×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
13. maijs, 2013
Drukāt

Ulbrokas skolēni tiekas ar olimpieti Melbārdi

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

“Šī ir vislabākā balva, ko cerēju saņemt, – gan tikšanās ar izcilu sportistu, gan sagādāts prieks skolēniem,” pēc tikšanās ar bobslejistu un Soču olimpisko spēļu dalībnieku Oskaru Melbārdi teica Ulbrokas vidusskolas vēstures skolotāja 
Neila Krave. 


 

Tieši Neilas Kraves zīmējums ar nosaukumu “Latvieši nāk” “Latvijas Avīzes” organizētajā un Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstītajā karikatūru konkursā “Ar smaidu 2014. gadu gaidot” visvairāk iepatikās LOK prezidentam Aldonam Vrubļevskim. Šajā karikatūrā attēlots, kā Latvijas sportisti ierodas Sočos, līdzi vedot savu ledu.

Lai apsveiktu uzvarētāju, LOK organizēja Ulbrokas skolēnu un skolotāju tikšanos ar Latvijas Bobsleja izlases dalībnieku un Soču olimpisko cerību bobslejistu Oskaru Melbārdi. Viņš pastāstīja par sevi un sportista gaitām un atbildēja uz jauniešu jautājumiem. Visvairāk skolēnus interesēja, kāds ir bijis Oskara ceļš līdz olimpiskajai izlasei – kad sācis sportot, kā izdomājis startēt bobslejā un kādas ir sajūtas un domas, braucot pa trasi. Pēc tikšanās zālē skanēja skaļas ovācijas par godu slavenajam bobslejistam.

Konkursa uzvarētāja N. Krave no LOK saņēma T kreklu ar savas karikatūras apdruku un grāmatas ar sportistu autogrāfiem.

LEJUPIELĀDĒ BILDES NO TIKŠANĀS!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+