×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. oktobris, 2013
Drukāt

”Ušakova ideja radīs haosu”

Foto - LETAFoto - LETA

Mālpiliete Rita Balode uzskata, ka Ušakova ideja radīs īstu haosu: “Man ir sajūta, ka Ušakovs grib, lai cilvēki vairāk deklarētos Rīgā.”

Jānis Ansons Jelgavā: ”Latvijas galvaspilsētas mēram vajadzētu padomāt par plānotās Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenas diferenciācijas morālo aspektu. Kas notiks, ja, sekojot Rīgas paraugam, visas pārējās pašvaldības darīs tāpat? Ja neesi deklarēts – maksā vairāk. Vai uz Valmieru aizbraukušam rūjēnietim arī būs jāmaksā dubulti? Jebkuru principu var attīstīt tālāk. Kas notiks, ja šo Rīgas mēra iedomu par maksas palielināšanas principu sabiedriskajā transportā attiecinās uz sabiedrisko ēdināšanu, tualetēm, uz medicīnisko palīdzību? Atsaukties uz iebraukšanas maksu Jūrmalā nav korekti, jo turp cilvēki dodas atpūsties, bet novadnieki uz Rīgu – strādāt, uz valsts iestādēm un citur nepieejamiem medicīnas pakalpojumiem.”

Rīdzinieks Vilnis Blumbergs: “Ušakova iecerētās brīvbiļetes ir klaja balsu pirkšana pirms vēlēšanām un iztapšana savējiem.”

Talsenieks Vilnis Puriņš Satversmi izlasījis piecas reizes: “…un tajā melns uz balta lasāms, ka visi cilvēki ir vienlīdzīgi. Ušakova ideja klaji nostāda vienus cilvēkus pret citiem. Un tas ir absurds. Mans tēvs, celtnieks būdams, vai visu mūžu cēla Rīgu un tagad viņam, ārpus tās dzīvojošam, būs jāmaksā par sabiedriskā transporta biļeti dubultā?!”

Andrejs Nečajevs Ķekavā: ”Kara laikā fašisti lika ebrejiem nēsāt dzeltenas zvaigznes, tagad lauciniekiem vajadzētu nēsāt nevis kaklā pakārtu kartupeli, bet visiem cilvēkiem plāksnītes ar attiecīgu uzrakstu – rīdzinieks, ķekavnieks, siguldietis… Tad taču kontrolieriem būtu vieglāk visus sašķirot un būtu mazāk zaķu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+