×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. decembris, 2015
Drukāt

Ušakovs: pašreizējā valdība pieņem stulbus, nevis nepopulārus lēmumus (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Pašreizējā valdība pieņem stulbus, nevis nepopulārus lēmumus, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Rīgas mērs, partijas “Saskaņa” līderis Nils Ušakovs.

Šādu apgalvojumu viņš pauda, atbildot uz jautājumu, cik ilgi “Saskaņai” vēl būs izdevīgi strādāt Saeimas opozīcijā, tādējādi izvairoties no nepopulāru lēmumu pieņemšanas.

Ušakovs norādīja, ka tas, cik veiksmīgi tiks izveidota valdība, lielā mērā būs atkarīgs no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa rīcības. Tāpat Ušakovs pauda, ka koalīcija būtu jāveido trīs lielākajām Saeimas frakcijām – “Saskaņai”, “Vienotībai” un ZZS.

Tāpat Ušakovs atzina, ka viņš pats būtu gatavs ieņemt valdības vadītāja amatu.

Runājot par reālo situāciju valdības veidošanas procesā, Ušakovs paziņoja, ka galvenā loma tās veidošanā ir ZZS, nevis “Vienotībai”. “Mēs neesam ZZS fani, bet tur ir cienījami cilvēki,” sacīja Ušakovs. Kā piemērus viņš minēja Saeimas deputātu Māri Kučinski un zemkopības ministru Jāni Dūklavu.

Aģentūra BNS vēstīja, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, noslēdzot pirmās sarunas ar partijām par jaunās valdības veidošanu, sacīja, ka šobrīd starp Saeimā esošajiem politiskajiem spēkiem nav atbalsta kādam noteiktam koalīcijas modelim vai premjera amata kandidātam. Viņš izteica aicinājumu Saeimā pārstāvētajām partijām ne vēlāk kā līdz šā gada beigām “nākt ar savu redzējumu valstij būtisku jautājumu risināšanā, piedāvāt Ministru prezidenta kandidātus un iespējamos koalīcijas modeļus”.

Tāpat vēstīts, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma pēc tikšanās ar prezidentu paziņoja par savu demisiju, līdz ar to nepieciešams veidot jaunu Ministru kabinetu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Šodien Ušaks gozējāspēc saviem noteikumiem PBK.Ak Dievs,pēc viņa melstā sanāk,ka Rīga ir komunisma pilsēta.VISS__ OK !!Uz diktores jautājumu,ka NA grib valsts skolas lai pāriet uz valsts val. Niluška — Мы не позволим !Rīga paradīze zemes virsū pēc Ušaka.TIKAI jājautā kam vai kuriem??
  Kāda atšķirība viņa un visu SC deputātu uzvedībā pret latviešu žurnālistiem un pret PBK vai krievu mēdijiem LV !

 2. Pirmkārt, Ušakovs ir bezkaunīgs varas uzurpators Rīgā, kurš apozīcijai spļauj virsū, tādēļ viņam nav morālu tiesību runāt par Saeimu un valdību, vēl jo vairāk, bez motivācijas gāzt dubļus uz valdību, ka tā pieņem stulbus likumus. Ir nepeiņemami likumi, bet ja to saki publiski, lai nebūtu tukša runa, nosauc šādus likumusun kas tajos stulbs. Rīgas dome pieņem stulbus risinājumus – par to ir dzitdēts ne reizi masu medijos, pilmīgi negodīgi uz rīdzinieku maciņu pamata izveidoja nekam nevajadzīgu Rīgas namu pārvaldnieku, kurš pieraksta darbus, kurus nekad nav darījis (VK revīzija). Pilnīgas aplamības par kandidātiem Māri Kučinski un zemkopības ministru Jāni Dūklavu. Viņiem jau vieta sēdēt skvērā uz soliņa un atpūsties. Ušakovam laikam – jo sliktāki premjeri Latvijai, jo labāk. Tas Ušakova viedoklis jau izskatās nenopietni.
  Ušakovs stāsta, ka remontēs iekšpagalmus, bet vai viņš nezina (?) un tiem atvēlēs miljonus – IEVĒROJIET, no rīdzinieku kabatas un lielīsies, cik labi pastrādājis rīdzinieku labā – skatieties savas tāmes, ko sastāda “Rīgas namu pātvaldnieks” – remontēs māju caurbraucamos ceļus par jūsu naudu, raksta 15 – 16 000 un citas summas. Kādēl man jāmaksā par ceļiem, pa kuriem staigā un baruc visa Rīga, visa latvija palaikam? Viņš neko Rīgai nav izremontējis tādu nopietbu. Brīvības ielā rekonstruēja tramvaju sliedes un sataisīja tā, ka vairs nevar iebraukt dzīvojamā kvartālā ne no kreisās, ne labās puses, tramvaju pieturās vienā uzoiet var no aizmugures, otrā pieturā no priekšas, ejot pat 200 metru turp un atpakaļ,, kad vajadzēja ierīkot slīpumu, lai varētu pārkāpt sliedes, uziet uz pieturu abos galos. Katru dienu cilvēki staigā uz lādās par šo rekonstrukciju. Tā lūk, mēri!

 3. Būtu vairāk pats par savām muļķībām runājis! Pie valdības to tuvu nevar laist. Visu mūžu nodzīvojis Latvijā un pieklājīgi runāt nav iemācījies – tādā žirika stilā vālē visu laiku. Bet tas vel nebūtu tas traģiskākais, sliktāk ir tas, ka savu darbību viņš saprot konfrontācijā. Tātad tiek piedāvāts likt pamatu konfrontācijai pašā kaolīcijā. Un tur tas balsu vairākums sāks spēlēt izšķirošu lomu. NA gan viņš atstājis aiz borta, kaut gan loģiski varēja būt arī četras, bet tad viņiem būtu grūtāk panākt savu.

 4. Šitas okupantu pirmslaika neiznēsātais zilancuku fans labāk turētu muti pēc tā kā izzadzis ar savu bandu Rīgas budžetu.Viņš pieņem pat ne stulbus,bet NOZIEDZĪGUS lēmumus ar kriminālu smirdoņu.Tāds lielummānijas apsēsts narciss,Ļeņins jaunībā bez mīnusiem.Laikam trenējas spoguļa priekšā veidot “nelokāma: mačo tēlu jebšu slimo ar parkinsonu,bez emocijām un mīmikas. Viens reti pretīgs tips .Kādu klasisku okupantu tikai var iedomāties.Kaltenbrunners sēž Kremlī,tā Ušaks RD.Tikumības paraugs ar pilnu muti mātes vārdiem.Tagad jau sāk rullēt tās idiotiskās reklāmas par 700000eir.ar ar šo mūmiju ekrānos.Dīvaini,ka valsts val.paliek pat sliktāka,laikam kundze pārgājusi uz okupantu val.arī mājās.Rīgas mērs!!Kas būtu,ja Jeruzalemes mērs būtu Himlers?! Cenzēsiet kā Kremlis?

 5. Sakārto Rīgu, Ušakov un dari savu darbu. Nebāz smuķi Saeimā !

  • Labāk nevajag !!!! Atbildēt

   Pioniera sindroms-vienmēr gatavs!Vai Rīga par mazu?

  • Uz Ūšakova sirdsapziņas arī Maksima Zilitūdes traģēdija, ko nekontrolēja Buvvaldi, viņš pats Saeimā balsoja par Buvniecības inspekcija likvidēšanu – ko viņš nezināja ka tas varētu kaitēt vai nē un balsoja – lai sliktāk būtu un tagad urdz, ka sliktus likumus pieņem. Un Korupcija, pedofīlija pat RS zoā, Stabiņa un citi. Vēl par maz? Kauna ne goda ‘\sim Putina draugam, zinot, kādu postu latvijai nodarīja Krievijas okupācija un tagad – nekaunīga propoganda par “krievvalodīgiem”. Kā Hitlers ir Putins. Kāda daļa Putinam gar citu valstu pilsoņiem, tā ir iejaukšanās citu valstu lietās, provokācija. Kāda viņam daļa gar krievvalodīgajiem uzbekiem, tatāriem, ukraiņiem gruzīniem u.c.Latvijā, šim “labākajam prezidentam”?

 6. Kas nu to būtu teicis, bet okupantu partijas vadītājam tas īsti piestāv.

 7. Kad beidzot Latvijā Atbildēt

  Parādīsies krievalodīgo opozīcija pret visiem saskaniešiem un Kremła līdzskrējējiem! Vajag palīdzēt tādu attīstīt un atbalstīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+