×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. septembris, 2014
Drukāt

Ušakovs svētku laikā Maskavā ticies ar Krievijas premjeru Medvedevu (23)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs Maskavas svētku laikā ticies ar Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu, Krievijas pareizticīgo patriarhu Kirilu un Krievijas Federācijas padomes priekšsēdētāju Valentīnu Matvijenko.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļa, sarunu laikā ar Medevedevu, patriarhu Kirilu un Matvijenko esot pārrunātas “aktualitātes ekonomiskajās attiecībās, kultūras veicināšanas jautājumi un citas aktualitātes”.

Savukārt tiekoties ar Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu, panākta vienošanās par Rīgas reklāmas kampaņu Maskavā, lai palielinātu Krievijas tūristu skaitu uz Jauno gadu. Rīga arī piedalīsies Jaungada svētku gadatirgos Maskavā. Abi mēri arī vienojās par Maskavas pilsētas dienām Rīgā 2015.gadā ar plašu kultūras programmu.

“Mums ar Rīgas mēru bija darba tikšanās lieliskā dienā, kad Maskava svin pilsētas svētkus. Tas netraucēja mums apspriest mūsu sadarbības aktuālus un lietišķus jautājumus un apmainīties viedokļiem par mūsu pilsētu attīstību. Mēs vienojāmies par pieredzes apmaiņu, par to, ka Rīgā nākamajā gadā notiks Maskavas dienas, ka Rīga joprojām aktīvi piedalīsies visos Maskavas gadatirgos, piedāvājot savas preces. Vienojāmies, ka Rīga reklamēs savu tūrisma biznesu, jo mūsu kontakti neapsīks. Maskavieši joprojām labprāt apmeklēs Rīgu, savukārt rīdzinieki viesosies Maskavā,” esot teicis Sobjaņins.

6.septembrī noslēdzās Rīgas domes priekšsēdētāja darba vizīte Maskavā, kuras laikā Ušakovs tikās ar Krievijas Federācijas un Maskavas pilsētas amatpersonām, kā arī tirdzniecības tīklu vadītājiem, lai pārrunātu iespējas Krievijas galvaspilsētas lielveikalos saglabāt Latvijas ražotāju produkcijas stendus “Rižskij dvorik”.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. ushakovam dzhips jaatstraadaa, ko uz uzvaras sveetkiem uzdaavinaaja …

 2. Tie ,kas balsos vēlēšanās par SC,tie ir psihiski slimi,tie visi balso pret Latvijas neatkarību un ja SC pēc kaut kādām tur aptaujām jau ir 2 vietā ,tad tas ir vairāk nekā traģiski priekš Latvijas, tā latvieši paši iznīcinās savu neatkarību!

 3. Nil, uz priekšu!

 4. Ušakovs jau pielaiko Latvijas premjerministra krēslu,bet vislabprātāk jau mainītu ne tikai RĪGAS vārda rakstības attēlojumu,bet arī mūsu galvaspilsētas nosaukumu. Nu katrā ziņā kaut ko krieviskāku,kā to sirsniņu zilā krāsā.Jā,bet kāpēc zilā!!! Vai aicināsjums seksualājām minoritātēm īpaši steigties uz Rīgu.?

 5. -Ušakovs ir enerģisks kā Šlesers,bet daudz viltīgāks un gudrāks. Viņš ir Putina kalps un pieņemšana pie Krievijas pemjerministra ir viltīgs Putina žests un “gods tādam pakalpiņam.Tie Latvijas -Ždanokas krievi nav Latvijas krievi,bet aziātu un varjagu ģenētiskas sēnalas. Inteliģentie Latvijas krievi neatbalsta tāda prasta mužika-Ušakova/lamājas pa materinski Domes sēdes laikā/.tāpat kā viņa saimnieks Putins piedraud nedraugiem galvas mērcēt tualetes podā un beigta ēzeļa ausis.,amorālas un nožēlojamas politiskās spēles Viens otra cienīgi.

 6. Vai Jelgavas pilsētas mērs var tikties ar lielvalsts Krievijas premjerministru??? Hi-hi, vai ne?
  Vai Ušakovs jau ir faktiskais Latvijas prezidents??? Panākta vienošanās? Vai tiešam nesekos oficiāls nosodījums?
  Prāga-lūk, kur piemērs.>

 7. topošais baltijskij gubernator.

 8. Kaimiņvalsts maigā vara turpina savu darbību, izmantojot robus demokrātijā. Faktiski Ušakovs Maskavā uzvedas kā valsts ārlietu minists – tiekas un runā ar citas valsts augstākām amatpersonām. Tikai ko viņš tur runā, nav zināms. Tā ir pašdarbība, jo neapšaubāmi tiek pārrunāti valsts politiskie jautājumi, tāpēc brīnos, ka mūsu valdība un ārlietu ministrs klusē. Šādi pašdarbnieki, kas brāļojas ar agresīvu kaimiņvalsti un simpatizē tai, kaut arī vēlēti, ir jāpadzen no sava amata ar sūdainu koku.

 9. “Abi mēri arī vienojās par Maskavas pilsētas dienām Rīgā 2015.gadā ar plašu kultūras programmu.”

  Aizveriet taču durvis tai lielšovinisma ideoloģijas kultūrai!!!Latvijai jākļūst latviskākai,jāizraujās no krieviskās zampas beidzot!

 10. Traki gan, ja uz Maskavas PILSĒTAS svētkiem UZAICINĀTAIS Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, ieraugot Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu, Krievijas pareizticīgo patriarhu Kirilu un Krievijas Federācijas padomes priekšsēdētāju Valentīnu Matvijenko, nav bēdzis , bet pat ticies ar viņiem. Tas patiešām ir šausmīgi, vai ne? Ja nopietni – NEBŪSIM SMIEKLĪGI! Jums neienāk prātā tāda situācija, kad pēc 4.oktobra vēlēšanām Nils Ušakovs varētu būt valdības vadītājs?
  Citviet komentāris tauta raksta, ka balsos par viņa partiju “Saskaņa”…

  • Krievu izskaloto smadzeņu un aģentu te netrūkst.55gadus krievu vircas bedrē mērcēti un raudzēti,tāpēc pēc tā atkal ilgojas.Nobrieduši.

 11. Viedoklis tiek paust katru reizi un par visām temām Ušakova kunga sakarā, BET TĀLĀK TAČU NO VARAS PARTIJĀM, DROŠĪBAS IESTĀDĒM UN SAEIMAS NEVIENS TO NE DZIRD, NE REDZ, NE GRIB KO DARĪT!!? Ja kāds ari ko iebilst, tad seko PRETJAUTĀJUMS KĀ BRĪVAJĀ MIKROFONĀ: ko jūs darītu??? Tas nozīmē – STĀVI KLUSU…Mēs varam ieteikt ko darīt, BET VISIEM DARĪT VAROŠIEM TAS NEINTERESĒ…LAI RULLĒ UZ KURIENI GRIB UN SATIEKAS AR KO VĒLAS, VAI LOJĀLS LATVIJAI VAI NĒ, MŪSĒJOS NEINTERESĒ… Piekrītu vienam lasītajam komentāram: 1) Rīga ir UŠAKOVA KUNGA VADĪTA VALSTS LATVIJAS SASTĀVĀ,
  2) NEVAR ATĻAUT TĀDAS NEKONTROLĒTAS SARUNAS VIENAM PAŠVALDĪBU VADĪTĀJAM!!!
  3) KAS NOTIKS VALSTĪ, JA KATRS PAŠVALDĪBU VADĪTĀJS SĀKS PATVARĪGI RĪKOTIES PĒC SAVIEM IESKATIEM??? Jautājums valdībai: UZ KURIENI VALSTS IET UN KĀDA NĀKOTNE MUMS GAIDĀMA???
  4) KĀPĒC PREMJERE, VALDĪBA UN SAEIMA KLUSĒ?????????? VAI ATBALSTA UŠAKOVA KUNGA DARBĪBU???
  5) jau LABI LAIKU RUNĀKA PAR UŠAKOVA KUNGA BRAUCIENU UZ MASKAVU. GAIDĪJU VALDĪBAS, SAEIMAS UN KOALĪCIJAS PARTIJU VIEDOKĻUS… NESAGAIDĪJU… VARBŪT TAGAD SĀKS VĀRĪTIES PIEDERGUŠAIS PUTRAS KATLS… JĀ!!! “VIENOTĀ KRIEVIJA” IET TĀLĀK…

 12. tie liberālie sunīši jau tā pa retam ievaukšķas, bet „vienotā Krievija” iet tālāk…
  Vai spēsim to nobremzēt – to parādīs vēlēšanas.
  Domāju, ka būtu jāievēl tāda Saeima, kura spētu pieņemt atbilstošus likumus un okupācijas sekas likvidētu atbilstoši starptautiskai likumībai.

 13. … Valstiski nepienemami gajieni Maskava no Jaunsibirijas vietas piedavataja un Satversmes uzmeteja Usikova !!! … !!!

 14. Pelna sev gubernatora krēslu.

 15. Rīga jau nav Prāga, kas pārtrauca sakarus…

 16. Ka to dara kāds “pārpratums”, jābrīnās nav; par to, ka tāds to dara, pārstāvot pašvaldības, tas ir, valsts varu,
  atbildība ir likumdevējiem, tātad, vēlētājiem un tikpat lielā mērā varas manipulatoriem – plašsaziņai un bezatbildīgajiem – izglītības sistēmai.

 17. Nils meklē sev jaunas mājas.

 18. Vai tiešām nevienam nav ko teikt ,ka nav neviena komentāra?! Vai mums ir pilnīgi vienalga,kur brauc un ar ko satiekas Rīgas mērs, ievērojamas partijas vadonis??? Un par kādām tēmām risina sarunas? Mani māc drūmas nojautas. Kā jums?

  • Bezcerība. Brīnums, ka TE vēl viens otru neaprej. Atkārtoju: Rīga nav Prāga. Uz Jūrmalas ļembastu Putina atbalstošos dziedoņus nelaida… Kas ļauts Jupiteram, aizliegts vērsim.

Draugiem Facebook Twitter Google+