×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. septembris, 2012
Drukāt

Urbanoviča vadīta organizācija aicina iesniegt NAP alternatīvas

Foto - LETAFoto - LETA

Organizācija “Baltijas forums”, kuras prezidents ir Saeimas deputāts Jānis Urbanovičs (SC), izsludinājusi konkursu, kurā aicina iesniegt alternatīvas Nacionālās attīstības plānam (NAP) 2014.-2020.gadam, aģentūru LETA informēja organizācijā.

Organizācija aicina konkursā piedalīties studentus, doktorantus, zinātniekus, augstskolu mācībspēkus un ikvienu valsts iedzīvotāju, kam ir savs viedoklis par to, kādi attīstības virzieni būtu jānosaka kā prioritārie. Stratēģijām un rīcības virzieniem jābūt atbilstošiem mūsdienu globālajai situācijai, kā arī Latvijas sociālajiem un ekonomiskajiem resursiem, uzsver “Baltijas forums”.

Darba apjoms nevar pārsniegt desmit lapaspuses, un trīs labāko darbu autoriem organizācija sola naudas balvas – pirmās vietas ieguvējam tiks 1000 latu balva, otra labākā darba autors tiks pie 500 latiem, bet trešais labākais darbs saņems 300 latu naudas balvu.

Organizācija sola, ka visus konkursam iesūtītos darbus apkopos un iesniegts saeimai izskatīšanai Nacionālā attīstības plāna izstrādes un ieviešanas uzraudzības apakškomisijā. Savukārt labākie darbi, iespējams, tiks izdoti atsevišķā krājumā.

Savukārt pēc konkursa noslēguma plānot arī diskusija, kurā ikviens dalībnieki varēs publiski aizstāvēt savu viedokli par NAP alternatīvu.

Darbi konkursā ir jāiesniedz līdz 1.oktobrim, bet labākie darbi tiks nosaukti ne vēlāk kā 20.oktobrī.

Jau ziņots, ka patlaban notiek NAP sabiedriskā apspriešana, kas ilgs līdz 15.septembrim. Pēc tam visi iesniegtie priekšlikumi tiks apkopoti un publicēti. Pēc šīs sabiedriskās apspriešanas daudzviet Latvijā tiks rīkotas apspriešanas sapulces.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+