×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. janvāris, 2016
Drukāt

Upurējis veselību valstij. Latvijas labākais armijas ūdenslīdējs pēc insulta neesot padzīts, bet atvaļināts (125)

Foto - LETAFoto - LETA
Uzziņa

2014. gadā speciālā atļauja pieejai valsts noslēpumam vai drošības sertifikāts darbam ar Ziemeļatlantijas līguma organizācijas vai Eiropas Savienības klasificēto informāciju anulēta 10 karavīriem.

2014. gadā 3 karavīri saņēma Aizsardzības ministrijas invaliditātes pabalstus, 2015. gadā – 2.

2015. gada februārī Nacionālo bruņoto spēku Ūdenslīdēju skolas komandieris komandleitnants Jurijs Timofejevs piedzīvoja insultu. 40 gadu vecajam virsniekam bija nepieciešama steidzama un ilgstoša ārstēšanās. Tās laikā Timofejevs saņēma vēl vienu triecienu: viņam atņēma drošības sertifikātu darbam ar NATO un Eiropas Savienības klasificēto informāciju. Bet arī ar to likstas nebeidzās: Latvijas armijas Centrālās medicīniskās ekspertīzes komisija konstatēja, ka insults nekādi nav saistīts ar dienestu un līdz ar to komandleitnants pēc dienesta nevarēs saņemt ne tikai trīs mēnešu algas pabalstu un turpmākās ārstēšanās izmaksu kompensāciju, bet, visticamāk, nesaņems vienreizējo pabalstu par invaliditāti (karavīriem par I invaliditātes grupu pienākas – 71 145 eiro, par II – 35 573 eiro, par III – 14 229 eiro), ja tāda tiks piešķirta. Tālākais jau bija loģisks: 26. oktobrī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis parak­stīja pavēli par Timofejeva atvaļināšanu no dienesta veselības stāvokļa dēļ. Komandleitnants uzskata, ka valsts ar viņu nav labi izrīkojusies.

Iedzimto defektu nebija konstatējuši

J. Timofejevs Latvijas armijas dienestā ir kopš 1993. gada. Vienīgais no mūsu valsts, kas pabeidzis pasaules prestižāko – Francijas ūdenslīdēju – skolu, kur ieguvis ūdenslīdēja atmīnētāja profesiju. Piedalījies Eiropas Savienības operācijās pret pirātiem pie Somālijas krastiem. ASV pabeidzis vecāko virsnieku kursus. 2004. gadā Latvijas jūras spēkos izveidojis ūdenslīdēju vienību. Piedalījies daudzos glābšanas darbos. Neitralizējis ap 200 sprādzienbīstamu priekšmetu. Zem ūdens pabijis vairāk nekā 1000 stundu. Timofejevs uzskata, ka insults ir tiešas dienesta sekas, turklāt iegūts dienesta pienākumu pildīšanas laikā.

“Biju tikko kā atgriezies no atvaļinājuma un Ūdenslīdēju skolas baseinā atstrādāju parastās iegremdēšanās operācijas. Pēc tam sāpēja galva, bet tam īsti nepievērsu uzmanību, jo mums, ūdenslīdējiem, kas strādā skābekļa badā un ar milzīgām slodzēm, bieži kaut kas sāp. Nākamajā dienā ar kuģi devos jūrā. Jutos saaukstējies. Dzēru zāles. It kā palika labāk, tad atkal sāka salt. Tā pagāja četras dienas, līdz 10. februārī vairs īsti nekontrolēju roku. Mediķi teica, ka ir aizdomas par insultu, ko arī Rīgā, Stradiņa slimnīcā, konstatēja. No asinsvada bija atrāvies trombs. Kā ārsti teica, pārslodzes un iedzimtā pārāk mazā viena galvas asinsvada dēļ šo iedzimto defektu man neviena medicīniskā pārbaude iepriekš nebija konstatējusi. Veselības pārbaudēs, tajā skaitā Francijā, kur bija ļoti lielas slodzes un daudzi neizturēja, vienmēr pēc būtības saņēmu teicamu novērtējumu – tas arī formāli būtu tāds, ja ne operēts ceļgals,” stāsta Timofejevs.

Tagad viņš teicis ardievas ūdenslīšanai neatgriezeniskās veselības stāvokļa pasliktināšanās dēļ: bieži sāp galva, traucētas kreisās rokas un kājas kustības, nepārtraukti jālieto medikamenti. Starp citu, Jurijs bijis Latvijas jauniešu izlases kandidāts peldēšanā un ir melnās jostas īpašnieks džiudžitsu. Paldies dievam, ar galvu viss esot kārtībā – varēšot strādāt par pasniedzēju un konsultantu. Taču Nacionālo bruņoto spēku, Aizsardzības ministrijas, saistīto drošības iestāžu attieksme, tātad kopumā – valsts attieksme, sāpot.

Pievienot komentāru

Komentāri (125)

 1. Mans vārds ir Lena, es vēlos izmantot šo iespēju, lai pateiktos manu lielu ārstu, kurš patiešām ir manu dzīvi patīkamu vienu šodien. Šo lielisko cilvēks DR IREDIA kas manu vīru atpakaļ uz mani, man bija trīs jauki bērni par savu vīru. aptuveni pirms četriem gadiem, i un mans vīrs ir bijis vienā sastrīdēties uz otru, līdz viņš beidzot atstāja mani vienu dāmu. Es jutu, mana dzīve bija beidzies, un mani bērni domāja, ka viņi nekad redzēt savu tēvu atkal. Es centos būt stipra tikai par bērniem, bet es nevarēju kontrolēt sāpes, kas mokām manu sirdi, mana sirds bija piepildīta ar bēdām un sāpēm, jo ​​man bija ļoti iemīlējies ar savu vīru. Katru dienu un nakti es domāju par viņu, un vienmēr vēlas viņš atgriezīsies pie manis, līdz kādu dienu es satiku labs mans draugs, kas bija arī tādā situācijā kā man, bet viņas problēma bija viņas bijušais draugs, kurš viņai bija nevēlamas grūtniecības par un viņas draugs atteicās uzņemties atbildību un dempinga viņu. viņa man teica, ka mans bija maza lieta, un ka man nav jāuztraucas par to visu, lai es pajautāju, kas bija risinājums manas problēmas, un viņa man iedeva šo lielisko man e-pasta adresi. man bija apšaubīt, vai šis cilvēks bija risinājums, tāpēc es sazinājās šo lielisko vīru un viņš man teica, ko darīt, un es visu akts viņiem, viņš man teica, jāgaida tikai divas dienas, un ka mans vīrs nāks lien uz viņa kneels ubagot par manu piedošanu, lai es uzticīgi nebija ko šis lielisks cilvēks man jautāja, lai darīt, un lai pārliecinātos, pēc divām dienām es dzirdēju klauvē pie durvīm, jo ​​mans liels pārsteigts es redzēju viņu uz viņa kneels un es biju mēms, kad viņš ieraudzīja mani, viss viņš raudāja un jautā man piedošanu, un no šīs dienas, visas sāpes un bēdas manā sirdī aizlidoja prom, jo ​​tad es un mans vīrs un mūsu jauki bērni ir laimīgi, un mēs dzīvojam kā viena ģimene. Tieši tāpēc, es gribu pateikt lielu paldies DR IREDIA viņa palīdzību. Šo lielisko cilvēks man saprast, ka nav nekādu problēmu uz zemes, ka nav risinājumu, lai, lūdzu, ja jūs zināt, ka jums ir šī pati problēma vai jebkuru problēmu, kas ir līdzīgs, es ieteiktu jums nāk tieši uz šo lielisko vīru. Sazināties ar viņu ar šo e-pastu (drirediaherbalhome@gmail.com~~HEAD=pobj) viņš ir tur, lai palīdzētu jums.

 2. Pieņemot darbā parasti darba devējs nosūta uz ārsta komisiju. Tieši lai nebūtu šādu domstarpību. (Šinī gadījumā darba devējs ir NBS). Ja laicīgi nav konstatēta iedzimtā problēma tad “izlocīties” ir par vēlu. Vēl jau ir arī Eiropas cilvēktiesību institūcijas, kur varētu meklēt taisnību. Korekti jau būtu šādu jautājumu atrisināt pašu mājās.

 3. Mēs ar savu veselību ziedojam darbam, arī valstij jo maksājam nodokļus. Vai esam pelnījuši mazāk īpašu attieksmi kā ßis vīrs?

 4. Visu cieņu Timofejeva kungam!Taču man liekas,ka daudzi komentāri balstīti uz emocijām!Nespēju noticēt,ka šāda līmeņa profesionālis(KĀ APRAKSTĪTS)ar ilgstoši sāpošu galvu,saaukstējies,lietojot zāles,dodas jūrā-piedodiet tas skan smieklīgi!Brīnums,ka vēl nav niris ,kaut gan Jurijam vajadzēja zināt procedūru,kas darāms ,ja tikai esi sajuties slikti,īpaši ja esi šādas raudzes speciālists,bet šis nekā- varonīgi dodas jūrā!Neiedomājaties ,ka izmeklēja un noteica diagnozi feldšere,vismaz pieci profesori noteica kas un kā.Šoreiz Jurij tavs pastāsts domāts presei un cilvēciņiem,kuri ir tālu no jūras un kuģiem!

 5. NU PIETIEK TAK TE IZTEIKT SAVAS LĪDZJŪTĪBAS!!!!! PATS VISAS ŠMUCES SATAISĪJA UN VISIEM BIJA PIEGRIEZUSIES VIŅA DARBĪBA , AGRI VAI VĒLU TAM BIJA JĀNOTIEK. NAV VIŅŠ NEKĀDS CIETĒJS, BET VIENKĀRŠS NEKAUŅA , KURŠ IEDOMĀJIES , KA VAR DARĪT KO GRIB UN KĀ GRIB .ARĪ LATVIEŠU VALODĀ VIŅAM NE VISAI BIJA VĒLĒŠANĀS RUNĀT…

 6. Latvijas kara flote Улыбнуло )))))))))))))))))

  • Smejies par mūsu mazo valsti? Par to ka mēs neko vairāk nevaram atļauties? Uzskati ka tiesības būt ir tikai impērijai?

 7. Par to jau runa cik skumji ka nemakam novertet un nodrosinat normalu attieksmi cilveekiem ,kas to pelnijusi no sirds. Kauns par musu valsti ka taada attieksme pret cilveekiem ,kas dara smagu darbu. Tomer galu galaa ja ar pasu kas notiek tad saak kidat vai maz maksat un vai tas vai tas,kauns. Pieaugusi cilveeki ar izgliitibam ,bet uzvedas kaa taadas cuukas. Ka tik savos makos vairak,uzpirkti arsti un komisijas tas musu valstii normaali un pienemami. Kur vel domat par cilveciskiem apstakliem un attistiibu. Esam maza valsts tomer gribetos labaakaa videe dzivot ne sadaa cuku un skaugu baraa.

 8. Kārtējais naudas shemotājs. Kopā ar vel dažiem atvaļinātajiem darbojās uz kolaradosu vērstu privātu niršanas firmu. Nav lojāls Latvijai un nekad nav bijis!

 9. Kāda burvīga motivācija maksāt nodokļus tiem treknajiem burgeriem, kuri cītīgi “strādā” Latvijas valsts valdībiņā..

 10. Diemžēl tā ir. Zinu vēl vienu cilvēku, kuram dienējot Irākā bija kontūzija un mikro insults, kā rezultātā ar vienu ausi viņš praktiski nedzird un daļa sejas ir paralizēta. Tā pat, kaujas darbības laikā, acī trāpīja šķemba un redze ir zem jebkuras kritikas. Un tas viss jau 30+ gadu vecumā. Bet pateicība? Tomēr divreiz Irākā, ir būts arī citos karstajos punktos. Vispirms noņēma pielaidi, pēc tam atvaļināja. Ar medkomisiju pat var nerunāt – sūta no viena NBS ārsta pie otra un citu mediķu slēdzienus nemaz nelasa. Žēl.

  • es arī zinu līdzigus gadījumus….tik nez vai to pašu, vai citu, bet aŗī misijā guva ievainojumu- pēc tam tika atvaļināts, jo zaudēja pielaidi….

 11. Esmu ūdenslīdējs, kas saprot, ka šis cilvēks ticis pie insulta, jo nav oxygen kapsulā likts, kad tas ir bijis vajadzīgs. Naudas žēlotāji, .. Nevienai Latvijas valsts iestādei es nekad nestrādātu. ASV jā, jo te cilvēki vada valsti, ne valsts cilvēkus.

  • Kāda tur naudas žēlošana, viņš bija ūdenslīdēju skolas vadītājs un viņam tiešā pakļautībā bija barokamera. Tādēļ viņš tur varēja nokļūt, kad vien gribēja. Nerunā to ko nezini, kas Tu par advanceddiveru?

 12. Laipni lūgts klubiņā, Jurčik…Tev vēl paveicās, ka vispār kaut kādu pensiju saņem no NBS. Lielais vairums pirms izdienas pensijas saņemšanas tika izlidināti ar dažādiem paņēmieniem un vispār nesaņem nekā…. Nekas gan jau izkruķīsimies… galvenais sargi veselību…!

 13. Nevajadzēja Jurijam par šo skaļi runāt, jo nu nāks gaismā nesmukumi par paša J.T. darbību JSMC. “Par ko cīnījies, uz to arī uzrāvies” (tulk. mans)

 14. njaa, nesmuki!!!

 15. Regulāra meditācija to visu var izlīdzināt … ja ir tāda vēlēšanās.

 16. Laipni lūgti citronu armijā

 17. valsts attieksme tada vienmer bijusi, lai nemaksatu kompensacijas un pabalstus vienmer kko izdomaas, bet attieksme netikai pret valsts darba stradajosiem ir slikta… tas pret visiem taa ir… ne velti tik daudz aizbraukusho, bet paliceji iedalas 2 grupas – godiigi un bez naudas, kraapnieki un naudiigi

 18. Pilnīgi piekrītu,ka AM, NBS un drošības iestāžu attieksme pret karavīriem ir – maigi izsakoties skarba. Pati dienēju daudzus gadus apzinīgi ar patriotiskām jūtām, tagad atvaļināta dēļ augstāk minēto iestāžu nevēlēšanos iedziļināties vienību problēmās, kas smagi skar ierindas karavīrus. Skumji, taču svētkos kā karavīrus daudzina un saka, ka katrs karavīrs mums Latvijā ir zelta vērts – skaļi vārdi???,lišķība???? Bet kā ir ikdienā vai vienmēr karavīrs tiek novērtēts…..??????

 19. Nu nevarēju atturēties neko neierakstīt, proti; šis gadījums pierāda, ka šī valsts nav priekš cilvēkiem, bet cilvēki valstij. Skumji ….

 20. Ūdenslīdēju skolas stāvlaukumā piebrauc kabriolets ar blondām krieviski runājošam čiksām. Tās sēž autiņā, līdz pienāk viens džeks. O, kas tad tas? Jurijs! Bez personību apliecinošiem dokumentiem (militārā dienesta apliecība) visi iešļūkā JSMC teritorijā bez dokumentu pārbaudes…
  Šī epizode vien varētu būt dienesta izmeklēšanas vērta! Krievijas Federācijas atašejam atteica iekļuvi JSMC, bet te meitenes bez problēmām iekšā un āra. Kaut veselu filmētāju grupu KF vajadzībām ieved. Jurijs nestāsta visu patiesību, jo pielaides atņemšanu viņš pelnījis jau sen. Ar patriotismu šeit nav nekāds sakars. Slikti, ka NBS skaļi (!) nepateica, ka Timofejevs NBS izmantoja savām personiskajām vajadzībām. Tagad sanāk, ka citi ir sliktie, bet Jurčiks cietējs.

  • Un šādu gadījumu ir daudz. Tā kā pietiek žēlot cilvēku, kas grāva un grauj NBS.

  • Malacis, vismaz kādam nav acis no tā saldā raksta aizlipušas!

  • pasaki man lūdzu- kāpēc tad šīs izslavētās drošības iestādes nerīkojās uzreiz!!? bet ļāva personai turpināt dienestu un pildīt bīstamos uzdevumus? Jo viņš vēl bija noderīgs!

   Taču kolīdz ar viņu, kas atgadījās- ta atcerējās viņa pārkāpumus!!?

   Es savā laikā pat brīdinājumus saņēmu NBS Štābā- ar vārdiem- ja neliksies mierā ar šo jautājumu risināšanu- paliksi bez pielaides!!! Tik neslēpti un droši tas viss bija!!!

   ja ir izdarīts pārkāpums persona būtu uzreiz jāatstādina no pienākumiem. pietam viņai japaziņo ko tā ir nodarījusi. Atņemot pielaides- nekas nav jaskaidro- tik vienkārši tas ir atbrīvoties no nevēlamiem cilvēkiem.

 21. ko var gribeet ja par ministru ir kapraalis bijushais.laicinju atpakalj shtaaba pulvezhi gan ar saaposhaam mugurinjaam dabuuja kompensaacijas.tas nekas ka vinji visu laiku papiirus cilaaja.te cilveeks reaalu darbu dara,sachakaree veseliibu un uzmet.ko teikt,jaatiesaajaas.

 22. Gods kalpot Latvijai!!!

 23. Nav komentāru,jo gribas teikt kaut ko rupju, bet mamma teica, rupji izteikties, labi audzinātai sievietei neklājas 🙁

 24. Ejiet vēl tai valstij Palīgā no sākuma visu no tevis izsūc un ja vēl kusties tad uztaisa par mestu. Zini cik neizdevīgi iedot invaliditāti iedosi vienam nāksies dot visiem jo nāksies maksāt. Labāk algas sev pielikt. Drīz paši ministri varēs ar pildspalvu armija iet un karot.

  • Tas ka situācija ir nelietīga, tas skaidrs, tiesa nevajag rakstīt valstij, visās sadałās no cilvēka izsūks maksimumu un samaksāt gribēs minimumu, peivāt firmās tas būs pat daudz izteiktāk

 25. Tāpēc arī es aizgāju no armijas laicīgi – kamēr vēl vesels, atdevu 16 gadus un tāpat neiedeva pat tiesības nēsāt formas tērpu…….tādā valstī dzīvojam……

 26. Pie sienas un nošaut šitos mērkaķus

 27. Šausmas kas par kretīniem vals krēslos sēž, cilvèki kas dienē atdod dzîvību, pretī saņem vienus sūdus

 28. Tas ir normāli. … mani kad atvaļināja saku interesēties par savām veselības problēmām kas radušās dienesta laikā gandrīz uz tvaika ielu nosutija

 29. Valsts to vien dara kā visus pataisa par muļķiem… es pirms atvaļināšanas gribēju savest veselību kārtībā. Kas tika sabojāta dienesta laikā. tad mani uz tvaika ielu gandrīz aizsutija…

 30. Kārtējo reizi pārliecinos, ka Latvijas valsti ir uzurpējuši ierēdņi, kurus pat par cilvēkiem nevar nosaukt – drīzāk par hiēnām un šakāļiem.

 31. Man vienkārši vārdu trūkst vārdu! Bergmanis, Graube, Stepiņš – visi trīs ir pretīgi nelieši! Kanibāli!

 32. Bergmanism kauns nav par savu trulumu? Atbildēt

  26. oktobrī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis parak­stīja pavēli par Timofejeva atvaļināšanu no dienesta veselības stāvokļa dēļ. Komandleitnants uzskata, ka valsts ar viņu nav labi izrīkojusies.
  J. Timofejevs Latvijas armijas dienestā ir kopš 1993. gada. Vienīgais no mūsu valsts, kas pabeidzis pasaules prestižāko – Francijas ūdenslīdēju – skolu, kur ieguvis ūdenslīdēja atmīnētāja profesiju. Piedalījies ES operācijās pret pirātiem pie Somālijas krastiem. ASV pabeidzis vecāko virsnieku kursus. 2004. gadā Latvijas jūras spēkos izveidojis ūdenslīdēju vienību. Piedalījies daudzos glābšanas darbos. Neitralizējis ap 200 sprādzienbīstamu priekšmetu. Zem ūdens pabijis vairāk nekā 1000 stundu. Timofejevs uzskata, ka insults ir tiešas dienesta sekas, turklāt iegūts dienesta pienākumu pildīšanas laikā.

 33. Nu ja ,ka jāpērk VID ēka par 75 miljoniem,tad lēmums uzreiz gatavs,bet te grib ietaupīt uz patriota rēķina!
  Vai Bergmans vispār lasa ko paraksta?
  Tā jau var parakstīt da jeb ko!

 34. Straujuma, Āboltiņā un tā Blondā ****** + tas ūsainais.
  Visus mucā un uz Muciniekiem projām! Tad gribētu redzēt kā ar savām gudrajām daiļ.. spējām pasmaidītu necilvēku radījumi izdzimtie. + Bergmanis diez vai kaut ko šinī gadījumā pats personīgi varēja spriest. Saeima un tās koalīcijas visu lemj redzamo personu lokā.
  Bļāāāāāāāād – vairāk tādus kā Kaimiņš. Visus parādīja tiešākajās sejās un redziet – arī tādu cilvēku kā viņš – izspieda. Suņi Jūs pagānie – tāpat kā Merkele varēsiet pēc tam gudri …

 35. Varētu patiesāties, bet zinot to, kā strādā tiesas, diez vai ātri tiktu pie rezultāta. Ja ne te, tad tālāk ECT

  • Līdzīga situācija ir policijā. Dienestā ieguvušiem arodslimību nemaksā pat ar likumu noteikto atlīdzību par darbspēju zaudējumu, jo, lūk, tiek saņemta izdienas pensija. Tas nekas, ka tā ir 300 eiro. Dzīvo un domā, kā paēst, komunālos samaksāt un ārstēties. Zinu, ka par šo kāds tiesājas, bet tiesa un policija pasaka, ka pats vainīgs, ka strādāji tādos apstākļos, varēji tak iet prom uz normāliem darba apstākļiem.
   Vēl jau žurnālists nav “izracis” to, ka Aizsardzības ministrijas karavīriem, kuriem atzīta arodslimība (pēc 2009.gada, kad daži virsnieki pēkšņi par smagiem invalīdiem palika), un kuriem CMEK noteikusi darbspējas zaudējumu līdz 25%, nemaksā nevienu centu! Ārstējies kā gribi! Tas nekas, ka sociālo nodokli valstij maksāji, kas daļu nodokļa paredz arodsaslimšanas atlīdzībai. Varētu jau domāt, ka šī atlīdzība ir nez cik liela. Nē, labākajā gadījumā pusotra simta, kas tikai daļēji sedz medikamentu vērtību un ārstu apmeklējumus!

 36. Nesapratu- visiem ūdenslīdējiem ir paredzēta iespēja trombēties asinsvadiem, un atšķiras tikai asinsvadu platums, tobiš iesprūdīs/neiesprūdīs?

 37. MUMS JAU DZIMTENES PATRIOTI NAU VAJADZIGI .

 38. Jaa tie kas ta var idarit ir tiesam .. gabali..veselibu un paldies par dienestu….

 39. Šausmas, ko izdarījuši ar cietušo ūdenslīdēju! Esmu pirmā attiecīgā NOLIKUMA vienpersoniskais autors. Tajā slimības sasaites kritēriji ar dienesta pienākumu pildīšanu, kā tagad saprotu, principiāli atšķiras no tagadējiem. Tātad, steidzīgi jāmaina kritēriji!
  Ko gribu pateikt? 1. Smagi un nepelnīti cietušais ir tikai viens un vainīgais ir tikai viens – spēkā esošā NOLIKUMA autors (autori). Ministram un NBS komandierim ir TIESĪBAS medicīniskās nianses nezināt. CMEK priekšsēdētājs, esmu pārliecināts, visu zina un rīkojas tā, kā tas noteikts NOLIKUMĀ.
  Ko darīt? Piedāvāju cietušajam atrast mani un, ja atļaus mana veselība, pierādīsim un panāksim pareizu un humānu situācijas atrisinājumu. Atkārtoju: amatpersonas nav ne vainīgas, ne atbildīgas par notikušo. Tā nav vienīgā joma, kurā Latvijā nav speciālistu. Mūsu dzīvi BOJĀ pieņemtā sentence – nav neaizvietojamu cilvēku! Ir neaizvietojami! Arī šis ūdenslīdējs bija un vēl ilgi būs neaizvietojams!

 40. Bergman, tu saproti ar, ko paraksti???

 41. Un tas kautkas brinums nauv jau vienigais variants.
  valstij tak ietaupit vajg;)

 42. Ārprāts.padzīts un atvaļināts ir viens un tas pats!
  Man ir kauns.
  Graubi vajadzētu iecelt dinamo valdē!

 43. Par to formas tērpa nēsāšanu pensijā Graubes kungs ir īpaši izcēlies!!! Varbūt arī savu zārku uz muguras mēs varēsim nēsāt nākošajā dzīvē ar laipnu valdības atļauju?

 44. Armijas veselības komisija esot neatkarīga no armijas vadības organizācija. Piedodiet, kurš viņiem maksā algu?

 45. Tāda attieksme pret profesionāli var būt tikai mūsu valstī, kur pie varas ir rijīgas rudmates, un kāro šo varu iegūt ZZS! (kaut gan sen jau ir ieguvusi)

 46. Ko tad viņš krieviem tādu izēdis,ka pat te tiek organizēta “aplikšana”.

 47. Ļoti tendenciozs raksts. Izskatās paša Timofejeva pasūtīts, lai kaut kā ietekmētu arodslimības piešķiršanu. Rakstā izskatās baigais varonis, bet patiesībā…

 48. Gads pagājis.Pirmais gads pēc insulta ir grūtākais.Tikai nevajag ņemt galvā to muļķu baru 🙂 viņi uzskata,ka pēc insulta cilvēks var kļūt neadekvāts,var būt personības izmaiņas. . tas par pielaidi.Viņiem tāda instrukcija 😀
  NEMAKSĀT GAN BIJA NESMUKI UN IZSKATĀS PĒC NEKVALITATĪVAS ĀRSTĒŠANAS!
  Tagad nav ko taisnību meklēt,jāsargā nervi un veselība pagaidām.Netaisīt sev pārslodzes,stresu.Vēlāk pēc gadiem 2 būs pietiekami enerģijas un uzņēmības tam.Ja būs vēlēšanās.Veiksmi!

 49. pie mums vis ir otradi ;tauta nabadziba saeima rij ,savejie cies,curkass dzivo sviesta

 50. Viss rakstītais ir aizberga redzamā daļa, Ķimohu vajadzēja padzīt no NBS jau gadus 10 atpakaļ… ne virsnieks !!!

 51. valdiiba .. valdiiba ! paldies jums draugi 🙂 novelu jums visiem to pashu ko shis chalis piedzivoja ! bergmanis t ak ar kaut kads sportmens .. vinjam piestaaveetu spiekiitis

 52. Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrība Atbildēt

  “Šie „demokrātisko ideju” izpildītāji un padziļinātāji tad arī mēdz pielīdzināt kara vadoni kuram katram valsts ierēdnim, kad patiesībā starp valsts ierēdni un kara vadoni ir milzīga starpība. Katrs valsts ierēdnis dara tikai to, kas likumā vai instrukcijās noteikts, vai ko tam uzdod priekšniecība. Ja ierēdnis ir izdarījis visu uz likuma pamata – nav likumu pārkāpis – tad tas nav arī atbildīgs par sava darba rezultātiem. Ierēdnis vienmēr var aizsegties ar likumu vai instrukciju pantiem. Ja ierēdnis ir visu izdarījis pēc likuma, bet viņa apakšnieki nav viņa rīkojumus izveduši dzīvē, tad ierēdnis arī nebūs atbildīgs: ierēdņi vienmēr un visur sedz likums. Bez tam ierēdnim nav vajadzīgs riskēt ar savu dzīvību. Kara vadonis kara operāciju izvešanā nekad un nekur nevar paslēpties aiz likuma pantiem.”
  Ģenerālis Pēteris Radziņš. Militāro rakstu krājums „Kara vadonis” 1923.g. Nr.1.

 53. Kādas muļķības! Mazliet taisnības, protams ir, bet pārsvara viss ir pārpilēts! Virietim viss ir kārtība ar veselību, jaunas meitenes čopē!

 54. Jo dienas, jo vairāk ilgojos pēc pavasara… Latviešu pavasara… kaut kur mēs stūrējam nepareizi..

 55. Cik skaists vīrietis! Cik negodīga valsts! Kā tā var?
  Pretīgi lasīt!
  Jurijs, Jums jāturas! Man ir labs advokāts, ja vēlaties, atrakstiet, es iedošu savu numuriņu, aprunāsimies 🙂

 56. Slims, pa pusei paralizēts ,nevar būt pilnvērtīgs karavīrs. Tas ir saprotams. Bet ārstu komisijās gan laikam sēž tādi, kas savu izglītību ir nopirkuši nevis studējuši. Es gribētu dzirdēt komisijas locekļu izskaidrojumu, kā Jurijs varēja visu šo laiku strādāt par ūdenslīdēju ar iedzimto pataloģiju. Un kā viņš visus šos gadus ir izgājis ārstu komisijas un netika atklātas ne kādas pataloģijas. Mūsu valstī cilvēkam nav nekāda vērtība. Mēs esam vajadzīgi tikai reizi četros gados, lai mūsu 100 “gudrās”galviņas tiktu pie dāsnās nodokļu maksātāju piepildītās siles.KAUNS LATVIJA.

 57. bijusais militārists Atbildēt

  Latvijas armijas Centralās mediciniskas ekspertīzes komisija konstateja,ka insults nekādi nav saistīts ar dienestu,kā arsti teica,parslodzes un iedzimta parāk maza viena galvas asinsvada dēļ šo iedzimto defektu neviena mediciniskā parbaude nebija konstatejusi…………………….protams,vojakas atri otmazku atrada,tikai ir viens bet,neviena armijas med komisija nekad nav karaviram veikusi GMR-galvas magnetisko rezonansi,ta tad pieradijumu un faktu nav,bet Jurim domaju,ka papīru ir pietiekoši,darbs labiem juristiem un Armijai nav varianti!!!!
  P.S. Jurij,nepadodies,ej līdz galam,atceries,ka tas kantoris darīs visu lai tev nemaksātu!!!!

  • Zini, ja pats jūti, ka nav kaut kas ok ar veselību un ej uz hospitāli ar sūdzībām, tad ārstē un taisa visas magnētiskās rezonanses utt.
   Bet ja gribi par katru cenu iziet med.komisiju un savas problēmas noklusē..tad neviens nekonstatēs slimību un bez vajadzības visus pēc kārtas nesūtīs uz magnētiskajām rezonansēm, ultrasonogrāfijām un rengeniem.

 58. Svarcēlājs-dižkareivis-aizsardzības ministrs!!!!!!!!!!!!Santehnikis-armijas komandieris…………!!!!!!!!!!!!!

  • Varētu tas svarcēlājs-dižkareivis pastastīt kadi viņam bija kosjaki stradajot SVPDD(ne tikai)…………..domāju,ka tautai tas būtu ļoti interesanti!!

 59. -bija labs rotas komandieris manam iesaukumam1999.g.flotilē.labi pasniedza tuvcīņu.v un uzvārds tikai nav lv.

 60. Tas jau nav ,,bēglis,, ,bet gan mūsu Latvijas pilsonis ,kuram var uztaisīt !!!!!! Tas ir cilvēks no tautas vidus !!!

 61. Cepuri nost. Vīrs ar lielo burtu.

 62. Kāda netaisnība!!! Kārtējo reizi pārliecinos – kamēr tu strādā, un esi izmantojams, viss ir labi. Ja ilgāku laiku tu nestrādā – attaisnojošu iemeslu dēļ, no tevis atbrīvojas. Mans znots, par to ka aizgāja bērna kopšanas atvaļinājumā, tika atlaists no darba. Bijām spiesti tiesāties. Tiesas lēmums bija – atjaunot darbā.
  Bet cik tas prasa nervu?!
  LAI DIEVS DOD J.Timofejeva kungam veselību un izturību!!! Bez cīņas pie taisnības laikam netikt! Esmu pārliecināta, ka P.Stradiņa slimnīcā būs pietiekami daudz ārstu, kas apliecinās, ka insults ir smagā ūdenslīdēja darba sekas.
  R.Bergmaņa kungs !!! Jūsu paraksts ir pazemojis godprātīgu cilvēku !!! Vai tiešām mūsu valstij nav vajadzīgs tik IZCILS un IZGLĪTOTS CILVĒKS ??? J.Timofejeva kungu, ar viņa zināšanām un pieredzi, vajadzētu uz rokām nēsāt, lai tikai viņam būtu labi – pateicoties par to, ka viņš dzīvo un strādā Latvijā un Latvijai!!!….

 63. Jā,izmeta kā izlietotu prezi.

 64. Rodas jautājums,ja šī medicīnas komisija devusi slēdzienu,ka insults nav gūts profesionālās darbības laikā,tad vai viņi var pierādīt,kad un ka tas gūts ārpus dienesta? Tas ir ļoti apstrīdams jautājums. Otra lieta, skumji ir tas,ka pavēli par augsta līmeņa profesionāļa atstādināšanu tā neiedziļinoties un ar mierīgu roku paraksta cilvēks,kurš no Zemessardzes nonācis deputāta krēslā un kļuvis pateicoties tam, par ministru.Ir necienīgi tā izrīkoties ar cilvēku,kas ir daudz mācījies,lai kļūtu par augstas klases karavīru un tad,kad ar viņu notiek nelaime,atvainojiet,izmest kā nederīgu lietu.

 65. Nekada gadijuma to ta nedrikst atstat.Labu advokatu , un uz prieksu ! Pats dieneju uz zemudenes , bazejamies Sirija , Tartusa. Zemudens nirsana ir loti bistams darbs , parliecinajos. Ari man ir insults 50 gados , ta ka Tev ir jacinas.

  • Mīļie mani! Laba advokāta 1 h konsultācija maksā vismaz 100 eiro (no savas pieredzes zinu). Tajā stundā var tikai ieskicēt risināmo jautājumu, bet ne iedziļināties niansēs. A4 lapiņas uzrakstīšana arī tikpat – ap 100 eiro, dokumentu lasīšana 1h- arī ap 100 eiro, prasītāja pārstāvēšana tiesā (1h)- bez 100 eiro (minimālā summa) neviens labs advokāts ar vārdu neies. Tas nav akmens labu advokātu dārziņā, bet realitāte. Kur ņemt naudu, lai cīnītos par taisnību?

 66. Kaut kas neklapē…..Nedaudz esmu saistīta ar ūdenslīdēju darbu un zinu cik šis darbs ir riskants.Cik saprotu šeit ir runa par augsti kvalificētu profesionalitāti. Es pat nepieļauju domu,ka uzsākot šo darbu cilvēks netika pārbaudīts no -līdz.Ja būtu toreiz( uzsākot darbu) konstatēta iedzimta pataloģija,neviens nebūtu atļāvis to veikt profesionālā līmenī.Šiem cilvēkiem ir jāiziet un jāatbist visiem medicīniskiem kritērijiem.Perfekti.Veicot šo darbu ,iegūt izmaiņas organismā ir ļoti vienkārši -tāda ir šī darba specifika.Tagad ,kā ska, jācīnās par taisnību.Nevajadzētu nolaist rokas un cīnīties par savām tiesībām.Šeit izskatās ,ka darbs varētu būt Eiropas tiesai(Latvijā neko nepanāks).Cik zinu ir arī starptautiska ūdens līdēju asociācija.Vairāk jau nav ko zaudēt-vienkārši jācīnās par savu taisnību.

 67. būtu kāds šai kabtorī šēdošais šos gadus pat par sasēdētiem hemoroidiem sa’memtu pilnu pabalstu un galvenais lai būtu ,,Vienitības,,biedrs

 68. tā būt nedrīkst,,,,,,,,,,,, Atbildēt

  Tāda mums tā valsts ir.kamēr tu vajadzīgs .kā saslimsti tā izmet .nekam neesi vajadzīgs,kā būtu ja tam bergmanim tā notiktu tad nu gan viņš saņemtu lielu naudu ,pašam bija t ads sporta veids nav jau zināms kas gaida viņu nākotnē ar veselību…………………………..

 69. Gods un Slava šīs Latvijas valdībai, un īpaši aizsardības ministram, ar šādu gājienu ilgi paliksiet latvijas tautas atmiņā.

 70. Gods un slava šīs Latvijas valdībai, ar šo paliksiet ilgi latvijas tautas sirdīs.

 71. Dienestu armijā vai robežsardzē nekad nevajadzētu sajaukt ar civilo darbu. Tur ir bezierunu pakļaušanās pavēlēm un disciplīnai, kas visa ir vērsta uz valsts aizsardzību. Un ja kareivis vai robežsargs ir sasniedzis izdienas pensijas vecumu, tad izdienas pensijai jānodrošina cilvēka cienīgi dzīves apstākļi, kas cilvēku nepazemotu. Saeimai tas ir jāsaprot arī kā valsts drošības jautājums. Mums visiem, kas kalpojuši valstij un tagad saņemam izdienas pensijas, kas nenodrošina cilvēka cienīgu pensiju, kas nodrošina cilvēka pamatvajadzības, jāapvienojas biedrībās vai apvienībās, lai aizstāvētu savas intereses Saeimā un citās Eiropas institūcijās.

 72. IESPĒJAMS – sadarbībā Bergmanis & Zatlers vienojas par diagnozi Stradiņos par iedzimto……

 73. “Lai dzīvo mūsu valsts augstie ierēdņi”

 74. Tiešām nožēlojami. Bēgļiem budžetā nauda atrodas uzreiz. Nopirkt kādu afēristu megabūvi ar 55 miljonu parādu – nieki, to jaungada mijas slepenībā valdība ar vieglu roku. Cilvēks, kurš neredzams ar savu darbu valstij pienesumu nes, tiek atraidīts kā svešinieks. Tiešām skumji…

 75. Tālākais jau bija loģisks: 26. oktobrī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis parak­stīja pavēli par Timofejeva atvaļināšanu no dienesta veselības stāvokļa dēļ.

  Man ir kauns par Raimonda Bergmaņa rīcību! Iespējams, Raimonds Bergmanis, parakstīja kārtējo, sekretāres pasniegto, dokumentu kaudzīti un minēto pavēli nemaz nav lasījis.

 76. Skaists stāsts, bet daudz kas piefantazets, lai celtu savu prestižu un tēlu sabiedrībā. Tik daudz lietas greizi ir sadarījis, ka labi, ka atvaļināja nevis cietumā ielika. 🙂

 77. Bergmanis pats vēl nezina,kas viņu sagaida rīt.Dod man tik varu……

 78. Kāpēc jāmaksā kaut kādam ūdenslīdējam, summiņa jau ir paliela un ir taču saeimā daudz nabagāki sēdoši kuri strādā valsts ,,attīstībai,, daudz smagāku un bīstamāku darbu.

 79. Pielaidi atnjem,lai nav jaamaksaa nekas 😉 zinu chaljus,kuri gan dzeerushi braukaajushi un ir aiztureeti…zinu chaljus kuri klubos iesastaas kautinjos un ir sodiiti,bet kaa straadaa taa straadaa liidz shim ;)))jo liidz pensijas vecumam veel taalu ;))) kad tuvosies pensija,tad protams atnjems pielaidi 😀

 80. Tāda nu ir mūsu sapuvusī sistēma- arī nodzītus zirgus nošauj…. Murgs ne sistēma. Kā mediķis un kā insultu pārdzīvojis cilvēks varu teikt- insults ir saistīts ar visu mūsu ikdienu , stresiem , pārslogojumiem darbā , nav jābūt kādam īpašam cēlonim… Ko vēl var piebilst- turpiniet tādā garā , un ātri valsts būs tukša: pensionāri nespējot ilgi vilkt dzīvības bez zālēm un pilnvērtīga ēdiena( tam vienkārši nav līdzekļu)apmirs , bērni nedzims , jo arī reproduktīvajai sistēmai vajag pilnvērtīgu dzīvi , vidējā paaudze vienkārši aizmuks…. Paliks melnie , kas , kā jau žurkas , izdzīvos visos apstākļos….
  Turies , Jurij , domās esmu ar tevi , lai tev veselības uzlabojumi un izturība….

 81. un Bergmanis “Istais,aizsardzības ministrs-jāsmejas!!!nu stulbums

 82. Jurij, es neticu, ka nav izejas! Ir jācīnās un nevar padoties ierēdņu baram, kam nav sajēgas par Tevis paveikto!

 83. Viņi visi ir kā nodzīti zirgi! Valsts pret šiem cilvēkiem izturas negodīgi! Zinu no reāliem piemēriem! Tā kā tie, kas ir tālu no tā visa, esiet iecietīgāki savos skarbajos izteikumos!

 84. Moris ir savu padarījis, moris var iet. Ne pirmais, un arī ne pēdējais.

  • Pasaki man ,lūdzu, tādu darba devēju, pie kura darbinieks strādā līdz nomiršanai? Piedod, armija nav izņēmums – arī tur ir kritēriji, pie kuriem karavŗiam nākas atstāt dienestu, bet tāpēc tiek maksātā izdienas pensija, kuru maksā bijušajam karavīram strādājot civilo darbu, maksā vienreizēju komepensāciju par invalididāti, kādas nav veinai citai profesijai valstī, un pat daļēji sedz ārstēšanās izdevumus – šāda atbalsta gandrīz nav nevienai citai profesijai.

 85. Bet izeja ir – tiesāšanās ar NBS. Atradīsies labi advokāti, kas neatteiksies izpalīdzēt, paturot vien procentus no attiesātā. Un AM beidzot sāks arī apdomāt savus tēriņus un “nodzīto zirgu” politiku. Varbūt.

  • Nav tādu advokātu, kas varētu un gribētu šajā jomā darboties. Esmu jau izmēģinājis neskaitāmus. Vieglāk taču ir darīt konvejera darbu- mantojumi, šķiršanās utt….Pie tam LV Tiesai jau ir sava pozīcija, un ta pat atsakās pieprasīt precizejošu informāciju no NBS.
   Savukārt NBS slēpj normatīvos dokumentus uz kuru bāzes ir vispār ko iespējams iebilst.
   piemēram jūs nevarat aiziet pieprasīt NBS komandiera 2008 gada 406 pavēli….. nemaz nerunājot par tās n-tiem grozījumiem……..(man pat tiesā NBS pārstāve pamanījās paziņot, ka pavēlei jaunu grozījumu nav- lai arī man tie bija uz rokām….)
   Arī tagad neskatoties uz to, ka LV un NATO līgums (arī grūti atrodams) paredz no sākuma pārbaudīt personas un tikai tad tās pieņemt dienestā- tas viss tiek ignorēts un jaunos karavīrus pieņem dienestā, ekipē, apmāca un tikai tad (kad jau milzu nauda ir iztērēta) sāk veikt viņu atbilstību NATO drošības prasībām…..absurdi, bet uz ministrs ignorē jautājumus, sajā jomā…..

   • God. cilvēciņ! Vismaz sabiedrībai nemelo, jo “pielaides” sāk kārtot tikai ar to brīdi, kad darbinieks sāk darba attiecības (tas ir nostirprināts likumā!), nevis pirms tam. Tāpēc pastāv tāda leita, ka darbinieka paŗbaudes laiks, un šajā laikā darba devējam, kas ir arī armija, ir tiesības lauzt līgumu. Un vēl – darba devējs nekādā veidā nav iesaistīts procesā, kas saistīts ar pielaides piešķiršanu vai atņemšanu. Žēl, ka atvaļināts karavīrs publiski melo sabiedrībai!

    • 1) “Likums par valsts noslēpumu”:
     9.pants. Valsts noslēpuma pieejamība
     (1) …………………….. Personas pārbaude veicama pirms darba (dienesta) attiecību uzsākšanas!!!!

     2) Speciālo atļauju pieejai valsts noslēpuma objektiem un sertifikātu darbam ar Ziemeļatlantijas līguma organizācijas un Eiropas Savienības klasificēto informāciju noformēšanas, pārformēšanas, derīguma termiņa pagarināšanas un izsniegšanas kārtība- 6.punkts- Speciālās atļaujas un sertifikātus AM iestāžu darbiniekiem noformē pirms darba attiecību uzsākšanas

     3) Starpvalstu Vienošanās starp Ziemeļatlantijas bloka valstīm par informācijas drošību (Agreement between the parties to the North Atlantic treaty for the security of information) 3. pantā ir noteikts:
     (1) Pusēm jānodrošina, lai visas to attiecīgās valsts personas, kurām savu dienestu pienākumu veikšanā nepieciešama vai piešķirta pieeja informācijai, kas klasificēta kā KONFIDENCIĀLA, un augstāk noteiktajai informācijai, tiktu atbilstoši pārbaudītas pirms dienesta pienākumu uzsākšanas.

     Palasi, ja latviešu valodā spēj uztvert tik sarežģītu vielu… un argumentē savu teikumu “pielaides” sāk kārtot tikai ar to brīdi, kad darbinieks sāk darba attiecības (tas ir nostirprināts likumā!”- pamato to ar konkrētu tiesību normu, kas saka, ka jāpārbauda ir pēc tam….

  • Labs advokāts tiesvedībās ar NBS ir P.Kušners.

 86. bija tāda filma -Arī nodzītus zirgus nošauj… .

 87. Tā nu gan ir vislielākā cūcība no valsts puses! Cilvēks strādā, sabeidz veselību valsts darbā un viņu izmet mēslainē, kā savu laiku nokalpojušo lietu! Tas, laikam, iespējams tikai Latvijā!

  • nē- ir vēl trakāk- šajā gadījumā varbūt nē, bet daudzos citos NBS patriec karavīrus liekot tiem pēkšņi meklēt veidus, kā ar savu militāro izglītību izdzīvot civilā dzīvē (bieži tas nozīmē aizbraukt no LV)
   ….un tad viņus iekļauj rezervē un brīdina, ka viņiem turpmāk REGULĀRI būs jebkurā laikā jāpamet iesāktie civilie darbi un jādodas kā rezervisatam atsvaidzināt zināšanas, jo viņam taču jāsargā šie neaizvietojamie valstsvīri….

  • Tā nu gluži nebūs! Šim kungam ir visas tiesības šos armijas, ministrijas lēmumus pārsūdzēt. Tas jau ir viens liels pluss neatkarīgā valstī un tajā, ka armija nav atrauta no valsts tiesu sistēmas. Otrkārt, šis kungs nav bez iztikas līdzekļiem, jo viņš ir karavīrs – viņš saņems izdienas pensiju, kas citu profesiju cilvēkiem valstī nemaz nepastāv. Viņš saņems arī invaliditātes pensiju no valsts, jo armija apr visiem karavīriem maksā visus valsts nodokļus. Pieminētais ministrijas pabalsts par invalididāti ir bonuss, kāda atkal nav citu profesiju paŗstāvjiem valstī. Treškārt, šis kungs ir mazliet samelojies – viņš zina iemeslu, kāpēc viņam atņemta pielaide, jo viņš saņem par to paziņojumu, kādu nesaņem viņa darba devējs, šajā gadījumā, armija.

   • Diemžēl visi nesaņem izdienas pensijas- jo Lielā tīrīšana sākās tieši 2010. gadā- laikā,kad vairumam tuvojās izdienas pensijas vecums (20 gadi) – Atjaunotā LV NBS uzsāka savu darbību 1991 gadā. kad arī lielums uzsāka savas dienestu gaitas!!

    Tad nu NBS- pusgadu, gadu, pirms pensijas vecuma iestašanās pēkšņi paziņoja par pielaižu atņemšanu, kas automātiski nozīmēja, ka esmu brīvs viena mēneša laikā un pez tiesībām pretendēt uz izdienas pensiju u.c. garantijām. Tā valsts ieekonomēja daudz naudas un pazaudēja lielu skaitu patriotu….kas kopā ar NBS bija no tās pirmsākumiem…..

    ja jau NBS uzdevis te muļķības rakstīt- tad vismaz pacenties tās argumentēt….

   • ….”Šim kungam ir visas tiesības šos armijas lēmumus pārsūdzēt. Tas jau ir viens liels pluss neatkarīgā valstī ”

    nerunā muļķības- jūs šos bijušos atstājat bez iztikas līdzekļiem….man tiesāšanās izmaksāja vairak kā 1000 eiro un ievērojamu laiku, kuru bija jaatņem jaunā darba devējiem…..

    bet lai sūdzētos vajadzīgi advokāti, kas pie tam neko nejēdz un nespēj jo NBS ir noslēpusii visus iekšējos normatīvus…..

    piemēram viens no tiem- jau 2009. gada 20. janvārī NBS komandieris izdod pavēli Nr. 48 (NBS komandiera pavēles 406 grozījumi) ar kuru NBS Apvienotā štāba priekšniekam uzdots līdz 2010. gada 1. janvārim nodrošināt grozījumu izdarīšanu apstiprinātajos NBS štatu sarakstos, kā arī 1.3 punkts paredz tikai izņēmuma gadījumā turpināt pildīt dienesta pienākumus bez pieejas klasificētai informācijai,

    ECT ir norādījusi, ka tiesiskā valstī iespējams izstrādāt pārdomātu mehānismu, lai, izlemjot jautājumu par speciālās atļaujas izsniegšanu, vienlaikus ar valsts drošības interesēm iespēju robežās ņemtu vērā arī katras konkrētas pārbaudāmās personas intereses (sk.: Devenny v. The United Kingdom, no. 24265/94, para. 26, ECHR 2002).

   • Ko tu te ņemies visu laiku ar vienu un to pašu tekstu “citu profesiju pārstāvjiem nav”…- uzticīgais neliesu rējējsuns!

    • gribu zināt ar ko karavīrs labāks par citiem, kuriem (arī man) neko tādu valsts nekad nemaksās – bet es arī strādāju, maksāju nodokļus, lai armiju uzturētu!

   • Nerunājiet muļķības! Viņš saņems tikai izdienas pensiju, bet papildus valsts nemaksās invaliditātes pensiju vai/un darbspēju zaudējuma atlīdzību! Palasiet likumus, zināsiet! nesniedziet nepatiesu informāciju! valsts maksā tikai vienu no šī – parasti izdienas pensija ir lielākā no šīm trim un to tad arī maksā. nekādu bezmaksas ārstēšanos nesaņem! Pašam līdzīgas problēmas un to zinu!

 88. Visu pogaino struktūru nelaime – apmāca dienējošos par valsts līdzekļiem un bez problēmām atvaļina pie pirmajām veselības problēmām, štatu samazināšanas un reorganizācijām. Nekādas vadības atbildības par pieņemtajiem lēmumiem un izšķērdētajiem līdzekļiem. Tagad arī viens ģenerālis sūdzas, ka nav kas strādā. Bet cik cilvēku tika atvaļināti iepriekš? Un vai šim gados jaunajam vīrietim nav cita amata armijā, kur viņš varētu apmācīt jaunos kadrus? Un pielaižu sistēma vispār nonsenss, varbūt armijā kaut kas būtu jāuzlabo, bet Bergmanim nav lemts to pat uzzināt.

 89. Turies Jurij! Tu esi foršs! Esmu pēdu refleksoloģe-varu piedāvāt šo pakalpojumuTev-strādāju VIA UNA poliklīnikā. Ar cieņu Maija

 90. Būs, baseinā atrasdamies, ziņojis uz ārzemēm,
  cik dziļi ieniris…

  • Pielaide protams ir nepieciešama tādam amantam- jo teiksim nebūtu visiem jāzin, kur jūras dzelmē guļ daudz nesprāgusi munīcija, ko zin viņi- ūdneslīdēji…..un zināšanas, kā zinām nepazūd pēc atvaļināšanas.

   Mūsu amatpersonām liekas, ka viņi visu kontrolē, lai arī patiesībā uz LV atbrauc ārzemnieki ar kartēm, kādas mūsējiem pat sapņos nav rādījušīes un nirst labumus meklēt jūras dzelmē.

   Tāpat neviens nespēj izkontrolēt ko šie JS nirēji tur zem ūdens nirstot ir atklājuši un vai par visu redzēto nodevuši virs ūdens dzīvojošos. Ne pa velti visiem viņiem ir privāts ekipējums ar ko brīvajā laikā nirt.

   Runa jau ir par to, ka pielaide var ilgu laiku būt, un tad “pēkšņi” nebūt!! (nepaziņojot par ko tā atņemta un nesodot par šiem pārkāpumiem (ja jau tādi ir!), bet noklusējot. Būtībā tas ir iekšējs terors savtīgu interešu labā ar ko izspiež no karavīriem vēlamo rezultātu un informāciju cilvēki, kam ir iedota šī neierobežotā vara), un līdz ko šīe cilvēki sāk nepakļauties šiem neaizskaramiem, vai kļūst neizmantojami- tad aŗī tiek vilktas laukā šīs slēptās trumpes….

   Patiesībā karavīri būtu jāpārbauda pirms amatā iecelšanas, ka tas ir normatīvos uzdots darīt (iepriekš tos esmu norādījis)- tikkai NBS to klaji ignorē un nekas viņiem par to nav…..

  • mazliet vēl par to pašu-
   NBS kom 2008. gadā izdeva pavēli N.r406, – kurā teikts, ka VISIEM karavīriem sākot ar 2010. gadu ir jābūt pielaidēm LV un NATO noslēpumam. Šī pavēle ir iekšējs normatīvs akts- tā nav pieejama sabiedrībai, kā arī pašiem karaīriem- jo tā tiek slēpta@@
   Pamēģiniet atrat pieejamos resursos, ka karavīriem būtu izvirzītas šādas prasības pēc nepieciešamas pielaides kalsificētai informācijai!! domāju- jums tas neizdosies!
   NBS plaši reklamē atlases principus un visus aicina startēt uz vakantajām karavīru vietām- BET NE VĀRDA PAR ŠĪM IZVIRZĪTAJĀ DROŠĪBA SPRASĪBĀM NAV!! tikai esiet fiziski attīstīti un agrāk nesodīti!!

Draugiem Facebook Twitter Google+