×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. septembris, 2016
Drukāt

“USA Today” sper bezprecedenta soli – mudina nebalsot par Trampu (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV laikraksta “USA Today” redkolēģija piektdien spērusi bezprecedenta soli, mudinot lasītājus nebalsot par republikāņu prezidenta amata kandidātu Donaldu Trampu, vienlaikus nepaužot oficiālu atbalstu nevienam no kandidātiem.

Tā ir kārtējā oficiālā nostājas paušana pret Trampu, pat no tādu laikrakstu puses, kas tradicionāli atbalstījuši konservatīvo Republikāņu partiju.

Piektdienas redakcijas ievadrakstā 34 gadus vecais laikraksts atgādināja, ka nekad agrāk prezidenta vēlēšanās nav nostājies vienā vai otrā pusē. “Mums nekad nav bijis iemesla mainīt mūsu nostāju. Līdz šim,” atzina laikraksts.

“Šogad izvēle nav starp diviem spējīgiem lielo partiju nominantiem, kuriem gadījies, ka ir nopietnas ideoloģiskās atšķirības. Šogad viens no kandidātiem – republikāņu nominants Donalds Tramps – atbilstoši vienbalsīgam redkolēģijas konsensam nav derīgs prezidentūrai.”

15 mēnešus ilgās kampaņas gaitā Tramps “atkārtoti demonstrējis, ka viņam nav temperamenta, zināšanu, nosvērtības un godīguma”, lai būtu prezidents.

Tramps “nodevis [ASV] fundamentālās saistības” – neapšaubāmo atbalstu NATO sabiedrotajiem, iestāšanos pret Krievijas agresiju, absolūtu skaidrību par to, ka federālā valdība maksā savus parādus.

Viņš demonstrējis autoritāro līderu “biedējošu apbrīnošanu” un “niecīgu cieņu” pret ASV konstitūciju.

Tramps ir ekscentrisks, nesagatavots, neapdomīgs un rupjš, turklāt “sērijveida melis”, kura kampaņa “apelē pie tumsonības un ksenofobijas”.

Redkolēģija arī uzsvēra, ka tā nav panākusi konsensu par oficiāla atbalsta paušanu demokrātu kandidātei Hilarijai Klintonei.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. USA Today,N Y Times, Washington Post, TV uznemumi NBC,ABC,CBS,CNN – visi atbalsta “status quo” vai turponat Obamas bezjedzigo politiku. Tramps tiek nepartraukti apmelots. Globalisti grib izputinat ASV ka patstavigu republiku ar ipatneju Konstituciju.

  2. Dude efektīvāks solis, had lasitāji uzteic abonementus avīzei. Tad time bikses pilnas. Saprot ka melojuši.

  3. tikai pabrīnīties,kā republikāņu partija to visu dabūjusi gatavu.

  4. Liberāldeğenerāti jūtot savu galu, tērē līdzekļus un izmanto visas iespējas, lai nezaudētu iespējas izlaupīt pasauli!

Draugiem Facebook Twitter Google+