Urugvaja ar lielisko Kavani aizsūta mājās Ronaldu un Portugāli 0

Urugvajas izlase sestdien Pasaules kausa finālturnīrā futbolā ar rezultātu 2:1 (1:0) astotdaļfināla mačā uzveica Eiropas čempioni Portugāli un sasniedza sacensību ceturtdaļfinālu.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Urugvajas sastāvā abus vārtus guva Edinsons Kavani, bet portugāļiem vienīgo precīzo sitienu izpildīja Pepe.

Spēles ievadā jau septītajā minūtē vadību ieguva Urugvaja, kuras sastāvā bumbu pēc Luisa Svaresa centrējuma ar galvu vārtos raidīja Kavani.

Pirmajā puslaikā neviena no komandām vārtus vairs neguva, bet portugāļiem otrā puslaika sākumā izdevās atgūt līdzsvaru uz tablo. Urugvajiešu soda laukumā neviena nepiesegts atradās centra aizsargs Pepe, kurš bumbu 55.minūtē tīklā sita ar galvu.

Tomēr Urugvaja atkal atguva pārsvaru, kad ar skaistu sitienu vienā pieskārienā vārtsargu Ruī Patrīsiu pārspēja Kavani.

Turpinājumā gan Kavani iedzīvojās savainojumā, uzbrucējam tiekot nomainītam. Tas gan neliedza Urugvajai izcīnīt uzvaru spēlē un iekļūt ceturtdaļfinālā.