×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. novembris, 2015
Drukāt

Uļjanai Semjonovai par mūža ieguldījumu sportā piešķirs Ministru kabineta balvu

Foto - LETAFoto - LETA

Valdība šodien atbalstīja Ministru kabineta balvas piešķiršanu nodibinājuma “Latvijas Olimpiešu sociālais fonds” valdes priekšsēdētājai, leģendārajai basketbolistei Uļjanai Semjonovai.
Viņai Ministru kabineta balva tiks piešķirta par mūža ieguldījumu sportā.
Balvu saņems arī literatūrzinātniece Gundega Grīnuma par mūža ieguldījumu Raiņa un Aspazijas daiļrades pētniecībā, kā arī par ieguldījumu Raiņa un Aspazijas 150.jubilejas gada sekmīgā norisē.
Apbalvošanas padome atbalstījusi arī balvas pasniegšanu pedagoģei, horeogrāfei, Deju svētku virsvadītājai, Triju Zvaigžņu ordeņa virsniecei Ingrīdai Edītei Saulītei par mūža ieguldījumu dejas mākslā, Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un tālāknodošanā.
Centrālās statistikas pārvaldes priekšniece Aija Žīgure Ministru kabineta balvu saņems par ilggadēju un profesionālu darbu, kā arī inovatīvu pieeju valsts statistikas sistēmas attīstībā, savukārt Valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” direktorei Mārītei Grigānei Ministru kabineta balva tiks piešķirta par ieguldījumu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kvalitātes pilnveidošanā personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, personāla profesionalitātes celšanā, kā arī radošu pieeju centra infrastruktūras pilnveidošanā.
Ministru kabineta balvu pasniegs arī Latvijas Politiski represēto apvienībai par nozīmīgu ieguldījumu latviešu tautas vēsturiskās atmiņas saglabāšanā un nacionālo vērtību stiprināšanā.
Balvas tiks pasniegtas 16.novembrī, Cēsu koncertzālē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+