Latvijā
Rīga

Ušakovs nespēj atrast laiku intervijai LTV 16

Nils Ušakovs neatrod laiku intervijai Latvijas Televīzijai. Foto no twitter

Latvijas Televīzijas raidījums “de facto” ziņo, ka Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) atteicis interviju sabiedriskajai televīzijai, bet vienlaikus gana daudz no sava darba laika pavadījis publicitātes jeb tā sauktajos “lentīšu griešanas” pasākumos.

Ušakovs nav piekritis sniegt interviju “de facto” raidījumam, kas speciāli veltīts Rīgas domes darba novērtēšanai. Neskatoties uz to, ka uz interviju Ušakovs aicināts trīs nedēļas pirms raidījuma, ar domes preses sekretāres Lailas Īvānas starpniecību Ušakovs atbildējis, ka laika atbildēt uz žurnālistu jautājumiem viņam nav.

LTV žurnālisti ir uzskaitījuši dažus no publicitātes pasākumiem darba stundās, kuros Ušakovs pēdējo trīs nedēļu laikā piedalījies. Piemēram, Rīgas Dzemdību nama renovētās fasādes atklāšanās pasākumā, divu stundu garā pasākumā prezentēja partijas priekšvēlēšanu programmu un sarakstu, atklāja “Skanstes” rajona attīstībai veltītu konferenci Rīgas domē, apmeklēja veselības centra atjaunotās ēkas atklāšanu Iļģuciemā, Rīgas skolu sporta svētkus, un paviesojās divās Rīgas vidusskolās.

Rīgas mērs aizbrauca arī trīs dienu vizītē uz Krievijas pilsētu Kazaņu. Neskatoties uz to, ka lidmašīna ielidoja divos naktī, tur Rīgas mērs atrada laiku, lai atbildētu uz komplementāriem žurnālistu jautājumiem, ziņo LTV analītiskais raidījums.

LA.lv