×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
21. marts, 2014
Drukāt

Ušakovs rīko zibakciju, lai mazinātu neuzticēšanos starp dažādām tautām (16)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

"Latvija - mana dzimtene". Rîgas mçra Nila Uðakova un sabiedriskâs organizâcijas "Latvija - mana dzimtene" rîkota zibakcija jaunieðiem "Latvija - mana dzimtene!", lai parâdîtu, ka visiem Latvijâ dzîvojoðajiem ir viena dzimtene. Râtslaukums. 21/03/2014 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

Pāris simti cilvēku Rīgas centrā šovakar piedalījās zibakcijā “Latvija – mana dzimtene!”, kuras mērķis esot mazināt naidu un neuzticēšanos starp dažādām tautām Latvijas sabiedrībā.

Kā akcijas organizators tiek minēts Rīgas mērs Nils Ušakovs kopā ar sabiedrisko organizāciju “Latvija – mana dzimtene”, kuras aktīvisti bija tērpušies baltās jakās ar šādu pašu uzrakstu, kā arī uzrakstu “Nil Suport Team”.

Akcija tikusi sarīkota, jo tās organizatori nevēloties, lai Latvijas sabiedrības locekļi tiktu sanaidoti viens pret otru un lai Latvijā atkārtotos Ukrainas notikumi. Ar šo akciju dalībnieki vēloties visiem pateikt: “Dzimtene mums ir viena, un kopā mēs varam padarīt mūsu Latviju par stipru valsti!”.

 

Sākoties akcijai, tās dalībnieki skandināja: “Latvija, mana dzimtene!” Starp zibakcijas dalībniekiem bija redzams Ušakovs ar kundzi Jeļenu, viņa preses sekretārs Sandris Točs un žurnālists Andrejs Mamikins, kurš no “Saskaņas centra” saraksta kandidēs Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Kā ziņu aģentūrai LETA teica Ušakovs, akcijā piedalās ne tikai krieviski runājoši jaunieši, bet arī latvieši. Viņš nenoliedza, ka pie Rātsnama pulcējas galvenokārt krieviski runājoši akcijas dalībnieki, un uzsvēra, ka tas ir svarīgi. Tādējādi paredzēts pateikt visai sabiedrībai, ka mums visiem ir viena dzimtene, un mazināt spriedzi starp sabiedrības locekļiem. Rīgas mērs piebilda, ka cilvēki, kuri ir nolēmuši piedalīties šajā akcijā un dala iedzīvotājiem nozīmītes, viennozīmīgi, ir šīs valsts patrioti.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Ušakovs ir slīpēts krievnacists. Tauta spriež pēc viņa padarītā un nepadarītā, nevis pēc tukšiem žestiem. Te nav Krievija.

 2. PAREIZI – VAR vilkt mugurā, ko grib, VIŅI NEMAINĪSIES!!! Visi viņi mieti ar DIVIEM GALIEM… Par KĀDIEM un KURIEM PATRIOTIEM UŠAKOVA KUNGS RUNĀ?????????? 18.februara referendums NAV aizmirsts, kad VIŅŠ pagrieza muguru LATVIEŠU VALODAI LATVIJĀ un parakstījās par KRIEVU VALODU KĀ OTRO VALODU LATVIJĀ !?? Būtu bijis labi, ja jau no sākuma pateicis, ka PARAKSTĪSIES PRET VALSTS valodu par LABU KRIEVU VALODAI LATVIJĀ!!! NAV pieredzēts, ka VILKS būtu MAINĪJIS SAVU TIKUMU…Sabiedrības locekļi visu laiku TIEK MĒRĶTIECĪGI virzīti viens pret OTRU un šīs darbibas sekmīgi turpinās!!! TIKAI jautājums: CIK sabiedrības locekļu TO GRIB SASKATĪT un CIK VĒL pievienosies “SASKATĪTĀJU” PULKAM????????????

 3. Trako mājā brīvdiena? Atbildēt

  Izskatās, ka no trako mājas izbēguši.

 4. Pieļauju, ka Ušakovam patiešām ir vislabākie nodomi, un pašlaik viņam ir pietiekami liela autoritāte krievu vidū un piesardzīgi labvēlīga attieksme no daudziem latviešiem. Taču,…. ja kas, Ušakovu pastums malā un viņa vietā nāks ,..pašlaik grūti pateikt, kas!

 5. tiešām idiotisms! Atbildēt

  jā jā … uzģērbjiet kaut ko vēl baltāku, lai noslēptu savas uniformas bez atššķirības zīmēm. .. nolādētie!

  • Jau izdala baltos maskēšanās tērpus,tātad, plāno “pašaizsardzības” vienības un aneksiju ziemā.Laika prognoze: būs barga nākošā ziema.

 6. vai nav idiotisms? Atbildēt

  homo sovjeticusi nezin kā nesmukumu piesegt pirms vēlēšanām :)) … tie sedzās ar baltiem mētelīšiem … ko šie grib pateikt? ka viņi nav okupanti, balti un pūkaini … okupanti :)))))

 7. Vai tur vāca parakstus pret latviešu valodu? Bēdīgs liktenis šim okupantu pēctecim – visu dzīvi vajadzēs melot

 8. Divkosis makšķerē vēlētāju balsis.Gan kāda zivtiņa uzķersies?!

 9. Protams ka kremļa suņu režija. Tikai moderniem līdzekļiem.

 10. un to rīko SC kā Putina partijas Vienotā Krievija filiāle? Pec kāda krievu režisora teiktā – neticu!

 11. Tadu bet vel lielaku Atbildēt

  zibakciju jariko pret Usakovu un vina putinistiem

Draugiem Facebook Twitter Google+