. marts, 2016
Drukāt

Ukraiņu vingrotāja: Esmu gatava savām rokām nožņaugt Putinu (VIDEO) (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Ukraiņu mākslas vingrotāja un slavenā cirka “Cirque du soleil” māksliniece Nadežda Vasina intervijā dzimtenē pastāstījusi par negaidītu situāciju, kad viņai bija jāuzstājas Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam šova programmā Sanktpēterburgā.

“Gadu pirms Maidana man piedāvāja līgumu ar Sanktpēterburgu par jaunas šova programmas taisīšanu. Toreiz vēl nekas neliecināja, kādi notikumi gaidāmi un es piekritu. Tad aizbraucu uz viesizrādēm ASV, Ukrainā jau bija pagājis Maidans, sācies karš. Sanktpēterburgā viss bija ievilcies un tad pēkšņi viņi zvana – nu, tu brauksi pie mums? Man bija liela dilemma – braukt vai nebraukt?” stāsta Nadežda Vasina. “Sapratu, ka esmu brīvprātīgā un pelnu naudu, kuru pēc tam atdodu mūsu puišiem, tāpēc ir jābrauc. Turklāt tā ir māksla un Sanktpēterburgā bija adekvāti cilvēki, kas bija gatavi uzklausīt manu pozīciju par notikumiem Ukrainā. Tas ir ļoti svarīgi. Kad aizbraucu, puse mākslinieku sēdēja un klausījās ar atvērtām mutēm, kas notiek patiesībā, jo viņu zombijmašīna (televīzijas) stāsta par trako namu.”

“Bija arī negatīvas lietas – aizeju uz mēģinājumu un sēž puiši, kuriem uz T krekliem uzrakstīts – DTR un LTR (Doņeckas Tautas republika un Luhanskas Tautas republika). Tas bija sāpīgi,” turpināja māksliniece.

“Esmu kategoriski pret Putina politiku un to arī atklāti stāstu. Reiz nokļuvu neveiklā situācijā, jo viņš atnāca uz izrādi. Es sapratu – ir krievi, kas man palīdzējuši emocionāli un finansiāli, nedrīkstu viņus pievilt un neiziet uz skatuves. Tai pat laikā – nevaru uzstāties šim cilvēkam (Putinam), esmu gatava viņu nožņaugt savām rokām. Biju lamatās. Sēdēju grimmētavā un raudāju, bet par laimi viss atrisinājās tā, ka man vajadzēja tikai uz sekundi izskriet uz skatuves un nevajadzēja uzstāties šī agresora klātbūtnē.”

Intervijā par Putinu ir no 12. minūtes.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Modris no Krimas Atbildēt

    Skaties ,ka pati nenoznaudzies .

  2. ir arī krievi,kuri palīdzējuši finansiāli un emocionāli.Tikai ar minūtes uzskrējienu uz skatuves nenopelnīsi,lai cik labs cilvēks arī nebūtu. Tā ziedošana saviem puišiem….varbūt,nezinu.

  3. L’OTI JAUKA MEITENE – KAS PAT SAVU PEL’N’U ATDOD DZIMTENES BRIIVIIBAS UZVARAI ! LAI VIN’AI VEICAS VISAAS VIETAAS UN LIETAAS !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+