Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
17. decembris, 2013
Drukāt

Universālais “Logan”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Dacia” modeļu rinda papildinājusies ar praktisku un ietilpīgu universāli “Logan MCV”.

Kā jau noprotams, universālis veidots uz otrās paaudzes mazcenas sedana “Logan” bāzes. Ražotāja reklāmas sauklis, kurā galvenā doma ir liela mašīna par mazu naudu, šoreiz pilnībā atbilst patiesībai. “Logan MCV” ar savu 573 litru ietilpības bagāžnieku ir ļoti praktisks automobilis par visnotaļ pieejamu cenu. Šā slaidā universāļa sākumcena ir 8886 eiro. Visādi citādi tas, protams, ir tas pats “Logan” ar ļoti līdzīgu aprīkojumu. Arī piekares konstrukcija nav mainījusies, tā joprojām ir energoietilpīga un nelīdzeniem ceļiem piemērota.

Atšķirībā no pirmās paaudzes “Logan MCV”, jaunais modelis nav pieejams septiņvietīgā variantā. Tas tādēļ, ka “Dacia” modeļu rindā tagad šo nišu aizņem minivens “Lodgy” un “Dokker” pasažieru versija.

“Logan MCV” dzinēju palete sastāv no 1,2 litru 75 ZS benzīna motora, kuram pieejama arī versija ar gāzes iekārtu, kā arī jaunā trīscilindru 0,9 litru TCe 90 ZS benzīna turbomotora. Vēl piedāvājumā ir 1,5 litru turbodīzelis ar 75 vai 90 zirgspēku jaudu. Visi dzinēji tiek komplektēti ar piecpakāpju mehānisko pārnesumkārbu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+