Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
5. februāris, 2016
Drukāt

Ungurmuižā gaidāms marimbas koncerts “Pavasara balādes”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

5. martā plkst. 18 Ungurmuižā būs īpaša iespēja dzirdēt sitaminstrumentālistu zvaigznes Guntara Freiberga marimbas koncertu “Pavasara balādes”, LA.lv uzzināja biedrībā “Mākslas pieskāriens”.

Koncerta programma izskanēs kā veltījums mīlestībai, sievietēm un pavasarim. Koncerta programmā izvēlētie skaņdarbi ir mākslinieciski tēlaini un daudzkrāsaini, atspoguļojot mīlestības dažādās izpausmes. No maigām, romantiskām noskaņām līdz kvēlojošām, dramatiskām un ugunīgām emocijām, arī vairākas Guntara Freiberga orģinālkompozīcijas marimbai, kas ir īpaši tuvs instruments māksliniekam.

Harizmātiskais un spilgtais mākslinieks Guntars Freibergs ieguvis plašu starptautisku atzinību ar savu īpašo talantu un virtuozitāti sajūsminājis klausītājus daudzviet pasaulē.

Guntars Freibergs ir ieguvis maģista grādu Antona Bruknera Privātuniversitātē (Linca, Austrija), akadēmiskās mūzikas grādu Strasbūras konservatorijā, (Francija), kā arī maģistra grādu Briseles Karaliskajā konservatorijā. Viņš ir daudzkārtējs starptautisku konkursu laureāts Latvijā un Eiropā, ieguvis 1. vietu Starptautiskajā marimbas konkursā Fermo Itālijā un 2. vietu Starptautiskajā marimbas konkursā Zalcburgā Austrijā.

Biļešu cena – 15 eiro.

Pievienot komentāru

Grāmatu tirgotāju apetīte – pārāk liela (2)Grāmatu pircēji saka – grāmatas ir dārgas. Izdevēji – grāmatu tirgotāju apetīte ir pārāk liela. Tirgotāji – grāmatu tirdzniecība vairs nav bizness, bet tikai hobijs… Kuram taisnība?
Draugiem Facebook Twitter Google+