Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. novembris, 2013
Drukāt

Urbanoviču “Saskaņas” vadībā nomaina Ušakovs (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas mērs Nils Ušakovs (no kreisās) un Saeimas deputāts Jānis Urbanovičš piedalās partijas "Saskaņa" kongresā.

Par parijas “Saskaņa” valdes priekšsēdētāju šodien tika ievēlēts “Saskaņas centra” (SC) līderis Nils Ušakovs.

Līdz šim partijas vadītājs bija Jānis Urbanovičs. Viņš rosināja par “Saskaņas” valdes priekšsēdētāju ievēlēt Ušakovu, norādot, ka viņš ir partijas seja un viņam būtu arī vairāk jānodarbojas ar partijas ikdienas rūpēm.

Savukārt Urbanovičs tika ievēlēts par valdes priekšsēdētāja vietnieku.

“Saskaņas” valdē tika ievēlēts Valērijs Agešins, Sergejs Dolgopolovs, Vitālijs Azarevičs, Ivans Ribakovs, Oļegs Agafonovs, Marjana Ivanova-Jevsejeva, Igors Pimenovs, Boriss Cilevičs, Maksims Tolstojs, Aleksandrs Sakovskis, Mihails Kameneckis, Aivars Bergers, Andrejs Elksniņš, Elizabete Krivcova, Sergejs Mirskis, Sergejs Potapkins, Ivars Zariņš un Vitālijs Orlovs.

Kā ziņots, šodien notiek politisko apvienību SC veidojošās sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” kongress, kurā tiek pārvēlētas visas partijas amatpersonas, kā arī tiek diskutēts par partijas nākotni un attīstību kontekstā ar nākamgad paredzētajām vēlēšanām – gan Eiropas Parlamenta, gan Saeimas vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. “Saskaņas” valdē tika ievēlēts Valērijs Agešins(nikns Latvijas valsts ienaidnieks un citi nav diezko labāki) Sergejs Dolgopolovs, Vitālijs Azarevičs, Ivans Ribakovs, Oļegs Agafonovs, Marjana Ivanova-Jevsejeva, Igors Pimenovs, Boriss Cilevičs, Maksims Tolstojs, Aleksandrs Sakovskis, Mihails Kameneckis, Aivars Bergers, Andrejs Elksniņš, Elizabete Krivcova, Sergejs Mirskis, Sergejs Potapkins, Ivars Zariņš un Vitālijs Orlovs.

  2. Tie paši vēži, tikai citā kulītē!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+