×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
14. novembris, 2015
Drukāt

Ušakovs: pašreizējā valdība zog ar vērienu; pat pildspalvas būtu jāpiestiprina pie galda (11)

Foto-LETAFoto-LETA

Pašreizējā valdība zog ar vērienu, un Ministru kabinetā drīz būs jāsāk pat pildspalvas piestiprināt pie galda, 14.novembrī “Saskaņas” kongresā sacīja partijas priekšsēdētājs un Rīgas mērs Nils Ušakovs.

“Pašreizējā valdība ir sākusi zagt ar tādu vērienu, ka jebkura kādreiz vadošā partija uz šī fona izskatās labāka,” viņš teica.

Par piemēriem Ušakovs minēja situāciju ar Latvijas aviokompāniju “airBaltic”, metālapstrādes uzņēmumu “KVV Liepājas metalurgs”, kā arī “Latvijas Dzelzceļu”.

“Ir tāda sajūta, ka drīz Ministru kabinetā vajadzēs piesiet pildspalvas pie galda,” pauda partijas priekšsēdētājs.

Pēc Ušakova domām, esošajai valdībai nav vīzijas par to, kā Latvijai attīstīties. Ja sākumā mērķis bijis neizgāzties Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laikā, tad pašreizējais vienīgais plāns esot uzrīkot skaistu koncertu Latvijas simtgadei 2018.gadā.

“Tā ir absolūta varas degradācija,” uzskata partijas vadītājs.

Partijai “Saskaņa” jau tagad jāsāk gatavoties 2017.gada pašvaldību vēlēšanām un jānāk pie varas pašvaldībās, kur pašlaik ir opozīcijā, kongresā uzsvēra partijas līderis Nils Ušakovs.

Uškovs uzsvēra, ka partijai ir svarīgi stiprināt savas pozīcijas pašvaldībās, kur tā ir pie varas, kā arī iegūt varu pašvaldībās, kur “Saskaņa” ir opozīcijā.

Politiķis norādīja, ka šai “lielākajai partijai valstī ar milzīgu pieredzi pašvaldībās” ir absolūti nepieņemami atrasties opozīcijā tādās pilsētās kā Daugavpils, Jūrmala un Jelgavā.

Tāpēc partijai būs jādeleģē spēcīgākie un aktīvākie pārstāvji vēlēšanām šajās pašvaldībās, lai cīnītos par mēru amatiem, piebilda Ušakovs.

Viņš akcentēja, ka līdz maijam būs jāizvirza sarakstu līderi, bet līdz septembrim kandidātu sarakstiem jābūt gataviem par 80%.

14.novembrī notiek partijas “Saskaņa” kongress. Kopumā kongresā piedalās vairāk nekā 650 delegāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Izskatās, Ušakovs savā retorikā dublē tipiskos Kremļa medijus, kuri par svarīgu uzdevumu izvirzījuši kaimiņvalstu sabiedrības šķelšanu. Vienlaicīgi, varētu teikt, Rīgas mērs arī Rīgas pārvaldībā izmanto tipiskas Kremļa metodes – kad tas viņam labvēlīgi, apelē pie likumiem, kad neviens neskatās uz pirkstiem, – lemj par visu, kā krievi saka, po poņaķijam.

 2. … Japiekrit Janim: uz tiesu … lai vienreiz izbeigtu sadu liberalismu, kas sagrauj valsti !

 3. Es domāju, ka Ušakovs ir jāizsauc uz tiesībsargājošām iestādēm vai KNABu lai ar faktiem uzrāda, ko valdība ir nozagusi. Nevar kāpt tribīnē un populistiski apvainot kādu zagšanā, ja tas nav pierādīts. Bet liet samazgas uz kādu un diskreditēt tāpat vien, ka man tā patīk,lai celtu savu popularitāti, ir cieņas un goda aizskaršana, vienalga, vai tas ir atsevišķs cilvēks, vai Latvijas valdība. Demokrātija nav visatļautība un arī te par saviem vārdiem ir jāatbild likuma priekšā.

 4. Vislabākā aizsardzība ir uzbrukums ! Tā turpināt Ausaini !

 5. Nu šis bija lieks! Tieši Putina stilā- vienkārši sadomāti meli.Lai kā Ušakovs censtos, nu, nesanāk! Diemžēl!

 6. Ušakov vari teikt ko gribi Tevi neviens negrib redzēt Rīgā un tās tuvumā, your mission is complete

 7. Hey, Nils labi zina, kā zog. Laba prakse – Rīgā. Ja nezinājis, berunātu.

  Jā, kā tur bija:
  Laupi salaupīto? Vai tas bija Ušakovs, kas to teica?

 8. Kad interfronte stāstīja par LTF kaujiniekiem, tika iepludināti okupācijas kaujinieki, viss ko interfronte stāstīja par LTF, to visu bija jāattiecina uz interfrontes aktivitātēm. Tagad, ko stāsta Ušakovs, jāatieciecina uz Ušakovu, uz Saskaņu, viņi kliedz, lai novērstu uzmanību no savas korupcijas un izšķērdības Rīgā, tajā skaitā RS, RNP, LABĀ, Rīgas brīvostā utt.

  Ja jau es, Ušakovs, saucu – ķeriet zagli – tātad es “balts un pūkains”, nezogu, ja jau klaigāju par zagļiem. Ušakov, aizver muti par valdību. Ja tev kaut kas ir ko nozaga valdība, tad iesniedz pamatojumu, iesniegumu prokuroram ar pierādījumiem, ko tā piesavinājās. To, ka valdība pieļauj minētās izšķērdības, arī Rīgas budžeta izškērdēšanu nepārtrauc, tā ir taisnība. Valdība nevar tikt galā ar Streļčenoka bērnišķibu, ar Rīgas brīvostu, ko vada apsūdzētais noziegumos (vai aizdomās turamais) – tā ir taisnība, bet Ušakovas nav tiesisks apmelot, nozākāt valdību.

 9. Latvijai taču jābūt pašai savs Žirinovskis. Ja runā tad runā!

 10. apsūdzot citu novērš uzmanību no sevis, lai “eņģelītis”nelej, nelabi metas uz to putina kalpu skatīties.

 11. Laikam jau runātājs atklāj patiesību, kas notiek Rīgas pašvaldībā……..un tiešām tas notiek ar vērienu. Mazgāšanas līdzekļi, tas ir tikai sīkums……..

Draugiem Facebook Twitter Google+