×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Ušakovam pēc kāzām jāatrisina sievas interešu konflikta jautājums (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) pašlaik neatklāj, vai viņa sieva Iveta Strautiņa pēc kāzām turpinās pildīt mēra biroja vadītājas pienākumus.

Ušakovs pastāstīja, ka lēmumus, kas saistīti ar iespējamiem interešu konfliktiem pašvaldības amatos, pieņem Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR).

Radzevičs pašlaik strādājot pie šī jautājuma, un tuvākajā laikā varētu būt zināms lēmums attiecībā uz biroja vadītāja amatu un noteiktajām izmaiņām.

Ušakovs apliecināja, ka Strautiņa pašlaik turpina pildīt mēra biroja vadītājas pienākumus.

Kā ziņots, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs pagājušonedēļ salaulājies ar savu darba kolēģi un biroja vadītāju Ivetu Strautiņu. Šīs ir Ušakova trešās laulības.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. N. Ušakovs-Strautiņš Atbildēt

    Es jau cenšos to seksa problēmu atrisināt, bet kautkā neveicas. Andri — palīgāāā!

  2. Ušakovs neatklāj vai Strautiņa – Ušakova turpinās pildīt viņa biroja vadītājas pienākumus. Un pēc tam tekstā skaidri un gaiši rakstīts, ka tagadējā sieva turpina pildīt arī biroja vadītājas pienākumus. Tad tak pilnīgi skaidrs, ka interešu konflikts juridiski un faktiski pastāv kopš kāzu dienas. Ja gribētos būt pavisam precīziem, tad no tās dienas, kad pieteica kāzas 1 mēnesi iepriekš. Tātad – KNABam un visiem citiem dienestiem bija sen jau jābļauj. Un nekāds izpilddirektors neko RD nelemj. Kā Ušakovs viņam liks darīt, tād būs. Ušakova nekaunība un nekādu likumu neievērošana ir fakts. Kādēļ tiesībsargājošās iestādes to pieļauj?

Draugiem Facebook Twitter Google+