Latvijā
Politika

Ušakovs darba komandējumu uz Berlīni izmanto arī, lai tiktos ar vēlētājiem5

Foto LETA

Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) devies divu dienu darba vizītē uz Berlīni, taču pēc oficiālā darba laika viņš piedalās arī partijas “Saskaņa” rīkotajās tikšanās ar vēlētājiem, noskaidroja aģentūra LETA.

Kā informēja Rīgas domē, mērs devies divu dienu vizītē uz Berlīni, kuras laikā plāno tikties ar Vācijas Sociāldemokrātiskās partijas vadītāju un jaunuzņēmumu pārstāvjiem, lai pārrunātu investīciju piesaisti Rīgai. Tāpat mēram paredzēta tikšanās ar Vācijas Ārlietu ministrijas valsts ministru Eiropas Savienības (ES) lietās Mihaelu Rotu, kā arī Vācijas parlamenta deputātu, Izglītības, izpētes un tehnoloģiju novērtējuma komitejas biedru Rene Rospelu, kurš ir arī Vācijas-Baltijas parlamentārās sadraudzības grupas vadītājs.

Taču, kā liecina Ušakova sociālo tīklu profilos publicētā informācija, šovakar plkst.18.30 viņš dosies arī uz tikšanos ar “Saskaņas” vēlētājiem.

Mēra preses pārstāve Laila Ivāna aģentūrai LETA apstiprināja, ka mērs devies darba komandējumā, taču pēc oficiālā darba laika piedalīsies pasākumā, kuru apmaksā “Saskaņa”. “Tāpat kā Rīgā mērs pēc darba laika vakaros tiekas ar vēlētājiem,” sacīja Ivāna. Šo informāciju apstiprināja arī partijas preses sekretārs Edgars Danenbergsons. Komentēt to, kurš apmaksā mēra braucienu, Danenbergsons izvairījās.

Kā ziņots, partija “Saskaņa” ir vērsusies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) un Ģenerālprokuratūrā pret ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (V), jo uzskata, ka ministrs centies izjaukt partijas tikšanos ar Latvijas pilsoņiem ārzemēs, bet Krimināllikumā ir paredzēta atbildība par tīšu kavēšanu realizēt vēlēšanu tiesības.

Šajās dienās “Saskaņas” pārstāvji tiekas ar Latvijas pilsoņiem Londonā, Mančestrā un Berlīnē. “Mēs vēršamies KNAB un Ģenerālprokuratūrā pret Rinkēviču. Ārlietu ministrs rupjā veidā centās izjaukt “Saskaņas” tikšanos ar Latvijas pilsoņiem ārzemēs. Nonāca pat līdz tam, ka “Lido” restorānā Berlīnē ieradās Latvijas vēstniecības pārstāvis un sāka draudēt ar arestiem,” paziņojis Ušakovs.

Savukārt Rinkēvičs aģentūrai LETA apgalvoja, ka “Saskaņai” aģitācijas pasākuma sarīkošanai Vācijā tomēr esot bijis nepieciešams saskaņojums, kas nebija saņemts. Šobrīd daudziem mieru neliek vēlēšanu karstums, noteica ministrs.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Virpuļviesulī cietušajā kapsētā Balvu pusē jāatjauno kapella-nojume un zvanu torņa jumts
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Pār bortu no prāmja iekritušais vīrietis atrasts miris
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Policija izplata paziņojumu pēc kāda “BMW” vadītāja dižošanās soctīklos
6 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Policijai vēl nav izdevies notvert advokāta Bērziņa slepkavas
2 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Vēlētāji Ukrainā ir “salikuši visas olas vienā grozā” 1
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
1 stunda