×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
5. augusts, 2015
Drukāt

“Ušakovs nebūs izņēmums”. Ja ideju iesniedz politiķis, “ManaBalss.lv” turpmāk prasa 1000 eiro (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Otrdien Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) ziņu aģentūrai BNS pauda neapmierinātību ar to, ka interneta platforma “Manabalss.lv” prasa ziedojumu kā nosacījumu iniciatīvas publicēšanai portālā.

Pirms nedēļas kopā ar 12.Saeimas deputātu Andreju Elksniņu («Saskaņa») un trīs sabiedrisko organizāciju pārstāvjiem viņš iesniedzis portālam iniciatīvu par bargāku sodu piemērošanu pedofiliem. Taču pēc nedēļas Elksniņš saņēmis vēstuli, kurā pavēstīts, ka iniciatīva par bargāku sodu piemērošanu pedofiliem tiks publiskota apmaiņā pret ziedojumu 1000 eiro apmērā.

Ušakovs pauda izbrīnu, uz kāda pamata tiek prasīti šādi ziedojumi, un vai citi politiķi arī ir maksājuši.

Kā vēsta vietnē “ManaBalss.lv” ievietotā informācija, patiesi ir nolemts no visiem politiķiem prasīt ziedojumu – 1000 eiro apmērā par iniciatīvas publicēšanu.

“ManaBalss.lv nav Rīgas dome, kuras resursus Nils Ušakovs var, iespējams, apšaubāmi tērēt pa labi un pa kreisi. Pēdējos gados arvien vairāk politiķu izmanto ManaBalss.lv iniciatīvas savas popularitātes vairošanai. Daudzi vēl atceras pērn rudenī Nila Ušakova sūtītos spama epastus nakts vidū, kuros Ušakovs aicināja visus parakstīties ManaBalss.lv pret Citatdeles pārdošanu. Liela daļa cilvēku protestēja pret to, ka Nils Ušakovs organizē sev lētu populisma kampaņu, izniekojot ManaBalss.lv resursus, ko ir saziedojusi tauta. Vai kāds atceras, ar ko beidzās Nila Ušakova vērienīgā populisma kampaņa pret Citadeles pārdošanu? Ne ar ko. Tukšs populisms no Ušakova puses, ko apmaksāja tauta par saziedotajiem līdzekļiem. Pēc tā gadījuma ManaBalss.lv pieņēma noteikumus – ja ideju iesniedz politiķi, tad viņiem prasīsim ziedojumu 2 nedēļu portāla darbības nodrošināšanai uzturēšanas izdevumus jeb 1000 €,” paskaidrots vietnē Manabalss.lv.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. ka manabals vieni vienigi padiņi darbojas kas baidās ka jaunā iniciatīva varetu skatr viņus. par to politiķu šlaukšanu butu ticami ja tas butu iepriekš izziņots neviss pēkšņi tieši uz šo gadijumu izsludināta.

  2. Mana balss būs problēmas… Iesaku palasīt ziedojuma definīciju. Un pēc 50 tādiem ziedojumiem sākt maksāt PVN

  3. Teikšu godīgi neesmu ne ušakovs ne SC pikritējs drīzāk jau ass pretinieks un daudzi saprot kāpēc bet šajā gdījumā es šādu portāla rīcību neatbalstu, un sakarā ar narkotiku propogandu vēl vairāk, tā vien liekas ka portāls veicina visu kas ir vērsts pret mūsu nākotni – bērniem un šādu nostāju nevaru atbalstīt

  4. kaut kā jau tam
    https://manabalss.lv/pret-demokratijas-grausanu
    jāvar samaksāt par ļepezdrību. bet vai tad poli†iķis nav cilvēks?

Draugiem Facebook Twitter Google+