×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. marts, 2015
Drukāt

Ušakovs idejiski atbalsta LTV trešās programmas izveidi krievu valodā (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) kopumā atbalsta Latvijas Televīzijas (LTV) plānus par trešās programmas krievu valodā izveidi, tomēr pašlaik nevar komentēt, kā viņš vērtētu šo ieceri, jo nav zināmas detaļas par plānoto saturu.

Ušakovs aģentūrai LETA sacīja, ka idejiski šī iecere vērtējama pozitīvi, jo jauns informācijas avots vienmēr esot atbalstāms, tomēr viņš sacīja, ka ir būtiski zināt saturu un potenciālās auditorijas piesaistes mehānismus. “Skaidrs, ka sabiedriskajā televīzijā būs informatīvi raidījumi, bet nav skaidrs pārējais saturs, ar kuru viņi centīsies piesaistīt auditoriju – vai iepirks Krievijas ražotos seriālus vai kā citādi,” pauda Rīgas mērs. Tāpat nav skaidras arī plānotās izmaksas.

Viņš arī minēja LTV7 kanālu, kurā saturs ir krievu valodā. Ušakovs sacīja, ka kanāla attīstībā ieguldīts ne mazums līdzekļu, taču auditorija ir salīdzinoši neliela.

Jautāts, vai vēl viens valsts kanāls krievu valodā, viņaprāt, nevarētu demotivēt sabiedrības pārstāvjus mācīties latviešu valodu, kā arī patērēt TV kanālus valsts valodā, Ušakovs atbildēja noraidoši, jo pašlaik par nelielu cenu ir pieejami dažādi ārzemju kanāli, kuru saturs piedāvāts krievu valodā, tādēļ vēl viens kanāls neko nemainīs.

Jau ziņots, ka Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 19.marta sēdē pieņēma lēmumu par valsts SIA “Latvijas Televīzija” (LTV) trešās programmas krievu valodā izveidi.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. ................... Atbildēt

  draugiem vajag darba vietas? kas attiecas uz dimantu un grūbi, vissliktākais iespaids. ja būtu aizraujoši raidījumi par vēsturi, arī krievi skatītos, valodu viņi zin.
  Pūlis neskatīsies, tiem sports un šovi. Kas attaudzē tupo pūli un KĀPĒC? Uz pabalstiem var nozagt lielu naudu??????????????????????

 2. Diez, kot mūsu bālēliņi liks tur par aģitbrigādi? Lindermanim jau kā žurnālistam tur derētu kādu redakciju, Ušakovs taču arī bijušais žurnālists. Laikam jau arī gatavo rezerves variantu. Un kur tad visi kabanovi, koreni, giļmani? Droši, ka Ždanoka arī cierē uz kādu šefredaktora posteni po sovmesķiķeļstvo. Diezko pārliecinoša tā brigāde nesanāk. Pat Kosteņecka nav spējīga ieturēt latvisko kanti un kur tad pārējie?Varbūt koalīcija atvērusi kaut ko līdzīgu partijas skolai lai sagatavotu kadrus pretkrieviskai aģitācijai? Vai arī nav kur naudiņu likt un tad jau na avos aizies svilpdama. Vai varbūt tur pa priekšnieci ieliks kādu no mūsu viedajām, kas aicina domāt līdzi? Vareni!!!

 3. Tikai nedrīkst atļaut gatavot sižetus. Notiks Kremļa slavināšana. Kā nekā savs cilvēks.

 4. Ušakovs jau būtu apmierināts,ka visa Latvija runātu krieviski.

 5. Tad varbūt arī lai taisa kanālu angļu valodā, pēc tam varētu arī ukraiņu valodā un tad jau redzēs kurā … vēl mums jāielien. It kā liekas ka dzīvoju Latvijā ar valsts valodu latviešu, tad kāpēc man jāmaksā par to ka mūsu valdība cenšas kādam izdabāt. Par to kāpēc LTV7 auditorija ir tik maza. Vienu no iemesliem varu pieminēt to ka, kad man ir iespēja paskatīties TV, man tā jāklausās svešvalodā. Secinājumi…!!!

 6. Tātad sanāk, ka Ušakovs atbalsta cīņu pret Krievijas propagandu ! Dīvaini gan. Vai nu Ušakovam ir radušās problēmas ar veselību vai arī viņš labi saprot, ka tā dēvētā cīņa ar Krievijas propagandu krieviski
  īstenībā būs lieliska iespēja paust savas idejas Kremļa pielūdzējiem un krievu valodas izplatīšanai. Domājams pareizāks ir pēdējais variants.

 7. Saprotams, ka atbalstis Atbildēt

  Kamer tur atspogulosies Saskanas un vinu sabiedroto pasaules redzejums.

Draugiem Facebook Twitter Google+