×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. marts, 2015
Drukāt

Ušakovs neierodas uz sēdi, jo slimnīcā gaida pirmā bērna nākšanu pasaulē

Foto: LETAFoto: LETA

Nils Ušakovs un viņa dzīvesbiedre Iveta Strautiņa-Ušakova.

Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) nav ieradies uz Reģionu komitejas (RK) Biroja ārpuskārtas sēdi, kas notiek Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē ietvaros, jo slimnīcā gaida bērna piedzimšanu, atklājot komitejas sēdi Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, norādīja RK prezidents Markku Markkula.

Bija paredzēts, ka Ušakovs ar runu atklās komitejas sēdi.

Debates komitejā ir par vienu no Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātēm – digitālās programmas nozīmi izaugsmes veicināšanā un jaunu darba vietu radīšanā.

Par digitālās programmas nozīmi izaugsmes veicināšanā un jaunu darba vietu radīšanā ES izsakās jaunievēlētais RK prezidents Markku Markkula . Savukārt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos Arnis Daugulis iepazīstinās ar prezidējošās valsts Latvijas skatījumu uz digitālas Eiropas veidošanos.

Tāpat debatēs plānota Eiropas Komisijas Komunikācijas tīklu, satura un tehnoloģiju ģenerāldirektorāta (DG CONNECT) ģenerāldirektora vietnieka Zorana Stančiča uzstāšanās par digitālo programmu. Debatēs piedalīsies arī RK komisiju priekšsēdētāji un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas viceprezidente Māra Jākobsone, savukārt noslēguma vārdus teiks Latvijas delegācijas RK vadītājs, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+