×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. februāris, 2015
Drukāt

Ušakovs: līgums ar “Vienoto Krieviju” ir izdevīgs no valstiskā viedokļa (6)

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Partijas “Saskaņa” noslēgtais līgums ar valdošo Krievijas partiju “Vienotā Krievija” ir izdevīgs no valstiskā viedokļa, intervijā aģentūrai BNS pavēstīja “Saskaņas” līderis, Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Viņš pauda, ka šis līgums ir instruments, kā uzturēt dialogu ar Maskavu.

“Mēs redzam, kas notiek starp Eiropas Savienību un Krieviju, tāpēc iespēju uzturēt dialogu paturēsim,” sacīja Ušakovs.

Rīgas mērs arī paziņoja, ka nevienas citas partijas, ar ko Krievijā sadarboties, neesot. “Lai kāda nebūtu attieksme pret Krieviju, mums valsts līmenī ir vēstniecība, kas uztur sakarus, mums notiek tirdzniecība, ekonomiskie, kultūras sakari. Savukārt mēs kā partija izmantojam iespēju uzturēt sakarus starppartejiskā līmenī. Tas mums palīdz grūtajos brīžos veikt dialogos. No tā nedrīkst atteikties. Ja mēs no tā atteiktos, tas būtu pielīdzināms lēmumam Latvijai slēgt vēstniecību Maskavā,” piebilda mērs.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. … Kas un kad ir atlavis vai ir devis tiesibu SX partijai, Usikovam un visiem parejiem lidzskrejejiem uzurpet VP, MP un Ministru kabineta Satversme noteikto atbildibu izpildit starpvalstiskos pasakumus, kas nodrosina valsts eksistenci, ieksejo kartibu un lojalo pilsonu drosibu .. laika kad arkarteji pieaug draudi ar ‘maigo un cieto agresiju’ pret valsts Satversmi un taja noraadito valsts iekartu no 5. kolonnas puses un tas lidzskrejejem …!

  … Kamdel U … un U… ka ari parejie pretvalstiski darboni , netiek saukti Saeimas tiesas prieksa ar VP vai Ministru kabineta lemumu, par Satversmes parkapumiem bridi kad ..’ valsti apdraud arejais ienaidnieks vai valsti vai tas dala ir izcelies VAI DRAUD IZCELTIES IEKSEJAIS NEMIERS, kurs apdraud pastavso valsts iekartu..’ – skati Satversmes Ministru kabineta likums : 62.

  … Ari VP ir dotas tiesibas iesakt sadu procesu ar Satversmes 46., 47., 48., 49., noteiktam tiesibam, ja pasreizejais Miinistru kabinets sada sastava un sados apstaklos neapjedz savu atbildibu par drosibu valsts butibai un tas lojaliem pilsoniem …?!

 2. Visiem jau sen skaidrs, kurai valstij par labu darbojas Ušakovs.
  Lai viņš ātrāk tur arī aizbrauktu.
  Uz palikšanu.

 3. Puikam lielummānija sāk attīstīties, arī zaudējis realitātes sajūtu! Pielīdzina sevi vēstniecībai un valstij. Domāju, ka Latvijai ir daudz kanālu pa kuriem runāt ar Krieviju. Galvenais no tiem ir ES.

 4. Piekrītu Nilam Ušakovam! Atbildēt

  Partijas “Saskaņa” noslēgtais līgums ar valdošo Krievijas partiju “Vienotā Krievija” ir izdevīgs no valstiskā viedokļa, intervijā aģentūrai BNS pavēstīja “Saskaņas” līderis, Rīgas mērs Nils Ušakovs.
  Viņš pauda, ka šis līgums ir instruments, kā uzturēt dialogu ar Maskavu. ========================
  Ļoti PAREIZI Rīgas mērs un žurnālists Nils Ušakovs saka. VARONĪGA bļaustīšanā internetā(!!!) pret Maskavu – kā mazai blusai pret lāci- ir vienreiz jāizbeidz! Kad lācis patiešām atnāks, tad INTERNETA VAROŅI apkakāsies! Jābūt daudz GUDRĀKIEM! GUDRI cilvēki TUKŠI neklaigā, bet GATAVOJAS …

  • ka Nils jau ir pilnībā SAGATAVOJIES.Tā kā lācis var droši nākt.

  • Par agru ,daudz par agru tavs Niluška cer uz kāju slaucīšanu pret visu Latviju.Viņš nevar,nedrīkst pat pieļaut domu,ka Latvija sastāv tikai no okupantiem.Vēl jau dzīvi pat Gulaga mocekļi.Nav daudz tādu “žurnālistu”kā NRA I.Veģe,kura paliek slapja no domas par Ušaka “nopelniem”Rīgas pucēšanā,ko nedarīja ne Birks,ne Aksjonoks u.c. Tikai žēl.ka pat ne Liniņš,ne Tomsons neiebilda pret to,ka Ušaks tagad saņem MILJONUS no ES !!!!Daudzas pilsētas valstī uzplaukst,būvē kultūras centrus utt. par ES naudu pret kuru ārprātā ķērca SC !!KO Krievija var dot Latvijai? Tikai zaļos goblinus,jo pati ir uz sabrukšanas bezdibeņa!!No turienes varam gaidīt tikai naidu un zobenu.

Draugiem Facebook Twitter Google+