×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. decembris, 2012
Drukāt

Ušakovs: pašvaldību vēlēšanās jāaizstāvas pret labējo partiju revanšu

Foto-LETAFoto-LETA

Pašvaldību vēlēšanās “Saskaņas centra” (SC) uzdevums būs aizstāvēties pret labējo partiju revanšu, 15.decembrī “Saskaņas” kongresā uzsvēra apvienības līderis un esošais Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Aģentūra BNS novēroja, ka kongress ir kupli apmeklēts – piedalās vairāk nekā 350 delegātu un zālē nācās pat ienest papildu krēslus, jo visiem nepietika sēdvietu.

“Pašvaldību vēlēšanas Latvijai un valstij nozīmē, kāds virziens tiks izvēlēts nākamajam gadam – vai Latvijā turpinās stiprināties kreisā sociāli atbildīga politika, ko “Saskaņas centrs” var jau īstenot daudzās pašvaldībās, vai mēs pieredzēsim labējo revanšu, kad var griezt pensijas, maksāt kapeikas policistiem, ārstiem, var slēgt slimnīcas, tajā pat laikā palielināt algas ierēdņiem, palīdzēt komercbankām vai mēģināt izdabāt Briselei,” norādīja Ušakovs.

Rīgas mērs uzskaitīja, cik daudz pašvaldība šodien novirza naudas pabalstos, uzsvēra bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā pensionāriem Rīgā, remontus skolās un citus “labumus”.

Pilsētai šogad būs piesaistīts pusotrs miljons tūristu, kas būšot rekordliels skaits. “2009.gadā smējās un nevarēja saprast, kāpēc Rīgai nepieciešams reklamēties ārzemēs? Visi domāja, ka tas ir viltīgs gājiens. Rezultātā redzam, ka Vecrīga ir pārpildīta tūristiem. Tūristu skats no Krievijas ir praktiski trīskāršojies. Maskavā pašlaik ir 16 stendi atvērti lielveikalos, kur centralizēti tirgo pārtikas preces no Latvijas ar nosaukumu “Rižskij dvorik”,” uzskaitīja partijas līderis.

“Ir jēga mēģināt izveidot nomālas, abpusēji izdevīgas attiecības ar Krievijas Federācijas reģioniem vismaz, ko varam darīt pašvaldībā. Ja runājam par Rīgu un citām pašvaldībām, kur “Saskaņas centrs” ir pie varas, mums vajag aizstāvēt mūsu pilsētas, pilsētniekus pret labējo revanšu,” sacīja Ušakovs.

Viņam personīgi labējo partiju rīcība “ar “Vienotību” priekšgalā” ļoti lielā mērā atgādinot filmu “Suņa sirds”.

“Nekā cita kā revolucionāras pārliecības viņiem nav, mēs nedrīkstam komisārus laist pie varas pašvaldībās,” no tribīnes teica Ušakovs.

Pašvaldību vēlēšanas notiks 2013.gada 1.jūnijā un SC Rīgā startēs kopā ar esošā vicemēra Andra Amerika “Gods kalpot Rīgai” sarakstu.

Labējās partijas pagaidām nav vienojušās par kopīgu deputātu kandidātu sarakstu pašvaldību vēlēšanās Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+