×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
3. jūnijs, 2017
Drukāt

Ušakovs domā, ka “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” saraksts iegūs vairāk nekā 53% balsu (3)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Rīgas mērs Nils Ušakovs ar sievu Ivetu.

Partiju “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai” apvienotais saraksts šajās pašvaldību vēlēšanās Rīgā iegūs vairāk nekā 53% balsu, šādu pārliecību šodien Natālijas Draudziņas ģimnāzijā izvietotajā balsošanas iecirknī pauda tur balsojušais Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Viņš bija ieradies balsot kopā ar sievu un dēlu. Ušakovu iecirknī sagaidīja daudz žurnālistu, kuriem Rīgas mērs un partiju “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai” apvienotā saraksta līderis atzina, ka viņam šodien ir ļoti labs noskaņojums.

Nobalsojis par “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” sarakstu, Ušakovs vērtēja, ka šis saraksts vēlēšanās iegūs vairāk par 53% balsu, 54%.

Ušakova rīcībā nav informācijas par kādām nelikumībām vēlēšanu norisē, vien medijos lasītais par kādiem konfliktiem.

Laikā, kamēr Natālijas Draudziņas ģimnāzijā izvietotajā balsošanas iecirknī uzturējās Ušakovs, tur izveidojās neliela citu balsot gribētāju rinda, novēroja LETA.

Kā ziņots, pašvaldību vēlēšanās šodien būs iespējams nobalsot no plkst.7 līdz plkst.22. Pašvaldību vēlēšanās vēlētāju uzskaitei lieto iepriekš izveidotus vēlētāju sarakstus, tāpēc katram vēlētājam jābalso noteiktā iecirknī – tajā, kura vēlētāju sarakstā viņš iekļauts.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ka Usakova sievai nau kauna no tada klauna .

  2. Ja šoreiz atkal pārsvaru gūs Ušakovs, tad protams ka visa vaina gulsies uz latviešu vēlētājiem, jo starp balsstiesīgajiem Rīgā pārsvars ir latviešiem un šinīs vēlēšanās arī visas latviskās partijas sola saglabāt visus Ušakova sociālos atbalstus pensionāriem, brīvbiļetes sabiedriskajā transportā un ja jau latvieši joprojām balsos par SC tad tā būs viņu izvēle, lai joprojām šeit valdītu Putina sadraudzības partija.

  3. Ušakovs pārliecināts par savu uzvaru; vēlēt ieradies ar sievu un bērnu Attēlu galerija- 23 Ušakova attēli. LETA Sestdiena, 2017. gada 3. jūnijs 11:33 272 komentāri. apollo.tvnet.lv Pieprasītās adreses saturs ir dzēsts.

    Kāpēc tas ir noticis ar apollo.tvnet.lv?

Draugiem Facebook Twitter Google+