Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
11. oktobris, 2016
Drukāt

Ungāru futbola fanu nedienas Rīgā: nāksies maksāt prāvu naudas sodu

Foto Instagram/gromulsFoto Instagram/gromuls

Likumsargi vakar aizturējuši sešus futbola fanus par sīko huligānismu un divus par citiem pārkāpumiem, informēja Valsts policija (VP).

Vakar, 10. oktobrī, Skonto stadionā norisinājās futbola spēle starp Latvijas un Ungārijas izlases komandām. Spēles laikā policisti par dažādiem pārkāpumiem aizturēja vairākus Ungārijas izlases līdzjutējus.

Kopā futbola spēles laikā par sīko huligānismu policija aizturēja sešus Ungārijas pilsoņus – 1991., 1977. un 1989. gadā dzimušus vīriešus, kā arī trīs 1990. gadā dzimušus vīriešus. Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss nosaka, ka par sīko huligānismu piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Futbola spēles laikā tika aizturēti arī divi vīrieši, kuri dzimuši 1984. un 1987. gadā un atradās tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Arī šiem vīriešiem sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēts brīdinājums vai naudas sods līdz 140 eiro. Turklāt pēdējam no aizturētajiem vīriešiem sastādīts arī administratīvo pārkāpumu protokols par dabisko vajadzību nokārtošanu publiskā vietā.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+