×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
23. novembris, 2015
Drukāt

Ušakovs: Nav īstais laiks Krieviju kritizējošajai retorikai (12)

LETALETA

Latvijai nevajadzētu ņemt vērā provokācijas “Labāk ar “Islāma valsti” nekā ar Krieviju” un būtu jāiesaistās Rietumu koalīcijā cīņai pret terorismu un “Islāma valsts” grupējumu līdz ar Krieviju, neskatoties uz, piemēram, Lietuvas kategorisko pozīciju neiesaistīties koalīcijā cīņā pret terorismu, ja tajā iesaistīta arī Krievija, sociālajā tīklā “Facebook” paudis Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

LETA jau ziņoja, ka Baltijas valstis nepievienosies nevienai Rietumu koalīcijai cīņā ar “Islāma valsts” kaujiniekiem, ja tajā būs arī Krievija, piektdien paziņoja triju valstu prezidenti.

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite pauda nepārprotamu pozīciju, savukārt Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess un Latvijas prezidents Raimonds Vējonis (V) sacīja, ka ir nopietni jāapdomā iesaistīšanās koalīcijā ar “agresoru Krieviju” un jāseko, lai notikušais Francijā “nenovērstu uzmanību no Ukrainas”.

Ušakovs “Facebook” norāda, ka “pašreiz nav īstais laiks Krieviju kritizējošajai retorikai”. “Ja agrāk šāda retorika radīja pārtikas eksporta un tūristu samazināšanās problēmas, tad pašlaik uz jautājuma ir visa kontinenta drošība. Šai vēsturiskajā brīdī nedrīkst pieļaut vēsturiskas kļūdas,” savu viedokli pauž Rīgas mērs.

Viņš norāda, ka Latvijai un visai Baltijai jāiesaistās cīņā “ar nopietnāko cilvēces izaicinājumu – terorismu”. “Mums jābūt šīs plašās koalīcijas – no Francijas un ASV līdz pat Krievijai – daļai,” uzskata Ušakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Krievs jau parasti skaisti runā vienu, bet dara pavisam citu. Kā rāda nopietnu starptautisku centru novērojumi, šodien tieši Krievija balst Islama Valsti. Jādomā ka tajā darbojās arī tie Huseina ģenerāļi ko sagrāva Bušs Irakā un kuri ir bijuši lojāli Krievijai. Bet galvenais ir nepieļaut Katarai un Saudu Aravijai celt gāzes vadu uz Eiropu. To vienkāršākais, kā panākt – izveidot Sirijas ziemeļos nelielu prokrievisku valsti ar Asadu priekšgalā. Tam arī kalpo Krievijas uzlidojumi.

 2. cik ilgi tas urla sedees rigas domee un tik gudri pamaaca par politiku labak buutu domajis kaa saremontet maajas riga tas ir tavs darbs urla

 3. Ko kremlis suta b planu jo ar a (lindermanu)nekas neizdevas

 4. Kopš brīža, kad viņš paziņoja par savas partijas cīņu par krievu valodu kā LR valsts valodu, viņš ne ar ko citu arī nenodarbojas. Viņa mērķis iegūt popularitāti ar dažiem saimnieciskā rakstura soļiem un pēc tam jau atklāti rīkoties Krievijas un krievu labā.

 5. Vienmēr un nepārtraukti Atbildēt

  Ir pareizais laiks Krieviju kritizējošai kritikai!! Ar savu nostāju Ušakovs nes kaunu visiem krieviem!! Krievija ir smagi noziegusies nesodīta grēciniece kurai vienmēr ir savus grēkus jāatgādina lai tā varētu sākt sevi izglābt.

 6. … Butu paklusejis labak … ne jau RD mers noteic valsts arejo politiku … !

  • Neiedomājams latviešu naciķu stulbums!!! Par kādu konkrēti agresiju iet runa? Kur? Sīrijas melnie sagrābj Eiropu, kāds liktenis gaida Latviju, un arī tos nacistiski noskaņotos idiotus, kad Latviju pārņems islāmisti?Noželojami, stulbi cilvēki, kas tālāk par savu trulo degunu neredz… Un tik murgo par Kremļa rēgiem, paši sagrāvām visu, kas Latvijā bija, simtiem tūkstošu Latvijas iedzīvotāju aizbraukuši uz neatgriešanos, kas pie tā vainīgs? Krievi veidoja politiku valstī, kad bučojot rietumiem pakaļu pakāsām visu, neatbilstot eiro standartiem tika iznīcināti lauksaimnieki, pakāsām tās ražotnes , ko izdevās saglābt līdz 2004. gadam. Pateicoties tādīem letiņu naciķiem valdība arī dara neiedomājamas, neloģiskas lietas, pateicoties tādīem arī pamazām tiek iznīcināta valsts. Kauns!!!

 7. … Veikli izdomats gambits, ka pieradit sevi … un savejo lojalitati … kam ?!

 8. Ušakovs skaidri demonstrē, kurā pusē viņš ir: viņu apmierina tikai savienība ar Krieviju, vienalga, ko tā
  dara – uzvedas kā agresors Ukrainā vai bumbo mērenās opozīcijas pozīcijas Sīrijā. Un tāda ir arī “Saskaņas” pozīcija, tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgiem, lai šie ļaudis nenokļūtu pie valsts stūres.

 9. domā, ka var kaut ar M.. stāties koalīcijā?

 10. Neiesaistoties Baltijas valstis varētu sevi pasargāt no islāmistu agresijas. Nav ko jaukties citu lietās.

Draugiem Facebook Twitter Google+