×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
30. aprīlis, 2015
Drukāt

UR atsaka reģistrēt “antifašista” Kuzina jauno organizāciju (10)

Kuzins

Uzņēmumu reģistrs (UR) atteicis reģistrēt “antifašista” Jāņa Kuzina jauno organizāciju “Eirāzijas Savienība”, informēja UR.

Lēmumu nereģistrēt Kuzina jauno organizāciju UR valsts notārs pieņēmis vakar.

UR atteikumu pamato ar faktu, ka biedrības “Eirāzijas Savienība” nosaukums un mērķi neatbilst normatīvajiem aktiem.

Kā ziņots, saistībā ar papildu tiesisko apstākļu pārbaudi UR šā gada martā atlika bijušā “Apvienības pret nacismu” valdes locekļa Kuzina jaunās organizācijas dibināšanu līdz aprīlim, informēja UR.

UR 2015.gada 9.martā saņēma pieteikumu un tam pievienotos dokumentus biedrības “Eirāzijas Savienība” ierakstīšanai biedrību un nodibinājumu reģistrā.

Ņemot vērā, ka UR valsts notāram lēmuma pieņemšanai bija nepieciešama papildu tiesisko apstākļu pārbaude, UR valsts notārs 2015.gada 16.martā pieņēma lēmumu pagarināt biedrības “Eirāzijas Savienība” dokumentu izskatīšanas termiņu uz laiku līdz šā gada 30.aprīlim.

Iepriekš Kuzins pieļāva, ka UR pagaidām atlicis organizācijas reģistrēšanu tās nosaukuma dēļ. Kuzins atklāja, ka viņš organizāciju gribējis reģistrēt ar nosaukumu “Eirāzijas Savienība”. Organizācija aptvertu krietni plašāku tematisko loku, nekā to atsevišķi darīja “antifašisti” vai “antinacisti”. Esot plānota arī sadarbība ar kaimiņvalstīm.

Iepriekš Kuzins atzina, ka viņš plāno šo lēmumu apstrīdēt, jo nevēlas gaidīt, bet darbu jaunajā organizācijā sākt pēc iespējas ātrāk. Viņš pieļauj, ka organizācijas dibināšana atlikta, jo informāciju par to varētu pārbaudīt Drošības policija.

Jau ziņots, Kuzins sācis jaunas “iespaidīgas” organizācijas dibināšanu. Kā vienu no iemesliem jaunas organizācijas dibināšanai Kuzins minēja nesaskaņas viņa iepriekš pārstāvētajā organizācijā. Kuzins pauda, ka jaunajā organizācijā nedarbosies tās personas, ar kurām iepriekš bijuši konflikti.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Antiņfašists Kuzja varturiem nav bīstams. Drošības policija čakarē Lapsu, bet Kuzju liek mierā …

  2. Kuzina kungs nav pamanījis ,ka vēl ir brīva niša svētās inkvizīcijas apkarošanai ar raganu dedzināšanu.

    • “antifašisms”jau pie mums ir Korena un Gapoņenko ziņž,tā ka tiešām Kuzinam jšasprindzina smadzenes un jāizdomā kas cits pret ko cīnīties.Virziens jau apmēram skaidrs-krievu fašisma glorifikācija,jāpiedomā par variantiem,lai nebūtu vienveidība,citādi tas koris pārāk velk vienu meldiņu.

  3. atradies antifašists-strādāt negrib un tad tik gudro kā izlīferēties ar visādām stulbībām.Nez kur tad viņam ir tas fašisms pret kuru būt “anti”?

  4. A kāpēc nav zila acs??? Bez vijolītes tas nav kuzja.

  5. Es iešu reģistrēties Krievijā; paņemšu savu draugu Nilsu līdz.

  6. Tas labi, rašims netiks cauri.

  7. KUzja tev jāmeklē kompānija pie zilajiem, kuri vairojas kā mēra baciļi. Drīz to Latvijā būs 50% no visiem iedzīvotājiem.

  8. visus sos kuzinus,un vel citus jaraida ara no Latvijas!

Draugiem Facebook Twitter Google+