Mobilā versija
+1.4°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
8. jūnijs, 2015
Drukāt

Ungurmuižā jau 11. reizi skanēs opermūzikas svētki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

27. jūnijā plkst. 19 Ungurmuižā, Raiskuma pagastā, jau vienpadsmito reizi skanēs Mazie Ungurmuižas opermūzikas svētki, vēsta rīkotāji.

Šogad koncerta pirmajā daļā godinās šī gada jubilārus Aspaziju un Raini, kā arī komponistu Arvīdu Žilinski, dziedot ārijas no Jāņa Mediņa operas “Uguns un Nakts”, Jāzepa Mediņa operas “Vaidelote” un Arvīda Žilinska operas “Zelta zirgs”.

Koncerta otrajā daļā skanēs fragmenti no visiem tik pazīstamā Ričarda Rožersa mūzikla “Mūzikas skaņas” un Leonarda Bernstaina mūzikla ” Vestsaidas stāsts”.

Koncertā piedalīsies operas solisti Sonora Vaice, Ilona Bagele, Evita Zālīte, Krišjānis Norvelis, Mihails Čulpajevs, kā arī operas klavieru trio Ilze- Ozoliņa, Svetlana Okuņa, Inga Sunepa. Īpašie viesi šajos svētkos būs bērnu vokālais ansamblis “Kolibri”.

Ieejas maksa – 10 eiro.

Pievienot komentāru

Janīna Kursīte: Latvieši - ja kas - prot bučoties! (1)Katra profesores Janīnas Kursītes grāmata ir notikums, kas skaidri parāda - zinātne un pētniecība spēj būt ne tikai noderīga un informatīva, bet arī neticami aizraujoša. Tas sakāms arī par grāmatu "Zīmju valoda: latviešu žesti", kas svaigi nākusi klajā LU Akadēmiskajā apgādā.
Draugiem Facebook Twitter Google+