×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Upītis – ieķerties iespējā kā buldogs

Juris Upītis, foto: LETAJuris Upītis, foto: LETA

Ļoti labu saprotu, ka šīs četras dienas man ir vienīgās, lai sevi parādītu trenerim – Latvijas hokejists Juris Upītis izsaukumu uz izlases treniņnometni uzņēmis ar tik lielu entuziasmu, ka gatavs ne tikai grauzt ledu.

Pirmajā treniņā Boba Hārtlija vadībā Upītis vakar jau sākumā izplūcās ar Ralfu Freibergu. Abi 1991. gadā dzimušie hokejisti ir draugi un spēlēja vienā komandā gan bērnībā, gan jauniešu izlasēs. Cik varēja noprast no Freiberga, tad iniciators bija tieši Upītis.

“Pie jaunā trenera katrs grib sevi pierādīt un emocijas sita augstāku vilni. Neviens negrib padoties. Tas nav nekas slikts un pieder pie treniņu procesa. Mēs ar Ralfu esam draugi un viss kārtībā, bet uz ledus nav draugu – cīnos par vietu sastāvā un neskatos, kas ir pretī,” uz incidentu atskatījās Upītis.

Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols atzina, ka uz izlasi uzaicināti arī vairāki Latvijas virslīgas hokejisti, lai viņi redzētu, ka durvis atvērtas visiem. Vajag tikai smagi strādāt un ieguldīto darbu novērtēs.

Upītis sezonu iesāka Krievijas Augstākās līgas komandā Krasnojarskas “Sokol”, bet šobrīd spēlē “Kurbadā”. “No Krievijas aizbraucu prom, gribēju kaut ko labāku, tomēr sezonas vidū ir grūti atrast klubu. Devos vēl uz ārzemēm, bet tur nepatika. Apnika neskaidrība, tāpēc nolēmu palikt Latvijā,” skaidroja Upītis, piebilstot, ka nākamsezon atkal grib izmēģināt spēkus ārzemēs. Septiņās virslīgas spēlēs viņš sakrājis 11 punktus (7+4).

“Izsaukums uz izlasi bija pārsteigums, bet esmu ļoti priecīgs, ka ir dota iespēja. Ļoti labi saprotu, ka šī nedēļa man, iespējams, ir vienīgā reize sevi parādīt trenerim, jo nespēlēju labākajā līgā. Tāpēc darīšu visu iespējamo, lai parādītu, ka es varu un gribu, ka esmu cienīgs būt izlasē. Esmu labā formā, bet šodien, protams, jutu, ka ar šiem puišiem ātrumi ir daudz lielāki. Tomēr ne pirmo dienu slidoju ar viņiem, ātri piešāvos,” atzina Juris Upītis.

Par Bobu Hārtliju viņam palicis ļoti pozitīvs iespaids. Pirmo reizi pieredzējis, ka treneris individuāli izrunājas ar katru spēlētāju un tas esot patīkami. Rīgas “Dinamo” sastāvā Upītis savulaik aizvadīja 78 spēles (5+6).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+