×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
31. augusts, 2017
Drukāt

Ušakovs darīs visu, lai nepieļautu IZM plānus reformēt skolas (8)

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs apskata Rīgas 64.vidusskolas atjaunoto sākumskolas sporta laukumu. Foto LETARīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs apskata Rīgas 64.vidusskolas atjaunoto sākumskolas sporta laukumu. Foto LETA

Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) sola darīt visu, lai nepieļautu IZM plānus reformēt skolu tīklu Rīgā.

Ministrija rosina pārveidot pustukšās skolas un mazināt plaisu starp izglītības kvalitāti mikrorajonos un centrā. IZM ieskatā Rōgā ir 20 latviešu un 20 mazākumtautību skolas, kas jāpārveido par pamatskolām vai jāapvieno.

Izglītības ministrs Kārlis Šadurskis komentē – varu izteikt tikai līdzjūtību tiem skolēniem un viņu vecākiem, kas nesaņems labu izglītību.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. par klaju valsts sabotāžu kad tiks uzlikti ausainim?

  2. Tagad ušmerika banda nekontrolēti šķērdē nodokļu maksātāju naudu, renovējot un siltinot krievu skolas. Un tiek melots par it kā lielo skolnieku skaitu šajās skolās. Tikai nav redzams, kā viņi tajās skolās nokļūst – pa gaisu atlido, Harija Potera neredzamos apmetņus sapirkuši vai visur jau pazemes tuneļi sabūvēti.

  3. Ušaakovs un politiskie sabiedrotie vienmēr ir cīnījušies par Latvijas atgriešnos Krievijas jurisdikcijā. nekas par šiem gadiem jau nav mainījies.Cīņa ar Interfronti, tikai citā formā, turpinās.

  4. Kam Latvijā ir teikšana pār izglītību — Izglītības un zinātnes ministrijai, jeb Ušakovam-Uzmirskim ? Vai ministrs no šī Kremļa ielikteņa baidās ?

  5. Nesaprotu vai ausainis tagat ir spēcīgāks par valsti,tad jau nebrīnos,ka Rīga ir jau krievijas guberņa.

  6. … Tada pretlatvisku interesu grupina ka Vienotiba, Uldi, vairs nepastav … kas to spetu vel izdarit … !

  7. Ja Šadurskim izdosies sākt reformēt izglītību, SC sugasbrālis, Vienotība, viņu atsauks, jeb Maizītis atņems pielaidi valsts noslēpumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+