×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Un ko jaunu esi gatavs radīt tu? Maiju horoskops 14. jūlijam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vairāk par maiju kalendāru šeit!

5 Imix

Šodiena ļauj izpausties mūsu individualitātei pilnā mērā. Tā ne vien ļauj pacelties ar tikai katram no mums raksturīgo talantu – tādu, kāds nevienam citam nepiemīt, bet ļauj tajā jomā radīt ko jaunu un nebijušu! Īstā diena īstenot plānus, par kuriem līdz šim tikai sapņojām un domājām.

Piecelsimies no sapņošanas un pa īstam kaut soli paspersim virzinā, kurā vēlamies sevi realizēt! Tā ir katra mūsu iespēja – pakāpties virs vienveidības, nemēģināt kaut kur iekļauties un iederēties. Šodien tas ir lieki!

No otras puses nebrīnieties, ka visi jums apkārt sāk izpausties un meklēt, kur ielikt savu individuālo talantu. Ja jums nepieciešami racionāli lēmumu, kas ir kolektīvu interesēs, tad pārceliet sanāksmi uz rītndienu. Šodien jūs savu nepanāksiet, ja tas ir atkarīgs no citu piekrišanas.

Tai pat laikā, ja jūs vēlaties iegūt jaunu skatījumu, jaunas idejas, tad ir lieliska iespēja jau zināmajos cilvēkos ieraudzīt jaunus aspektus, tādus aspektus, kas mūsos mīt jau no pirmsākumiem, bet nav vēl atmodināti, nav vēl izpausti. Uzdrīkstieties un tas būs tā vērts! Atklājiet sevi un citus to apslēptajos talantos!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+