Latvijā
Izglītība

Uldim Pīlēnam piešķir “Turības” Goda doktora titulu5


Uldis Pīlēns
Uldis Pīlēns
Foto – Karīna Miezāja

Novērtējot ieguldījumu uzņēmējdarbībā un jaunatnes iedvesmošanā, arhitektam, uzņēmējam, UPB holdinga dibinātājam un Integrālās izglītības institūta līdzdibinātājam Uldim Pīlēnam piešķirts Biznesa augstskolas “Turība” Goda doktora tituls.

“Uzņēmējdarbība ir kā māksla – ārkārtīgi radoša nodarbe. Saskarsme ar realitāti, tās transformēšana caur savu līdzdalību, radot ko jaunu, nebijušu, prasa nestandarta domāšanu. Atrast uzņēmējdarbības lauku, kurā neviens nav vēl bijis, iespējams tikai savienojot kritisko domāšanu ar vērīgumu. Katram jaunajam uzņēmējam būs savs ceļš, kas nelīdzināsies neviena cita ceļam, bet, lai izdotos, sevi jāiegulda par visiem 100%,” stāsta U.Pīlēns.

Par saņemto apbalvojumu viņš saka: “Protams, ka man ir gods saņemt šādu balvu. Aizvadītajā vasarā augstskola mani uzaicināja nolasīt lekciju par uzņēmējdarbības filozofiju – jautājumiem, kurus nemāca skolā, bet kuriem jāiet cauri uzņēmēja dzīvē. Man par lielu izbrīnu auditorija bija pilna, tāpat negaidīti daudz cilvēku šo lekciju “Mans uzņēmēja kods” vēlāk noskatījās internetā, tas nozīmē, ka tēma ir aktuāla. Noteiktas formulas, kā gūt panākumus uzņēmējdarbībā, nav, bet patīkami, ka pēc lekcijas no studentiem saņēmu ļoti daudz un dažādus jautājumus.”

Balva tiks pasniegta svinīgā apbalvošanas ceremonijā – Biznesa augstskolas Turība Gada balva „Brīvība. Uzņēmība. Kompetence.”, kas norisināsies 10. maijā.

Par to, kuriem no izvirzītajiem kandidātiem piešķirt Goda nosaukumus, lēma Senāta apstiprināta Goda nosaukumu komisija. Goda nosaukumu komisija rekomendēja Senātam pretendentus Goda nosaukuma piešķiršanai, un Senāts to apstiprināja.

LA.lv