×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
19. septembris, 2014
Drukāt

Ušakovs gatavs ņemt rokās ieroci, lai aizstāvētu Latviju (40)

Foto-LETAFoto-LETA

Partijas “Saskaņa” premjera amata kandidāts 12.Saeimas vēlēšanās un Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ir gatavs ņemt rokās ieroci, lai aizstāvētu Latviju no jebkuras agresijas.

“Ja ir agresija pret Latviju, es ņemšu rokās ieroci – vienalga, no kuras puses būs agresija. Esmu Latvijas Republikas pilsonis, un tā ir mana absolūti skaidra un nepārprotama pozīcija,” 19.septembrī Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” sacīja Ušakovs.

Tā viņš atbildēja uz klausītāja jautājumu, kurā pusē Ušakovs nostātos, ja sāktos karš ar Krieviju un notiktu mobilizācija – vai viņš ņemtu rokās ieroci un karotu pret Krieviju.

Taujāts, vai uzticas Krievijas medijiem, Rīgas mērs atbildēja, ka vajag uzticēties tikai savam veselajam saprātam. Viņš skaidroja, ka vairākās valstīs ir gan labi, gan slikti mediji, un būtu jāizmanto pēc iespējas vairāk informācijas avotu.

Ušakovs pats informāciju iegūst internetā, kur arī dažkārt noskatās kādu televīzijas sižetu, taču kopumā darba grafiks viņam neļaujot skatīties televīziju. “Saskaņas” Ministru prezidenta amata kandidāts atzina, ka saistībā ar Krievijas mediju vēstīto ir bijuši gadījumi, kad gribētos uzdot jautājumus par atspoguļojuma kvalitāti.

Uz vaicājumu, kā Rīgu padarīt latviskāku, nevis krieviskāku, pilsētas galva norādīja, ka viņam ir grūti iedomāties, kādus instrumentus klausītājs ir domājis lietot, lai veiktu latviskošanu. Tāpēc viņam esot grūti atbildēt uz šo jautājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (40)

 1. TIKAI VĀRDI. KUR PIERĀDĪJUMI, KA VIŅŠ IR PAR LATVISKU LATVIJU?

 2. tā ir visa poletiska reklama

 3. Visbiežāk liekas, ka aizstāvēs Latviju no latviešiem, cīnoties par krievu valodas ieviešanu oficiālā līmenī, saliekot visos atbildīgos RD posteņos krievus, taisot milzu parādus mums, nodokļu maksātājiem, RD budzētā, aizstāvot Loginovu, braucot ua Maskavu, draudzējoties ar krievu vadības noteicējiem u.t.t. KURI ir tie darbi, kur viņš cīnās par Latviju? Lūdzu, piemērus!

  • veel aizmirsi daarzinju rindas nebuushot, to soliija jau ieprieksheejaas veeleeshanaas …
   , 9. maiju, iegaadaato jeb spiegu daavinaato dzipu par ~60000Ls utt

 4. Vai pret amerikanu imperialistiem?

 5. ko ? :D:D:D:D:D:D

 6. Jāsāk LA uzskatīt par antilatvisku izdevumu. Katru dienu kāds ierāvēju vai lieliniekus slavējošs raksts.
  Ausainis Latviju var aizstāvēt tikai no latviešiem un “Jelgavas glumie” Saeimā ir tikai savas kabatas patrioti.
  LA! Beidziet izplatīt pretvalstitskus uzskatus un viltus patriotu reklāmu!

 7. pret ko tad Ušakovs taisās karot? Pret sava partnera Putina inspirētiem fašistiem? Vai nebūs žēl, pārtraukt savienību ar Putina partiju?

 8. pret ko ,pret Ameriku ?

 9. Viņam taču arī uzdāvināts ir zobens!

 10. Uzdāviniet ausainim kaķeni! Citu ieroci šis nav pelnījis …

 11. Ušakovs aizstāv Latviju no latviešiem. Tāpēc viņam arī grūti izvēlēties latviskus “instrumentus”.

 12. latviesiem vajag nemt par piemeru Usakovu ka aizstavet Latviju.

 13. Sis mus visus tur par letticigiem mulkiem!!

 14. nedziedinams daunis

 15. Vai tam merkakim nav laiks laisties uz savu matusku Putlerlandi,nearstejamais debilikis

 16. Pirmsvēlēšanu klaigāšana? Kaut kā darbi neiet kopā ar vārdiem.

 17. lA redakcijai par jūsu uzcītīgo cenzūru Atbildēt

  Jūs neesat nacionāli ptriotiski, jūsu nepiekrišana kad lietas tiek sauktas īstajā vārdā, norāda uz jūsu divkosību. Ko? Vai baidieties llietas īstajos vārdos saukt? Vai okupācijas atlieka kura neieredz latviešu kultūru ir jāpiemin nacionāli ptriotiskā plašsaziņā?

 18. nu ja…ta jaunu bus ka varna varnai saks acis knabt….

 19. Ušīt, nem rokā ieroci un tiec galā ar savu Pašvaldības policiju, kura neadekvāti soda gados vecus cilvēkus un pensionārus. Novirzi viņus labāk cītīgāk strādāt Rīgas tirgu, autoostā, gājēju tuneļos un citās sabiedriskās vietās.

 20. Lai tiktu pie varas runaa jebko…???

 21. Tā kā karot mums būtu iespēja tikai ar vienu konkrētu, visiem zināmu valsti, tad ar ušaku izlūkos es kopā neietu…

  • Otrs tād pats ir Repšes kungs, kurš solās atjaunot šaušanas prasmi.
   Mani uztrauc, cik tādu .. mums ir? Putinu kaimiņos neskaitu.

 22. nosmējos.Ka tik ne tā?Ko tad teiks 9.maijā saviem tautiešiem,svinot Latvijas okupācijas svētkus?Ies ar ieroci pret savu vectētiņu cīņubiedriem?Liekuļot jau var,bet ar mēru.

 23. Nak velesanas kautka tak jasak runat savadak

 24. Ar Putinu sarunāji? Atbildēt

  No kā? No latviešiem?

 25. Būtu interesanti plecu pie pleca karot pret Krieviju kopā ar Ušakova kungu…. tiesa gan ceru, ka savas dzīves laikā man to nenāksies darīt, bet pēdējo laiku situācija vairs neizskatās tik stabila =[

 26. Vārdos-jā,bet darbos?!?Viņa vārdi nesaskan ar darbiem,atceros labi referendumu par valsts valodu,tāpēc neticu viņam……..

 27. Pareizi jau ir, nāk vēlēšanas, atkal sū..s jāstāsta, lai tik balsotu par to ****.

 28. Paldies, es par Nilu esmu pārliecināta!

 29. tikai tāda vēlēšanās viņam ir PIRMS VĒLĒŠANĀM..

 30. Beidziet reiz ņemties par Ušakova k-gu!Jums viss slikti.

 31. aizstāvēs Latviju pret Latviešiem, tam gan noticētu, vai kremļa maizes devējs to zina ???, ak, biji un visu sarunāji kādu taktiku ieņemsi, vēlēšanas taču, runāsi jebko ka tik Rīga ir rokā, putinam arī būs vieglāk. Latvieši nav tik aprobežoti lai noticētu….

  • gluži manas domas

  • Jūs esat tik aprobežoti, ja tā domājat!

   Es saprotu, ka ir grūti noticēt, ka krievu izcelsmes cilvēki mēdz būt arī labi, ka viņi nesēž stūros un nerij semuškas, neapzog kādu aiz stūra, bet patiešām strādā, lai MUMS VISIEM BŪTU LABI!

   Latvija ir internacionāla valsts, par to ziņo arī statistika…
   Nu nevar mūsdienās Saema sastāvēt tikai no latviešiem, tur būs arī cittautu pārstāvji…

   Bet, protams, lai ir.. KA TIK NE KRIEVI!!!

 32. … BET VINS VILTIGI PIEMIRST PIEMINET JAUNO KREMLA NEESOSO ‘ZALO VIRINU’ NE-AGRESIJU, VAI ZDANOKAS IEKSEJO VALSTS APVERSUMA IEDOMATO MODELI, LATGALES NOCOPESANAI, KAS TIEK PIELIETOTA UKRAINA !!!

 33. … Neticu vairs pec valodas referenduma un latviesu Jaunsibirijas pratojumiem … tikai izpildot valsts pilsona pienakumus un tadejadi atstajot SX partiju, ka ari iestatajoties Zemessargos un uzaicinot parejos patriotiskos krievvajumiem pieraditos si cilveka alodigos sekot varetu pienemt, ka Usakovs ir piedzivojis savu EPIFANIJU nesenaja Krievijas varas koridoru apciemojuma, un saredzot so Kremla sizofreniku planus – NOBIJAS tik daudz, ka nu uzreiz pienemis sev jaunu Vaterlandi !

Draugiem Facebook Twitter Google+