×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. augusts, 2016
Drukāt

Agris Liepiņš: Kamēr ZZS ministri tikās, Kārlis Ulmanis kapā apgriezās otrādi (53)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS)

Liels ir kārdinājums pasludināt sevi par kāda agrāk veiksmīga politiska spēka pēcteci un izmantot priekšteču darba augļus sava politiskā kapitāla spodrināšanai. Tomēr jāatceras, ka šim kārdinājumam ir sava cieta cena, par kuru pie varas nokļuvušie nereti piemirst. Pasludinot sevi par kādas partijas pēcteci, jāuzņemas arī pēctecības nasta. Partijas ideālu un principu turpināšanas darbs. Tas nebūt nav viegli un dažu brīdi prasa pat ļoti lielu pašuzupurēšanos. Revolūcijas laikā jakobīņi piedāvāja Francijas karalim apmaiņā pret dzīvību daļēji atteikties no varas, atsevišķas valsts pārvaldes funkcijas deleģējot tautai. Karalis pasmaidīja – viņš kā monarhs to nevarot atļauties, jo karaļa vara ir absolūta un nedalāma. Karali giljotinēja, bet savus principus viņš nenodeva. Šis piemērs rāda, cik nopietna lieta ir pēctecība.

Plašsaziņas līdzekļos lasām – ZZS ministri slepeni tikušies ar augstu Krievijas amatpersonu. It kā lai runātu par šprotu tirgus atvēršanu, it kā par tranzītkravu palielināšanu no Krievijas, it kā par gāzi, bet, par ko vēl, neviens nevar droši pateikt. Ministri domājot par darbu Latvijas dzelzceļniekiem un zivju pārstrādātājiem. Politiskie komentētāji savos spriedumos gan ir tiešāki un pamatoti saskata šeit zināmus draudus. Tikšanās vērtējama kā Krievijas lamatas, kā piesaistīt ZZS politiķus un izdevīgā mirklī lūgt atdot parādiņu, liekot uzaicināt valdībā prokrievisko partiju “Saskaņa”. Jāatceras – Putina Krievijā, kā jau autoritatīvā valstī ierasts, ekonomiskos lēmumus pieņem, mazāk balstoties uz ekonomiskiem aprēķiniem, vairāk vadoties no politiskā izdevīguma viedokļa. Atļaujai tirgot šprotes Pēterburgas un Maskavas iedzīvotājiem būs sava noteikta politiska cena.

Kamēr ZZS ministri restorānā tikās ar Krievijas varenajiem, Kārlis Ulmanis savā kapā apgriezās otrādi. Zaļzemnieki ir divu partiju – Zaļo un Zemnieku savienības – tandēms. 1991. gadā nodibinātā Latvijas Zemnieku savienība pasludināja sevi par septiņpadsmitajā gadā dibinātās Latvijas Zemnieku savienības pēcteci. Savulaik tā bija viena no lielākajām politiskajām partijām un ietekmīgākā pilsoniskā partija pirmās brīvvalsts laikā. Kopš dibināšanas dienas tās līderis bija Kārlis Ulmanis, Zemnieku savienības partijas biedri bija spīdoši Latvijas brīvvalsts politiķi Zigfrīds Anna Meierovics, Miķelis Valters, Jānis Zālītis un citi. Zemnieku savienības paveiktais latviešu tautā saglabājies cieņpilnā un gaišā atmiņā. Ne velti atjaunotās Latvijas pirmais prezidents Guntis Ulmanis savu politisko karjeru sāka kā Latvijas Zemnieku savienības biedrs. Partijas moto skanēja – par Latviju – nacionālu, daiļu un spēcīgu. Šodienas ZZS politiķi, visticamāk, vispār neapjēdz un neapzinās, kādu ideālu pēctecību viņi ir uzņēmušies, bet, ja apjēdz, tad rīkojas uzurpētās pēctecības necienīgi.

Atgriežoties pie Kārļa Ulmaņa, kurš slepeno sarunu laikā kapā apgriezās otrādi. Iespējams, ne tāpēc apgriezās, ka viņa partijas pēcteči sadzer ar krievu činavniekiem. Kā tautsaimnieks un ekonomists viņš mēģinātu saprast. Kapā Ulmanis apgriezās tāpēc, ka šodienas ZZS vadoņi kā vienīgo glābiņu Latvijas nedienu atrisināšanai saredz Krievijas noieta tirgu. Salīdzinot ar pirmās brīvvalsts Zemnieku savienības politiķiem, šodienas zaļzemnieki sev izrakstījuši politiskās impotences slimības lapu.

Pievienot komentāru

Komentāri (53)

 1. Redz…ZZS grib krieviem pārdot mūsu preces… Un Agris Liepiņš šokā…. jo kā tad tā… vai tad nav citiem kam pārdot….- ā… ES regulas… CETA utt… nu ja… labāk jau LEPNI, PLIKI NABAGI, nekā ar Krieviem tirgoties

 2. Agris Liepiņš laikam saņem algu no ES institūcijām un viņu nuztrauc, ka sankciju kara dēļ puse Latvijas zemnieku ir uz izputēšanas robežas. Arī ārlietu ministrs sev laikam noskatījis šveicara vietu Briseles ”Purvā”.

 3. Vai tu biji klāt, ja saki, ka nekas nenotika slepeni? Kā tu visu zini, par ko tur runāja, bet sabiedrība nē? Vai arī nezini un tāpat muldi? Ja cilvēks nebūdams klāt apgalvo, ka viss bija o kei, tad viņš vai nu pats melo vai pilda kāda pasūtījumu.

  • Ja visu darītu atklāti, tad Vienotības Āboltiņa, ( Saeimas drošības un visas valsts drošības vadone) , izgāztu jebkādu pasākumu, kurš nav saskaņots un uzdots par Vienotības panākumu.

 4. jā, neapjēdz un ko nu?

 5. Ziniet, tādu muldēšanu sen nebiju dzirdējusi! Pirmām kārtām viss balstīts uz kārtējiem meliem! Nekas nenotika slepeni! To taču Liepiņa kungs labi zina, bet turpina ar meliem apgānīt politiskos konkurentus. Vienkārši pretīgi. Dūklava kungs ir ministrs savā vietā un tieši šādas tikšanās var dot ieguldījumu viņam pakļautajai nozarei. Tā ka beidziet muldēt! Vai tiešām bez naida kurināšanas šī partija nespēj eksistēt? Kā ir, Liepiņa kungs ( ATZĪŠOS IR GRŪTU NELIETĪGUS CILVĒKUS UZRUNĀT PAR KUNGIEM – MANĀS ACĪS VIŅI IR TIKAI SĪKI UN NOŽĒLOJAMI ĻAUTIŅI)

  • Kā nenotika slepeni? Kur bija izziņota šī tikšanās?
   Parasti par šāda līmeņa sarunām tiek ziņots iepriekš. Dvorkovičs nav kaut kāds puišelis no kaimiņvalsts, bet oficiāla augsta amatpersona, kas labi saskatāms arī atvaļinājuma laikā. Jo īpaši, atvaļinājuma laikā, jo ir ziedojis savu brīvo laiku, lai tiktos ar mazas, niķīgas kaimiņvalsts amatpersonām. Šādā gadījumā jau gan vajadzēja prasties augsto viesi pienācīgi uzņemt, nevis sačukstēties kaut kādā ieskrietuvē.
   Ja Urmasa Kanāls nebūtu uzodis, mēs vēl šodien nezinātu par šo tikšanos.

  • to ESMAIJAI un līdzīg. Atbildēt

   ..,tad jau tev vienai tie pielīdēji Dvarķim ir izziņojuši par pažobeles randiņu.Ko tu gvelz?? ZZS troļļi saradušies.Kā te jau rakstīja kāds tādus “ministrus”ar sūdainu slotu uz vircas bedri.Tad pasaki KO????? viņi sarunāja ,pie tam VALSTISKĀ līmenī?Kur ir līgumi,kur rezultāts??Dvarkovičs Maskavā to stāsta kā anekdoti!
   i

 6. Latvija-ES paraugvalsts Atbildēt

  Citās ES valstīs šādi ministri,labākajā gadījumā,būtu spiesti demisionēt.Tikai ne Latvijā!

 7. Velns, vai nekā labāka nav kā atgremot nu jau vecas lietas?

 8. Kārlis Ulmnītis :-D??? Tas kurš iznīcināja Latvijas Valsti 1939. gadā :-D? Domāju, ka viņam pat patiktu šādas štellītes …. Runājot par mistisko ZZS, kādi viņi sū.a zemnieki? Kalpo ar miesu un dvēseli Lembim, kurš savukārt, kalpo austrumiem. Kas tur nesaprotams? Dadir…ies latvieši ar savu ”politiku”. Nevar ar vienu di..nu sēdēt uz diviem krēsliem, bet, alkatība, alkatībiņa, kad vergs grib tēlot kungu, tā ir postoša lieta.

 9. Bet kas tad vadīja šīs bankrotējušās bankas: BANKU BALTIJA, PAREX un LATVIJAS KRĀJBANKU? VIENOTīBA, vai tomēr bijušie komjauniešu sekretāri – Lavents, Kargins un Priedītis – kompartijas tuvākā rezerve? Kurš no viņiem ir notiesāts? Neviens, un par to gan VIENOTīBAI var pārmest!

 10. un pasutijuma komentētāji aizstavibai:) la kļūst jau noželojama savā naida kurināšanā

 11. Kur Tu biji Agri Liepiņ,kad Vienotības dibinātāji Repše, Dombrovskijs, , Rimševičus un CO netraucēti ļāva , nekontrolēti Pa burbuli aiziet Bankai Baltuija, Parexs bankai aiziet par burbuli, Krājbanakai aiziet par burbuli, Liepājas metalurgam aiziet par burbuli.. Tūkstotis uzņēmumu ir aizgājuši par burbuli! Agri Liepiņ, tas viss pamatā ir Vienotības, Tautas partijas un līdzīgo partiju sasniegums. Kur Tu Liepēn biji, kad Š’ķēle krieviem pārdeva ( ZZS NEKO NAV PĀRDEVUSI) VALMIERAS PIENU, RīGAS PIENA KOMBINĀTU, ZIVJU RŪPNĪCAS!!!!!!. Citadeli pārdeva Vienotība AR MILJONU PIEMAKSU PIRCĒJIEM. Nekaunīgākā klusēšana! Kolabracionismu piedēvē ZZS , bet paši pārdevuši nekaunīgui visu Latviju! Teiciens – zaglis ķer zagli…..Kurb Tu biji ,Agri Liepiņ, ka netraucēti Vienotības dibinārtāji Repšis, Dombrovski….Aizņēmās miljardus, kuri bija minētajās afērā (dēļ bezkontroles). Vienotībai ar šo stulbo komentu sašūpošanu atpakaļ pie Latvijas izzagšanas jātiek Vienotības zeļļiem. Kad Vienotība netiks iev;ēlēta Saeimā, tad sāksies tiesas procesi pret Vienotību! Liepēn, arī Tevi paķerrsim līdzi!

  • tas vispasaules ļaunums ir Liepiņš !
   Bet es domāju, ka godmann…
   Labi, ka atvēri acis.

   • Tev nekas nav skaidrs. ŠĪ IR BANKROTĒJUŠAS VIENOTĪBAS AGONIJA PIRMS VĒLĒŠANĀM. PIEBALGU NOMAINĪS Glumais Smiltēns tiks iecelts( ir jau uz ZZS skatās kā ērglis) un tad redzēsim tarānaZZS sopiedienus uz z un uz visu sabiedrību. Apmelojumi un šauri domājošos ieraus savā spēlītēs līdz riebumam.
    Tajās dienās, kad ES pieņēma sankcijas pret Krieviju, Kremlī kopā ar Pūķinu ( pats redzēju internetā), FRancijas tirdzniecības ministrs kopā ar franču deputātiem un tirgotājiem kopā ar Pūķinu slēdza tirdzniecības līgumus!!!!. Man draugos ir Latvijas ārlietu monistrs Rinkēvičš un viņam un 3 Saeimas deputātiem aizsūtīju šos ierakstus( Vaiderei, Lejiņam, Dombravam, ). Klusums. Franči tirgojas kā tirgojušie, Itāļi, Grieķi…. Vācija. Un mēs savai tautai ļausim noslīkt???? Atverat acis, ko kuram kā vajaga!!!!! TRiekt to Vienotību peklē. Kas ir Saross, kas ir sarosīti? Es to neizdomāju, tikai šeit apkopoju jaui rakstīto!

    • Ko Tev ZZS sasolīja par komunistu aizstāvēšanu? Visi tie grēku darbi tika paveikti ZZS klātbūtnē un nav jau vajadzīga popularitāte tik nesmukos jautājumoa. Un tad Tu vēl skaities Rinkēviča draugs?

     • Rinkēvičš nav nekāds man draugs. Ik viens vuiņam var aizsūtīt vēstuli.

     • Jautāju , ko tu Hohma pats esi izdarījis. Vāvuļojis, komūnisti, komūnisti un sutis uz mūrīša, ja tāds vispār tev Hohma ir! Proletārietis ( ir tāds kam ir darba rokas un pagraba istaba un kankari mugurā!) esi un komūnistus neieredzi!

    • tu pats no LPSR kompartijas mēslaines ka aizstāvi salašņas no ZZS ,kuri nu slapstās pa kaktiem ar jebkuru politbomzi no KF.,dzerstās pa medībām kā PSS.Tie laiki sen garām,nevar vairāk par polšu samagona noslēgt valstisku līgumu!Nebija nekādu !! sankciju kad tava krievija neņēma tavas šprotes un cūkgaļu ar visiem līgumiem.Krievija atļauj glaudīt tikai pa spalvai.Vecais ,Mistrāļus gan kā tu zini krievs redzēja tikai aizpeldam uz Ēģipti.Ko tu ar vaņku vari sarunāt? Krievijas TV rāda kā pie pilnīgas nabadzības ārvalstu produktus iznīcina atkritumos traktori.Tu laikam skaties tikai D.Kiseļova raidījumus? Atjēdzies!

  • Kur tad TU!!biji kad sabruka PSRS un ne tikai Latvijā,BET visā bijušajā mātuškā viss sabruka,IESKAITOT pašu Krieviju!Tur izmirušas pilsētas kuras uzturēja kāda rūpnica ,zvejniecība utt.Nav viņiem ne koplektejošo detaļu,ne izglītotu strādnieku,Kurš nu varēja tāpat aizmuka kaut uz to pašu Latviju.Putins cenzē visu TV ,bet tur ir lieli nemieri,jo nemaksā algas,nav produktu.Neskaties tikai krievu TV ,ir jau arī citi kas nemelo.Sēdēja komunisti pie varas un turpina sēdēt- Lembergs/ Kp sekretārs/,Brigmanis,Urbis/ komsomols/,Godmanis utt.Nekas jau nav mainījies!!

 12. Vai vel smird tie mēsli izbērti uz ceļa pie Airītēm – laikam vel smird un gatavo jaunas kravas ar ZZS svētību?

  • Piedzēruši zeļlī pie Airītēm izbērA sūdu kravu un stulbeņi vaino toreizējo vadību! Iedod precīzus pierādījumus par Saldus vadītāju RĪKOJUMU! DZĒROŅU SĀGA!

   • Sociālismā pat piedzēries traktorists nebērs sūdu kravu uz ceļa bez pavēles, jo liks pašam satīrīt – bet pa kluso izbērs kādam uz privātlauciņa par šņabi. Tas pirmais.
    Komunisti un čekisti nedod rakstiskas pavēles 3 eksemplāros ( kā filmā Kaukāza gūstekne – oficiants ar anekdošu paplāti)- to nu vajadzēja zināt. Tas otrais.
    Trešais – to ”nevainīgo” notikumu jaunie pat ap 40 gadiem sen vairs nevar izprast – kāda lietu kārtība valdīja sociālismā un , kurš visu to noteica – partija un partijas funkcionāri ( sekretāri , parasti 1. sekretārs – kura rīkojumi jau bija likums…)

    • Tur jau tas joks, ka vajadzēja sariebt Saldus vadītājiem, jo visu laiku gaisā virmoja pa ēteru naids pret komūnistiem

 13. Nu kAS DŪKLAvs par “zaļo zemnieku”?Viņam pat frizūra kā PSRS polibiroja vecam čomam ar švunceni uz pieres !Un šitā drausmīgā izturēšanās gan pret tautu,gan žurnālistiem un koalīcijas partneriem.Viņš uzvedas kā Putins vai Erdogans.”temats šim esot izsmelts.”Ko tu neteiksi?! Vecais aizmirsis kas viņš ir / tautas KALPS!/ un kas var rīt būt! Dvarkovičam gan pamatīgi laizīja.Nez vai un KAD abi atcels sankcijas.
  Politiskie klauni ,partijas skolas audzēkņi ar vistas smadzenēm un Višinska manierēm.
  NE Rinkeviču,bet to ZZS kaktu trijotni jāpatriec.Re kā Vienotība CENTĀS IZSLĒGT SAVAS DEPUTĀTES PAR TO,KA tusējās bez atļaujas ar pašu Kučinski.Toties Kučinskis sajūsmā par KAKTU “diplomātiju”.
  Ko vēl mēs piedzīvosim no ZZS???

 14. ” Latvijā atkal plivinās sarkanbaltsarkano karogu, bet pie varas būs komunisti. Tas ilgs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies latviešu tautai, bet krievu interesēs. Daudz būs runu par brīvību un neatkarību.Tas būs tukšas muldēšanas laiks. Joprojām būs tas pats viss sliktais pret latviešiem. Komunisti padarīs latviešus plikus un nabagus. Paši viņi savāks lielas vērtības. Tās iegūs krievi un žīdi. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības.” – vai var vēl precīzāk pateikt!

 15. Valdošās partijas mums cenšas par visu varu iebarot, ka Ulmanis bijis tāds un šitāds, bet paši nav pat ne tādi ne šitādi. Ne ciena savu valsti, ne savu tautu. Tup uz pakaļkājām kamēr krievu dižmanis atmet kādu reņģīti, bet citiem mēģina iestāstīt, ka sadzēruši gandrīz vai tubrālības. Tie divi asistenti vienkārši bija kur noslaucīt kājas Maskavas augstmaņiem.

 16. par to nepretošanos Atbildēt

  Jā, viss ir dokumentēts un nav apstrīdams no komunistu viedokļa ( te daži vienkārši atgremo padomju laika “faktus”), bet ir vēl citi fakti aiz 9 atslēgām Maskavā, kā padomju specdienesti un krievu vēstniecības strādāja, lai pakļautu 3 Baltijas valstis un tās okupētu. Šodienas informācija rāda, ka ārlietu ministrs Munters bija ietekmes aģents Latvijā (Bojārs), kurš bieži neformāli tikās ar PSRS vēstniecības darbiniekiem savā dzīvoklī, P.Blaus, populārākās avīzes “Jaunākās Ziņas” atbildīgais redaktors, jau 1936. gadā bija savervēts par čekas aģentu ar iesauku “Oščestvenņik”, ģenerālis R.Kļaviņš, valsts okupācijas plāna autors, kuru PSRS arī realizēja, arī čekas aģents ar iesauku “Drošais” no 1939. g.! Vai turpināt? Un šie fakti sniedz to atbildi, kāpēc Ulmanis deva pavēli nepretoties, jo viņš vienkārši tika nostādīts fakta priekšā. Nu tas tā, par neformālo tikšanos…

  • Nabadziņš. Taisni brīnums, ka viņš ar šādu gara vājumu, tā padodoties fakta priekšā, spēja apvērsumu uztaisīt un politiskos oponentus cietumā salikt vai citādi iespaidot.

   • Par šo : Nabadziņš. Taisni brīnums, ka viņš ar šādu gara vājumu, tā padodoties fakta priekšā, spēja apvērsumu uztaisīt un politiskos oponentus cietumā salikt vai citādi iespaidot.

    Tieši apvērsums arī tagad būtu jāveic jo partiju savstarpējās cīņas par ietekmi un krēsliem nelauj valstij normāli attīstīties . Viss darbs kas jādara ir tikai cīņa ap valsts sili , kuru jau gandrīz izstrebuši tukšu , tāpēc arī tik domā kā jaunus nodokļus uzlikt tiem kam jau pēdējais krekls novilkts . .

    • Es ceru, ka šim komentāram uzmanību pievērsīs arī drošības policija. Par šādu aicinājumu ir pants. Vēsture jau ir labi parādījusi, kas notiek diktatoru laikmetā un ar k tas beidzas

 17. Jācer, ka vientiesīgie ZZS fani atjēgsies!
  ZZS nav ne zemnieku, ne vides aizstāvju pārstāvji.
  Viņi tikai aizstāv lielsaimnieku interses, kur diemžēl zaudējuši ētisku attieksmi pret dzīvniekiem un mūsu dabu.

 18. To uzticīgi valstij politķi? Atbildēt

  Nevajag te Ulmani pataisīt par diktatoru, kā viņu te apsaukā tagad pie varas esošā bijusī sarkanā nomenklatūra. Droši vien arī tu esi viens no tiem, vai arī vēsturē esi pilnīgs analfabēts. Ulmanis bija tas, kurš izveidoja šo valsti un nav viņa vaina, ka Munters viņu vēlāk nodeva. Visi kreisie sociķi, kas skatījās austrumu virzienā arī tika apžēloti pēc apvērsuma. Saeimā toreiz VALDīJA bardaks, nevis demokrātija, likumus pieņemt nevarēja un kādam bija jāieved kārtība. Valsts tālākā straujā attīstība liecināja, ka viņš rīkojās pareizi. Bet cik tālu esam tikuši šodien, kad valda bijušie un pseidodemokrātija, padomā?!

  • nē nu protams faktus ignorejam Atbildēt

   jo mums tie nepatīk. valsts apvērsums un varas vienpersoniga sagrābšana, ģenerāļa baloža uzpirkšana lai iegutu atbalstu…. viss ir dokumentēts un nav apstrīdams un pabāžams zem grifa “krievu propoganda” lai kā jums gribētos:) viš bija vienkārš varaskārs vecis kas rūpējās tik par savu labumu, valsts un tauta bija tikai runām

   • Mazais, neraksti muļķības! Visa informācija jāuztver un pašam jāfiltrē, nevis jādzīvo no sava laika sociķu sacerējumiem, vācu nacistu un boļševiku propagandas, ko viņi rakstījuši par Ulmani, turpat vien ir arī Tomašūna un Kurloviča skolasgrāmatas vēsturē, kur abi bijušie komuņaki noliedz pirmskara Latviju, lai salīdzinājumam skaistāks izskatītos mūsdienu “veiksmes stāsts”…

  • vēsturi pārrakstisi? Atbildēt

   lai noliegtu dokumentētus faktus? jau brīvā valstī fiksētus, nekādi nevar pierakstit “krievu propogandai” gan to kā ulmanis plānoja valsts apvērsumu, kā uzpirka ģenerāli balodi kas vienigais vareja to novērst, kā veica apvērsumu….. viss ir dokumentēts tie ir vēstures fakti, un ka valsti beigās atdeva ari ir fakts.
   valst un tauta viņam bija tikai runām, realitātē varaskārs vecis gatavs iet pār līķiem.

  • la tik ilgi cenzē Atbildēt

   ka komentārs sanāk dubultā jo nevar saprast vai izlaida cauri vai tomer cenzeja

 19. Vai runa par to pašu Ulmani, kurš pa klusos ar Krieviju sarunāja palikt savā vietā, kamēr tanki iebrauc LV?

 20. Kārlis Augusts Ulmanis dzimis 1877. dada 23.augustā, pēc jaunā stila 4. septembrī, Bērzmuižas-Udzes Pikšās. Studējis Cīrihē agronomoju, 1905.g. pieņem agronoma vietu pie Baltijas lauksaimnieku biedrības. Šai laikā arī K. Ulmanis ir latviešu brīvības cīnītājs. Krievu valdība K. Ulmani arestē un smacē sešus mēnešus Pleskavas cietumā.
  Man turpināt kas bija Kārlis Ulmanis?
  Kas tagad ir ZZS? Piekrītu rakstam pilnīgi!!!

 21. Tiešām trāpīgi pateikts:” ZZS, SALīDZINOT ar Latvijas pirmās brīvvalsts politiķiem, ar savu rīcību ir parakstījuši sev politiskās impotences slimības lapu”! Bet sakot A, ir jāpasaka arī B! Pirmās brīvvalsts
  laikā ZS vadīja Latvijai uzticīgi, nacionāli un patriotiski noskaņoti politiķi, kā Ulmanis, Meierovics, Valters, u.c., kamēr šodien ZZS vada bijušie kompartijas nomenklatūras kadri un ierēdņi, kā Brigmanis , Dūklavs, u.c. Tur arī ir tā būtiskā atšķirība un viņu praktiskā rīcība ir pierādījums tam.

  • uzticigi valstij politiķi? Atbildēt

   tu ko salietojies? ulmanis kļuva par dikatatoru un beigu beigās atdeva valsti pat bez pretestibas staļinam. kāda uzticiba valstij? pat ņemot vērā ka vēsturi rakstot “zelta laikmetam”visu negatīvo nogriež un sasniegumus izpušķo, vēsture viņus nemaz tik rožainus nerāda kā tu te centies pasniegt.

 22. vai vienkārši saimnieks pasutijis? galvenais ir politiskos pretiniekus noriet, lai btie iedzivotāji kas bez darba palikuši mirst badā. atgriežoties pie piesauktā karaļa žurnaļuga būtu kā šis karalis, tik galvu principu pēc lai nocērt pāris tūkstošiem vienkāršo ļautiņu, un būs gan “principi ieveroti, gan galvas par to ripojušas”

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Rēķinu par ūdeni nesamaksājāt?

Latvijas lauksaimniekiem problēmas sagādājis ilgstošais sausums. Izdegušas ganības, tāpēc lopiem nav ko ēst. Lietus trūkums radījis negatīvu ietekmi arī graudu un augļu audzētājiem. Pērn daudziem lauksaimniekiem zaudējumus radīja rudens lielās lietavas. Latvijas lauksaimniekiem problēmas sagādājis ilgstošais sausums. Izdegušas ganības, tāpēc lopiem nav ko ēst. Lietus trūkums radījis negatīvu ietekmi arī graudu un augļu audzētājiem. Pērn daudziem lauksaimniekiem zaudējumus radīja rudens lielās lietavas.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+