×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. jūlijs, 2016
Drukāt

“Ulubelē” grūti vasarā padzirdīt izslāpušos suņus, sauc palīgā brīvprātīgos

Foto no dzīvnieku patversmes Ulubeles arhīvaFoto no dzīvnieku patversmes Ulubeles arhīva

Lai atvieglotu Latvijas lielākās dzīvnieku patversmes “Ulubele” kopējiem suņu dzirdīšanu vasarā, 23.jūlijā norisināsies labdarības akcija “Lielais vasaras darbs”, kuras laikā plānots ierīkot centralizētu ūdens padevi jaunajos suņu voljēros, uzcelt papildu nojumes un sakopt patversmes teritoriju.

Šobrīd Ūdens spaiņi jāiznēsā rokām, katram patversmes darbiniekam ik dienas tas aizņemot daudz laika.

“Ierīkojot centralizētu ūdens apgādes sistēmu, katrs mūsu darbinieks ik dienas varēs ietaupīt divas stundas laika. Patversmes mērķis ir atrast gādīgu saimnieku katram tās iemītniekam, tādēļ svarīgi, ka kopēji ietaupīto laiku var izmantot kucēnu socializēšanai, lai tie izaugtu par paklausīgiem cilvēku labākajiem draugiem. Arī suņu kažociņi ir regulāri jāķemmē un jāmazgā, lai tie būtu spoži un tīri. Skaistiem un veselīgiem suņiem saimnieki atradīsies ātrāk,” stāsta dzīvnieku patversmes “Ulubele” vadītāja Ilze Džonsone.

“4finance fonds “Labie Darbi”” ziedos nepieciešamos būvmateriālus, nodrošinās būvnieku komandu un palīdzēs vadīt projektu. Fonds aicina pieteikties arī dažādus speciālistus mājas lapā “www.labiedabi.lv”, lai plānotu darbu norisi. Tur var pieteikties arī brīvprātīgie, jo no Rīgas centra tiks organizēts autobuss.

Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele” ir dibināta 2005.gada beigās, apvienojoties domubiedriem, bet kopš 2010.gada maija biedrība ir uzsākusi Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes apsaimniekošanu.

Dzīvnieku patversmē “Ulubele” pašlaik mājas raduši 384 suņi un kaķi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+