Uncategorized

Una Gavare ar bērniem atgriezusies Latvijā; bērnu tēvam liek izvākties no mājas 3

Foto – Leta

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, pēc vairāk nekā pusgada ilgas prombūtnes Latvijā kopā ar bērniem atgriezusies kādreizējā modele Una Gavare (42). Rudenī skaļu ažiotāžu sabiedrībā izsauca septiņu bērnu mātes pēkšņā aizbraukšana uz Tenerifi, kā izrādās pie savas jaunības dienu mīlestības miljonāra Ainara Gulbja (57), līdzi ņemot visus bērnus. Toreiz vēl neizprotamāka šī rīcība likās, jo sabiedrībā Gavaru pāris vienmēr radīja saticīgas un laimīgas ģimenes iespaidu.

Tiesas sēdē, kas notika pagājušajā nedēļā Jūrmalā aktuāli bija trīs jautājumi- – bērnu aprūpes tiesības, laulības šķiršana un mantas dalīšana, jo Una vēlas, lai dzīvesbiedrs Māris pamestu līdzšinējo dzīvesvietu, kas reģistrēta uz Unas vārda. Tā kā bērni turpinās mācības līdzšinējā skolā, viņi vēlas dzīvot arī ierastajā vidē.

Māris Gavars žurnālā atklāj, ka tiesas sēda, kas skatīs ar bērniem saistītos jautājumus ir pārcelta, bet galvenais, ka viņš atkal pēc septiņiem mēnešiem ir saticis divus no dēliem. Drīzumā uzņēmējs cer satikties arī ar jaunākajiem dēliem. “Mazos uzreiz pie manis nelaida, jo, pēc Unas domām, es varētu viņus nolaupīt un kaut kur aizvest”, atklāj Māris.

LA.lv