×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2014
Drukāt

Ušakovs: Man vienkāršāk runāt par praktiskām lietām Maskavā, nevis Berlīnē vai Vašingtonā (15)

Foto - LETAFoto - LETA

Pirms vēlēšanām vienmēr var atrast iemeslu, lai kritizētu savus oponentus – “var piekasīties līgumam ar jebkuru politisko spēku no jebkuras citas valsts, var piekasīties sirsniņai virs uzraksta “Rīga””, uzsver “Saskaņas” valdes priekšsēdētājs un premjera amata kandidāts Nils Ušakovs, komentējot jautājumu par partijas līgumu ar Krievijas valdošo partiju “Vienotā Krievija”.

“Man kā krievu tautības cilvēkam droši vien ir vienkāršāk runāt par kaut kādām praktiskām lietām Maskavā, nevis, piemēram, Berlīnē vai Vašingtonā. Es to arī turpināšu darīt, jo tas palīdz risināt valstij un sabiedrībai svarīgus jautājumus,” intervijā aģentūrai LETA sacīja Ušakovs.

Viņš arī uzskata, ka līgums ar Krievijas partiju “Vienotā Krievija” ir iespēja “šajos grūtajos apstākļos saglabāt dialogu ar Krieviju”, jo tur pašlaik pēc būtības esot “tikai viens politiskais spēks”. “Ja mums ar šo spēku ir iespējas runāt un komunicēt, tas ir svarīgi,” piebilda “Saskaņas” līderis.

Vienlaikus, runājot par Latvijas ārpolitiku, viņš uzsvēra – mēs esam Eiropas Savienības un NATO dalībvalsts, un tas nevar būt nekādā veidā mainīts. ES kontekstā esot jācenšas būt par Savienības kopējās politikas noteicējiem, jābūt aktīvākiem, aizstāvot savas intereses, klāstīja Ušakovs. Politiķis piebilda, ka “nevar vienkārši pieņemt gatavas direktīvas un regulas”.

Tāpat nedrīkstot pakļaut ārpolitiku konkrētu politiķu ļoti šaurajām interesēm, akcentēja “Saskaņas” līderis. “Nevar, piemēram, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) pieņemt lēmumu iekļaut melnajā sarakstā trīs Krievijas māksliniekus tikai tāpēc, ka viņam ir tāda vēlēšanās. Nevar nedomāt par to, kādas sekas no tā būs Latvijai. Šādi bezatbildīgi gājieni neveicina veiksmīgu un efektīvu ārpolitiku. Nevar taisīt glupības, strādājot jebkurā no ministrijām, bet ārpolitikas veidotājiem, ārlietu ministram ir vēl augstākā atbildības pakāpe,” pauda Ušakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. …. Sim krievu tautibas cilvekam ( Latvijas pilsonibas ieguvusam, bet tas atbildibas, uzdevumu un uzticibas neizpilditajam), RD priekssedim un SX partijas vad. nav dotas tiesibas vest sarunas ar citu valstu parstavjiem sis valsts varda … !

  … Kad reiz sadus varas uzurpetajus un latviesiem Jaunas Sibirijas sagadatajus noliks vajadziga vieta pec likuma un protokola… !!!!

  … Kamdel nav atbilde sadam Usikova izdaribam un visatlautibai AM sfera, un kur ir musu valsts drosibas, konstitucionalas kartibas un interesu aizstavji … ?!

  … Sava zina sis cilveks ir bistamaks Latvijas Republikai ar savu ricibu ne ka atklatie LKS atbalstitaji un nelojalie iedzivotaji …

 2. Tam Ušakovam ir vienkāršāk ņemties ar puišiem.

 3. Pārcelies pie .. un nebūsi spiests runāt vispārīgi eiropā ne ar vienu.

 4. Tad tev krieviņ,praktiski jāpārvācās uz Maskavu,tad varēsi runāt.

 5. tātad-praktiskas sarunas kā praktiski ievilkt Latviju impērijas amkampienos

 6. Tur arī ir Jūsu vieta ,ne rietumos,tas Jums nav sasniedzams!!

 7. nu re, kremļa kalps sāk runāt , izlasīju tik virsrakstu tālāk pat nedomāju lasīt, viss kas saistīts ar putinu izraisa šausmas, nāvi, terorismu, pats savu zēnus dzen nāvē, lai tik piepildītu savas ambīcijas, mums latviešiem ir teiciens, kādi draugi tāds arī pats esi, bet šeit savādāk nedaudz, kāds saimnieks tāds padotais. LATVIJU mēs neatdosim putinam un viņa kalpiem !!!! Es mīlu savu zemi savu LATVIJU un to kremliniem, kas atbalsta terorismu izpostīt neatdosim.!!!

 8. Kur ir foto viņa partijas reklāmas stendā šorīt pie veikala “Bērnu pasaule” ? Daudz šorīt ir dzirdēts…

 9. KO ,TU SUSLIK PAARMET RIMKEVICAM ,MUMS TAADU SPRAAGONU KA KOBZONS UN PAAREJIE HRENI PILNA LATVIJA SALIIDUSI.BUUTU LABAAK TAADIEM HRENIEM PARAADIIJIS DURVIS UZ PLASO RODINU.LAI BRAUC PELDEETIES UZ IZRAEELU,TUR IR SAALS EZERS,TAADS MUDAKS VARBUUT DROS ,KA NENOSLIIKS.

 10. Jā, īpaši tuva attiecības ar popu Kirilu un Medvedevu. Tie gan ir ļoti praktiski cilvēki.

 11. par aatru tu suslik pljutinam apsoliiji LATVIJU,LIIDZ TAAM TEV JAAIZEED 10.PUDU SAALS.

 12. latvietis parastais Atbildēt

  un kas šajā tēzē nepareizs?
  jebkuram ir vienkāršāk runāt ar savas tautibas cilvēkiem, kas pie visa auguši apmeram vienādā vidē, nekā ar rietumniekiem kur bez valodas barjeras kas viegli pārvarama pastāv ari audzināšanas, domāšanas tradiciju atšķiriba. bet tūdaliņi jau grib uzreiz saskatit tekstā to ko grib saskatit:)

 13. Tāds tādu labāk saprot,īsts pulkveža dēls tikumu nemet,kā bijis sarkanais,tā arī paliek! Dievs sargi Latviju no tādiem!

 14. Skaidra nostaja… Par sho pruktu balsot nedriikst!!!

 15. Latvijas galvaspilsētas vadītājam ir vienkāršāk runāt krieviski neņemot vērā Latvijas iedzīvotāju vairākumu. Venkārši par krievu valodu! Kur paliks latviešu valoda?

Draugiem Facebook Twitter Google+