×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
7. maijs, 2018
Drukāt

Uldim Pīlēnam piešķir “Turības” Goda doktora titulu (5)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Uldis Pīlēns

Novērtējot ieguldījumu uzņēmējdarbībā un jaunatnes iedvesmošanā, arhitektam, uzņēmējam, UPB holdinga dibinātājam un Integrālās izglītības institūta līdzdibinātājam Uldim Pīlēnam piešķirts Biznesa augstskolas “Turība” Goda doktora tituls.

“Uzņēmējdarbība ir kā māksla – ārkārtīgi radoša nodarbe. Saskarsme ar realitāti, tās transformēšana caur savu līdzdalību, radot ko jaunu, nebijušu, prasa nestandarta domāšanu. Atrast uzņēmējdarbības lauku, kurā neviens nav vēl bijis, iespējams tikai savienojot kritisko domāšanu ar vērīgumu. Katram jaunajam uzņēmējam būs savs ceļš, kas nelīdzināsies neviena cita ceļam, bet, lai izdotos, sevi jāiegulda par visiem 100%,” stāsta U.Pīlēns.

Par saņemto apbalvojumu viņš saka: “Protams, ka man ir gods saņemt šādu balvu. Aizvadītajā vasarā augstskola mani uzaicināja nolasīt lekciju par uzņēmējdarbības filozofiju – jautājumiem, kurus nemāca skolā, bet kuriem jāiet cauri uzņēmēja dzīvē. Man par lielu izbrīnu auditorija bija pilna, tāpat negaidīti daudz cilvēku šo lekciju “Mans uzņēmēja kods” vēlāk noskatījās internetā, tas nozīmē, ka tēma ir aktuāla. Noteiktas formulas, kā gūt panākumus uzņēmējdarbībā, nav, bet patīkami, ka pēc lekcijas no studentiem saņēmu ļoti daudz un dažādus jautājumus.”

Balva tiks pasniegta svinīgā apbalvošanas ceremonijā – Biznesa augstskolas Turība Gada balva „Brīvība. Uzņēmība. Kompetence.”, kas norisināsies 10. maijā.

Par to, kuriem no izvirzītajiem kandidātiem piešķirt Goda nosaukumus, lēma Senāta apstiprināta Goda nosaukumu komisija. Goda nosaukumu komisija rekomendēja Senātam pretendentus Goda nosaukuma piešķiršanai, un Senāts to apstiprināja.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Un kad tās mājas Liepājā – kūrortpilsētā – savedīs kārtībā? Nokrāsos sienas, logu rāmjus, atjaunos durvis?

  2. Stāsti,draugs, ko gribi, bet galvenais Tev taču ir un bija, Nauda! Nauda! Nauda!

  3. Edmunds Skrastiņš Atbildēt

    oražajam podlaižam pīlenam tituls, tas skan šērmi

  4. Turība un viņu tituli ir no sērijas – paši pūta, paši dega ))) .

    • Jā, Turības smieklīgais mārketings. Uzmanību pievērš vien tas, ka viņu publicitātes akcija nez kāpēc ir maija sākumā, nevis, kā pierasts, neilgi pirms vidusskolas izlaidumiem. Kaut kādu vairāksoļu partizānu taktiku droši vien izdomājuši. Visticamāk, sponsoru pievilināšanai. Visi taču te grib dancot ap būvnieku mafiju, vai ne?

Draugiem Facebook Twitter Google+