Mobilā versija
+8.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
2. jūnijs, 2014
Drukāt

“UP Invest” kļūst par vienīgo BNS īpašnieku

Foto: LETAFoto: LETA

Eiro banknotes.

Igaunijas kompānija “UP Invest” kļuvusi par vienīgo Baltijas ziņu aģentūru un mediju monitoringu grupas BNS īpašnieku, vēsta Igaunijas raidorganizācija ERR.

Piektdien Igaunijas uzņēmēja Margusa Linamē kontrolētā “UP Invest” iegādājās atlikušos 45% BNS īpašnieka – kompānijas “Uudisvoog” – kaptitāldaļu.

Maija sākumā “UP Invest” iegādājās 55% “Uudisvoog” kapitāldaļu.

“UP Invest” pieder Linamē kontrolētajam uzņēmumam “MM Grupp”.

Jauno īpašnieku pārstāvis BNS valdē Svens Nūtmans norādīja, ka sākotnēji “UP Invest” plānos nav ietilpusi pilnīga BNS kontroles pārņemšana, tomēr uzņēmums pie šāda soļa nonācis.

Viņš arī uzvēra, ka pēc pilnīgas kontroles iegūšanas “UP Invest” stratēģija nav mainījusies.

“Sākotnēji mēs strādājam pie ziņu aģentūras satura nostiprināšanas un pie monitoringa tehnoloģijas attīstības. Mēs sagaidām izaugsmi abos sektoros,” uzsvēra Nūtmans.

Kā vēstīts, pagājušā gada rudenī Marguss Linamē savā īpašumā ieguva pusi Igaunijas mediju kompānijas “Eesti Meedia” kapitāldaļu.

Linamē investē dažādos uzņēmumos, tomēr visplašāk viņš ir pazīstams kā zāļu mazumtirdzniecībā strādājošs uzņēmējs.

Starptautiskais mediju koncerns “Alma Media” marta sākumā pārdeva Baltijas ziņu aģentūru un mediju monitoringu grupu BNS, kas darbojas arī Latvijā, Igaunijas uzņēmumam “Uudisvoog”.

 

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiroLatvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (20)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+