Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
21. jūlijs, 2016
Drukāt

Ušakovs skaidro, kāpēc pašvaldības portālā jāpublicē ievārījuma receptes (3)

Foto-Aija GeidaFoto-Aija Geida

Ar viegla rakstura informāciju Rīgas dome piesaista iedzīvotājus pašvaldības portālam, Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma”, komentējot, kāpēc portāls publicē ievārījumu receptes, sacīja Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

Domes priekšsēdētājs uzsvēra, ka portāla galvenais mērķis ir iedzīvotāju informēšana par satiksmes ierobežojumiem, izmaiņām normatīvos un citām svarīgām aktualitātēm.

Taču, lai piesaistītu cilvēkus portālam, nepieciešama viegla rakstura informācija, tostarp par to, kā pagatavot ievārījumu.

Kā uzsvēra Ušakovs, ir dots uzstādījums, ka Rīgas pašvaldības portālā nedrīkst parādīties politiķi, un tas tiek pildīts.

Jūlija sākumā Rīgas pašvaldības portālā “riga.lv” bija novērojamas publikācijas par zemeņu ievārījuma un kokteiļu pagatavošanu. Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) vadītājs Ivo Leitāns pauda viedokli, ka šāda informācijas publicēšana nav pašvaldības portāla funkcija, bet vairāk atbilst speciāli tematiskiem blogiem vai komerciāliem interneta projektiem, tādēļ, pēc Leitāna domām, ir ļoti savdabīgi un neizprotami, kāpēc kaut ko tādu piedāvā pašvaldības portāls.

Leitāns konkrētos gadījumus uzskata par apšaubāmu veidu, kā iztērēti pašvaldības līdzekļi. Lai arī patlaban portālā “riga.lv” šādu materiālu apjoms ir salīdzinoši neliels, tomēr tam ir tendence pieaugt, atzīmēja LŽA vadītājs, piebilstot, ka šādas informācijas parādīšanās pašvaldības portālā arvien vairāk izpludina robežu starp žurnālistiku un žurnālistikas imitāciju, kā arī rada maldīgu priekšstatu par to, ar ko pašvaldības portālam ir jānodarbojas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Paldies par receptēm! Atbildēt

    Jūlija sākumā Rīgas pašvaldības portālā “riga.lv” bija novērojamas publikācijas par zemeņu ievārījuma un kokteiļu pagatavošanu.
    ——————————
    Paldies par garšīgajām receptēm!

  2. DARBI IZGAIST, LEĢENDAS PALIEK.

  3. ausainis galvu saspiedis…

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājās (1)Krustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+