×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Una Gavare ar bērniem atgriezusies Latvijā; bērnu tēvam liek izvākties no mājas (3)

Foto - LetaFoto - Leta

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, pēc vairāk nekā pusgada ilgas prombūtnes Latvijā kopā ar bērniem atgriezusies kādreizējā modele Una Gavare (42). Rudenī skaļu ažiotāžu sabiedrībā izsauca septiņu bērnu mātes pēkšņā aizbraukšana uz Tenerifi, kā izrādās pie savas jaunības dienu mīlestības miljonāra Ainara Gulbja (57), līdzi ņemot visus bērnus. Toreiz vēl neizprotamāka šī rīcība likās, jo sabiedrībā Gavaru pāris vienmēr radīja saticīgas un laimīgas ģimenes iespaidu.

Tiesas sēdē, kas notika pagājušajā nedēļā Jūrmalā aktuāli bija trīs jautājumi- – bērnu aprūpes tiesības, laulības šķiršana un mantas dalīšana, jo Una vēlas, lai dzīvesbiedrs Māris pamestu līdzšinējo dzīvesvietu, kas reģistrēta uz Unas vārda. Tā kā bērni turpinās mācības līdzšinējā skolā, viņi vēlas dzīvot arī ierastajā vidē.

Māris Gavars žurnālā atklāj, ka tiesas sēda, kas skatīs ar bērniem saistītos jautājumus ir pārcelta, bet galvenais, ka viņš atkal pēc septiņiem mēnešiem ir saticis divus no dēliem. Drīzumā uzņēmējs cer satikties arī ar jaunākajiem dēliem. “Mazos uzreiz pie manis nelaida, jo, pēc Unas domām, es varētu viņus nolaupīt un kaut kur aizvest”, atklāj Māris.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Negribot, atcerējos kāda jāpānieša vārdus: Jūsu dzīve un attiecības nesakārtotas, ģimenes dzīve nekāda, viss, ko ražojiet ar rokām, nekur liekams, taču bērni jums “iznāk” labi … Nu, vai vajag par vieņiem atkal un atkal?!

 2. Cik tas ir brīnišķīgi, ka visa Latvija var sekot līdzi kādas personas privātajai dzīvei…

 3. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+