×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
12. novembris, 2016
Drukāt

Ušakovs: pie varas ir analfabēti (48)

"Saskaņas" līderis Nils Ušakovs"Saskaņas" līderis Nils Ušakovs

Foto - LETA

Pašlaik pasaulē ir sarežģīts laiks, bet Latvijā pie varas ir “analfabēti no labējām partijām”, šodien opozīcijas partijas “Saskaņa” kongresā sacīja politiskā spēka vadītājs Nils Ušakovs.
Ušakovs, uzrunājot kongresa dalībniekus, teica, ka pirms gada viņš runāja par “labējās varas stagnāciju”, bet pašlaik jau var runāt par “labējās varas degradāciju”.

Viņš kritizēja valdošās partijas, paužot, ka minimālo algu paredzēts palielināt vien par 10 eiro, tomēr vienlaikus elektroenerģijas cenas pieaug. Politiķis kritizēja pedagogu atalgojuma reformu, atgādināja par bankas “Citadele” pārdošanu. Ušakovs, nenosaucot vārdus, kritizēja politiķus, kuri esot manīti azartspēļu zālē un vienlaikus ir Saeimas Nacionālās drošības komisijas deputāti, vai arī izcieta administratīvo arestu, būdami deputāti, bet tad vadīja Pretkorupcijas izmeklēšanas komisiju.

Ušakovs pauda, ka šādu politiķu vienīgais instruments, kā viņi turas pie varas, ir stāsti par Maskavas draudiem. Viņš vērsa uzmanību uz notikumiem Austrumos, izaicinājumiem jautājumā par Eiropas Savienības identitāti. Un šajā sarežģītajā laikā pie varas Latvijā ir “analfabēti no labējām partijām”, teica Ušakovs. Viņš pauda, ka Latvijai ir nepieciešami ieguldījumi veselībā, izglītībā, ekonomikas attīstībā, un tam esot nepieciešami divi instrumenti – sociāldemokrātija un saskaņa.

“Saskaņai” nākamgad jāuzvar pašvaldību vēlēšanās, lai pēc 2018.gada Saeimas vēlēšanām nonāktu pie varas Latvijā, uzsvēra Ušakovs. “Saskaņai” jānonāk pie varas tajās pašvaldībās, kurās pašlaik tā nav, piemēram, Daugavpilī, Jūrmalā, Liepājā, savukārt citur jānostiprina savas pozīcijas.

Urbanovičs: pašreizējā vara ir korumpēta un besī

“Saskaņas” Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs teica, ka pašreizējā vara ir korumpēta un neprofesionālā. Tā Urbanoviču jau sen “besī ārā”. Viņaprāt, “Saskaņai” vajadzētu pārtapt par platformu sabiedriskām kustībām, arodbiedrībām un citiem, kas deleģētu savus cilvēkus politiskā spēka sarakstiem vēlēšanās.

Saeimas deputāts Sergejs Mirskis uzrunu kongresā noslēdza, sakot, ka laiks strādā “Saskaņai” par labu un “uzvara būs mūsu”. Pēc šiem vārdiem zāle atskanēja aplausi.

Rīgas domes deputāte Anna Vladova, tāpat kā vairāki citi runātāji, kritizēja pedagogu atalgojuma reformu, uzsverot, ka no valdības koalīcijas partijām situācijas normalizēšanu nevar sagaidīt, bet Rīgas pašvaldība turpināšot palīdzēt skolotājiem. Politiskā spēka Rīgas nodaļas vadītājs Sandris Bergmanis uzrunā kongresa delegātiem turpināja kritiku – valdošās partijas neko nav mācījušās no “Brexit” un ASV vēlēšanām un cenšas noturēties pie varas ar “veco triku” palīdzību – rusofobijiu, populismu.

Tikmēr “Saskaņas” frakcijas vadītāja vietnieks Valērijs Agešins stāstīja par deputātu darbu – priekšlikumiem dažādiem likumprojektiem, budžeta projektiem, ierosinājumu lemt par izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska (“Vienotība”) demisiju un citiem.

Šodien “Saskaņas” kongresam reģistrējušies 627 delegāti.

Kongresu apmeklē arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) vadītājs Pēteris Krīgers un Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris.

Krīgers izteicās, ka valdības koalīcijas partijās sapulcējies daudz “sīko grauzēju un žurku”, kuriem ir bail no kaķiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (48)

 1. Atkal? tapēc ka Ušaka kritik? Jāskauž esti,jo tur NAV cenzūras !

 2. Ušak,labāk būt analfabētam,jo 1917.gadā gandrīz visa Krievija bija analfabēti,bet nu tu redzi ,ka to var labot!! Bet būt par nelieti un okupantu pēcteci vai pašu okupantu,tas uz mūžu,jo nav bijušo neliešu vai bijušo okupantu !! Rīgu tu jau esi pārvērtis par Barvihu vai mazo maskavu.Ar ko beidzās okupācija?Pārdaugavas monstrs nelīdzēs! Pagaidām Kremlis stutē,bet Kremlis pats brūk.Re kā tur Volodzja maina cīņu biedrus.Domāju,ka naudu varbūt arī jau nepiesviež lielos apmēros.Urbis mūs baidīhja ar Biškeku,es varu atgādināt gan par strēlniekiem,gan mežabrāļiem.Bez latviešiem tu esi kā DNR Pašuļins vai Zaharčenko.Dīvaini,ka tu kongresā nesāki ķērkt mātes vārdiem uz konkurentiem kā kadreiz RD ar Šleseru.Zilais ancuks tev taisni laicīgi piestāv !Savējais !!
  Bez cenzūras !

 3. Trampistiņš.

 4. Lielāka korumpētība kā Rīgā nav,ne tur ierēdņiem vajag izglītību,ne godīgumu ,drīzāk otrādi,jo vairāk mēsli sav arīti jo labāks darbinieks.

 5. Taadu pazinjojumu var tikai izteikt iipashi gudrs populists 🙂

 6. Interesanti, cik lielam ir jābūt analfabētismam, lai paziņotu savu stulbumu un lai ienīstu Valsti, kurā paši dzīvo? Mums arī vajag savu ,,Trampu,, lai padzītu šos okupantus un viņu bandabērnus no latvijas!

 7. Ušakovs ir netikvien analfabets (kārtīgi neprot valsts valodu), bet viņš ir arī nekompetents savā amatā un turklāt krievu šovinists.

 8. Nil, patiesi, tu esi analfabēts un tādus tu meklē. Rīgā tevi slavināja kā labu saimnieku, tu pats sevi slavini un lielies, bet ko tu labu izdarīji rīdzinieku labā? Nulle. Viens kultūras nams – Ziemeļblāzma atjaunots – par Eiropas naudu, un tagad VEF Kultūras namu atjauno – par Eiropas naudu. Visu pārējo naudu tu atdod savai aģitbrigādei LABA (no Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekoto māju naudas?) un Rīgas Satiksmei par cukurgailīti pensionāriem – bezmaksas braukšanu. Un cik tu nosūc naudas no rīdziniekiem nodokļos un nodevās? Ja saskaitītu pensionāri starpību, izrādītos, ka būtu lētāk maksā par braukšanu un nemaksāt par tukšo Rīgas namu pārvaldniekam, Rīgas Siltumam par dvieļu žāvētājiem un par RNP līgumiem par piespiedu nomas zemi un citiem maksājumiem, par iekšpagalmu bedrēs sasistiem auto, cik piegāzē Rīgu, kad tu pēc remonta aiztaisi iebraukšanu dzīvojamos masīvo, iebraukšanu pie sava biznesa (aizliegti, “aizmūrēti” kreisie un labie pagriezieni). Rīga palikusi skaistāka? Tie nav tavi nopelni.
  Tagad no Rīgas domes nevar saņemt nevienu normālu atbildi, ko paraksta Ušakovs un Ameriks. Par to ir pārliecinājušies daudzi krievi, nerunājot par citām tautībām. Un par kādu karikatūru tu pataisīji Rīgas Īres valdi?

  • Pensionāru vizināšanās piesedz sabiedriskā transporta popularitātes kritumu Ušakova šeftēšanās laikā. Patiesībā tas jau būtu jālikvidē kā nevajadzīgs.

  • Neprecizitāte tikai vienā – kā ziņo citi mediji, tad VEF Kultūras pils atjaunošanas finansējums iesprūdis – remontu tāme par lielu, un RD to nav atrisinājusi, bet tai pat laikā jau pasteigušdies plānošanā “ratiem pa priekšu”, radot sajukumu un aizkavēšanos. Varbūt Nils būtu sācis jau sabotēt kultūras celtnes Rīgā??

 9. Nil, patiesi, tu esi analfabēts un tādus tu meklē.Rīgā tevi slavināja kā labu saimnieku, tu pats sevu slavini un lielies, bet ko tu labu izdarīji rīdzinieku labā? Nulle. Viens kultūras nams – Ziemeļblāzma atjaunots – par Eiropas naudu, un tagad VEF Kultūras namu atjauno – par Eiropas naudu. Visu pārējo naudu tu atdod savai aģitbrigādei LABA (no Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekoto māju naudas?) un Rīgas Satiksmei par cukurgailīti pensionāriem – bezmaksas braukšanu. Un cik tu nosūc naudas no rīdziniekiem nodokļos un nodevās? Ja saskaitītu pensionāri starpību, izrādītos, ka būtu lētāk maksā par braukšanu un nemaksāt par tukšo Rīgas namu pārvaldniekam, Rīgas Siltumam par dvieļu žāvētājiem un par RNP līgumiem par piespiedu nomas zemi un citiem maksājumiem, par iekšpagalmu bedrēs sasistiem auto, cik piegāzē Rīgu, kad tu pēc remonta aiztaisi iebraukšanu dzīvojamos masīvo, iebraukšanu pie sava biznesa (aizliegti, “aizmūrēti” kreisie un labie pagriezieni). Rīga palikusi skaistāka? Tie nav tavi nopelni.
  Tagad no Rīgas domes nevar saņemt nevienu normālu atbildi, ko paraksta Ušakovs un Ameriks. Par to ir pārliecinājušies daudzi krievi, nerunājot par citām tautībām. Un par kādu karikatūru tu pataisīji Rīgas Īres valdi?

 10. Nil, patiesi, tu esi analfabēts un tādus tu meklē.Rīgā tevi slavināja kā labu saimnieku, tu pats sevu slavini un lielies, bet ko tu labu izdarīji rīdzinieku labā? Nulle. Viens kultūras nams – Ziemeļblāzma atjaunots – par Eiropas naudu, un tagad VEF Kultūras namu atjauno – par Eiropas naudu. Visu pārējo naudu tu atdod savai aģitbrigādei LABA (no Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekoto māju naudas?) un Rīgas Satiksmei par cukurgailīti pensionāriem – bezmaksas braukšanu. Un cik tu nosūc naudas no rīdziniekiem nodokļos un nodevās? Ja saskaitītu pensionāri starpību, izrādītos, ka būtu lētāk maksā par braukšanu un nemaksāt par tukšo Rīgas namu pārvaldniekam, Rīgas Siltumam par dvieļu žāvētājiem un par RNP līgumiem par piespiedu nomas zemi un citiem maksājumiem, par iekšpagalmu bedrēs sasistiem auto, cik piegāzē Rīgu, kad tu pēc remonta aiztaisi iebraukšanu dzīvojamos masīvo, iebraukšanu pie sava biznesa (aizliegti, “aizmūrēti” kreisie un labie pagriezieni). Rīga palikusi skaistāka? Tie nav tavi nopelni.
  Tagad no Rīgas domes nevar saņemt nevienu normālu atbildi, ko paraksta Ušakovs un Ameriks. Par to ir pārliecinājušies daudzi krievi, nerunājot par citām tautībām. Un par kādu karikatūru tu pataisīji Rīgas Īres valdi?

 11. Visu laiku sliktākais Rīgas mērs un viņa pretlatviskais viedoklis. Izcils analfabētisms ir sapņot par tramvaju cauri kapiem uz Skanstes rajonu kur ir tikai dažas apdzīvotas mājas. Tai pašā laikā Purvciems un Ziepniekkalns jau trijas desmitgades cer uz savulaik Rīgas pašvaldības iecerēm ierīkot tramvaju. Valdeķu ielā paplašinājums un sliedes uz Zemitānu tilta gaida jau sen, bet t.s. Rīgas mērs par to varbūt nemaz nezina.

 12. Sociāldemokrātijas parodija “Saskaņas” variantā ir tikai savākto nodokļu naudas dalīšana un Kremļa interešu lobēšana, kas savā būtībā ienīst Latvijas valsti, nekas vairāk. Jo Ušakovs un Urbanovičs kā “Saskaņas” līderi šajā valsts svētku nedēļā demonstratīvi pie svārku atloka nenēsā pat valsts simbolu – valsts karoga krāsās “V” veidā locītu lentīti, kuru nēsā visi, pat bērni. To Ušakovs demonstrē arī šajā attēlā. Bet viņi taču sevi pieskaita Latvijas politiķiem, kam jārāda priekšzīme pārējiem. Var neieredzēt latviešu politiķus, taču cieņai pret valsti ar visu to nav nekāda sakara. Tas tikai nozīmē, ka Latvijas valsts viņiem ir vienīgi vieta lielas algas saņemšanai un ambīciju apmierināšanai, bet visam pārējam var uzspļaut. Un šādi, naidā slīkstoši tipi taisās vadīt šo valsti, kuru paši neieredz? Kaut kāds ārprāts!

 13. Visu šo labējo,it kā kreisās Kremļa partijas ķīselī kopā vāras tie paši līdz vēmienam pazīstamie padomju okupantu izlases ideologi,jau pēc tā definejami kā ietekmes aģenti.Vai ir vērts cepties un analizet?Darbs īsti valstiskiem drošības dienestiem,bet kuri vāras tajā pašā ķīseli un pagaidam nav spējīgi kaut ko darīt.

 14. Kuru parku Rīgā nosauksim Ušakova,kuru Urbanoviča vārdā?

 15. Tikai muļķis un diletants politikā var cerēt uz “Saskaņas” uzvaru pašvaldību vēlēšanās. Latviešu tauta jau 50 gadus bija ušakovveidīgo un ameriku varas aplaimota, tādēļ neticu, ka laikā, kad Krievija atkal draud saviem kaimiņiem, viņi pašvaldībās varas grožus nodos Putina pielūdzēju partijas rokās. Tā jau būtu pašnāvība! Ja jau tagad Ušakovs latviešu partijas sauc par “analfabētiem”, tad nešaubieties, ticis pie varas viņš ne tikai sauks, bet arī padarīs latviešus par “tautas ienaidniekiem”. Žēl, ka viņa tonim cenšas pielāgoties un izdabāt daži līdzskrējēji no arodbiedrībām, kā krīgeri, kehri un viņiem līdzīgie. Diemžēl atkritēju mūsu tautā nekad nav trūcis, bet nekad viņi nebūs vairākums.

 16. kas tad nu Nilam oranza shlipse-vai tik tas nav bridinajums skelem,ka vinu krievija pakars 😀

 17. Visu cieņu Jums Nil! Ceru, ka , kad ieradīšos pie jums pec palīdzības-
  jūs mani uzklausīsiet. Un tad atceresities savus vārdus.

 18. Latvijas pilsonis krievs Atbildēt

  Par pilsoni naturalizētais civilokupants ušakovs pareizi saka – Rīgā pie varas ir analfabēti.

 19. kaut kāds vājprāts! Atbildēt

  Atzīt tikai savu cinismu!!! Pēdējā laikā kaut kā viņam “padodas ” skaļas frāzes citu virzienā, bet vai SAVAS KĻŪDAS UN APLAMĪBAS IR IZANALIZĒTAS UN PUBLISKI ATZĪTAS????????????? Šermuļi iet pa kauliem attiecībā uz Ušakova NEAPRAKSTĀMO NAIDU PRET LATVIEŠIEM, KAS LAUŽAS ĀRĀ PA VISĀM VĪLĒM!!! Kas notiktu, ja RD uztaisītu PAMATĪGU AUDITU???????????? KO TAD TEIKTU BRAVURĪGIE VĒLĒTĀJI??? BEZ LĪDZEKĻU ZUDUMIEM RD NESTRĀDĀ!

 20. Lai arī cik esmu skeptisks pret saskaņas partiju,bet šajā jautājumā pilnīgi piekrītu viņiem un domāju ka daudzi tam piekritīs.

 21. Iespējams, tā patiesi var likties, ja smadzenes atpazīst tikai kirilicu …

 22. Kā nav kauna apgānīt citus,ja pats neciena Latviešu valodu,tautu un Latviju..ŠITĀDS CINIĶIS!!!!!!!!
  ZEMISKS PIŽIKS!!!!

 23. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  Un, arī: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  =======

  Mediju ziņa (2011.): «Šī pašreizējā valsts ir kā pussprāgusi govs – jo tuvāk sprāgšanai, jo vārgāk tā ar asti var atgaiņāt dundurus», ar šādu “metaforu” esot “nācis klajā “Saules aptiekas” valdes loceklis un “latvijas aptiekāru asociācijas” (LAA) prezidents” G. Belēvičs ( LZP / ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ). «Mums Latvijā katra šīs valsts “augstākās politekonomiskās vadības struktūra” (“valdošās koalīcijas” politekonomisko interešu grupējumu kontrolētā saeima un valdības ministrijas, tā dēvētā “ķēķa tiesu” sistēma, daudzskaitlīgi “neatkarīgie specdienesti” un taml.), tāpat kā jebkura cita valsts pārvaldes vai pašvaldību institūcija, ir prasta SILE, no kuras pierīties un kurai visapkārt spieto aklie dunduri, bet kādreizējie cilvēki, kas degradējas par “politiķiem” vai nonāk šīs valsts un pašvaldību pārvaldas “aparātā” kā “silei pietuvinātie”, kļūst par šādiem aklajiem sūcējiem, vai arī – SISTĒMA viņus izspļauj», esot “paudis uzskatu un norādījis Belēvičs“…
  —–
  .
  “Pār MZ SILES “valsti” – ‘klāra’ debess…”
  ( Iz “Ontūna M.© arChīva”, ‘ANNO’ ~ 03.2007. )
  .
  Pār Muļķu Zemi – kristāldzidra debess,
  Blāv saule, nespodra, virs zaļās zemes,
  Nav Brīnumlaukā “kataklizmu” skarbu ~
  Zin’ savu vietu ‘katrs viens’ un “darbu”…

  Šai “valstī” ‘biedri’ svētā mierā rosās:
  Pa “augsto namu” – “tautas kalpi” knosās,
  Pie varas ‘kloķiem’ – “partkoms” ‘šiverējas’,
  Un “savējie”, kas ‘glumāk ieziepējas’…

  Šeit “viedie” rukšķi “glupo pūli” bradā,
  Kurš pakļāvīgi nīkst, vai sprāgstot badā,
  Un “simtlatnieku” vergu klaušās ‘raujas’,
  Kam ‘piegriežas’ – uz SIB-īrijām aujas.

  Iet miljons ļaužu ikdienā uz ‘šanci’,
  Lai ‘SILES sugai dzīvotos pa glanci’ ~
  Pār VISIEM – debess “VĀKS” ‘pa smuko klājas’,
  Ir katram galva (IT KĀ), rokas, kājas…

  Pār Latv(ĀN)ijas “valsti” = ‘klāra’ debess.
  Šeit nenotiek ne ‘SILES “sēhmu” rebes’,
  Ne “politiku” pērk, ne pārdod “tiesu” ~
  Vien – piesmej Tēvzemi, kā Mātes miesu.

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 24. pie varas ir tie kas gatavi naudas del izpostit to kas ir vesturisks…
  nekur pasaule nav redzets ka tramvajs ies caur kapiem 😀
  Ushakov!ieskaties man acis-tas bus pedejais ko redzesi…un tu aiziesi ne ka moceklis 😀

 25. Ļoti paškriiski, Ušakova kungs! Pilnīgi piekrītu!

 26. no Nila deklar.par 2015.gadu Atbildēt

  RĪGAS DOMES FINANŠU DEPARTAMENTS’, 90000064250, Latvija, Rīga, Kungu 7/9 Alga 27864.98 EUR
  ‘RĪGAS BRĪVOSTAS PĀRVALDE’, 90000512408, Latvija, Rīga, Kalpaka bulvāris 12 Alga 50810.34 EUR
  ‘VSAA (BUDŽETA MAKSĀJUMI)’, 90001024113, Latvija, Rīga, Lāčplēša 70a Pabalsts 827.24 EUR
  ‘VSAA (BUDŽETA MAKSĀJUMI)’, 90001024113, Latvija, Rīga, Lāčplēša 70a U.c. ienākumi 2811.66 EUR

 27. saskaņā ar itāļu vēsturnieka iedalījumu Latvijā pie varas ir bandīti, kuri sev māk saraust, bet nespēj nodrošinat labklajību visiem, attiecīgi, analfabēti salaiž visu “doskā” un rezultātā visi sēž pa pliku pakaļu. Kur mums ņemt tos gudros – tādus, kuri paši māk vairot bagātību un dot to arī citiem?!

 28. Ušakov,kā tu uzminēji,kas rīgā pie varas?

 29. galvenais lai ir savejais, ka muļķis, idiots un zaglis jau nav svarigi , galvenais lai butu savejais

 30. Pirms runāt par citiem, dažiem indivīdiem būtu jāpaskatās uz sevi. Iespējams tieši, tad Ušakovs daudz ko atklātu un būtu nedaudz pieticīgāks.

  • ušaks ir ļoti iecienījis zilas krāsas praķīšus. Nez kas aiz tiem slēpjas?!

   • Nekas neslēpjas, durak! Uzvalka krāsa pieskaņota acu krāsai, jo tā labi izskatās.

    • Krievijas TV tajos bļaušanas šovos visiem baurotājiem ir zili praķīši un nemaz visiem nav zilas acis.Tas viņiem tāds savējo atpazīšanas simbols.Arī žiriks visbiežāk ir tērpts iekš zila,bet baurošanā viņu vēl neviens nav pārspējis.Nils vienkārši cenšas līdzināties saviem elkiem un vēlas lai savējie viņu pamana.

 31. Trampelīti, Ušakovs, ne jau visus var nopirkt par tramvaja biļeti. Taču daudzi neaizmirsīs :mūsu naudas tērēšanu Saskaņai caur Rīgas satiksmi u.c. kapitālsabiedrībām, nanoūdeņus, dzanuškānus, Rīgas namus,Rīgas namu apsaimniekotāja rebes,Kr.Barona ielas rebes, sabiedrisikā transporta biļešu palielināšanu vairāk kā divkārt,nekustamā ‘pašuma nodokļa palielināšanu 8 reizes, savējo zagļu bīdīšanu domes amatos, Rīgas ostas un tirgus nelikumības utt.

  • ir akli savā pseidopatriotismā ka tautiba traucē redet patiesibu. tā ka iebāz savu biļetites demagoģiju sākumpunktā

   • Neesmu ne rasists, ne nacists, es nešķiroju cilvēkus pēc tautības. Rīgā pie varas var būt pat arābs vai meksikānis, tikai ne zaglis.

 32. Kad tas socialdemokrātiskais gudrinieks vienreiz pabeigs Kr. Barona ielu un kuru nākošo sāks cūkot?

 33. Bet tie, kas nav pie varas , ir vēl lielāki analfabēti, jo nav tikuši pie tās.

 34. Vai uškovs tulkojās kā “beigta ēzeļa ausis Latvijai”? Manuprāt, pārliekot šo krievu uzvārdu latviski, daudz kas paliek skaidrāks.

 35. Ušakovam gudra,zinoša sieva-LATVIETE.

Draugiem Facebook Twitter Google+