×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
1. maijs, 2016
Drukāt

Ušakovs: valsts attīstība lielā mērā pakārtota arodbiedrību spēkam (12)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts attīstība lielā mērā ir pakārtota spēcīgām arodbiedrībām, žurnālistiem sacīja Rīgas mērs Nils Ušakovs (S), kurš bija ieradies Vērmanes dārzā uz arodbiedrības LABA rīkoto pasākumu.

LABA pārstāv galvenokārt dažādos Rīgas pašvaldības uzņēmumos un iestādēs strādājošos un tiek saistīta ar Ušakova vadīto partiju “Saskaņa”. LABA saņem finansējumu, piemēram, no pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme”.

Ušakovs uzsvēra Skandināvijas valstu piemēru, kur arodbiedrības ir ļoti spēcīgas. Ja Latvija vēlas tiekties uz Skandināvijas valstu līmeni, tad, viņaprāt, arodbiedrības ir jāstiprina.

Rīgas mērs izteicās, ka arodbiedrībām ir pareizi, loģiski argumenti par problēmjautājumiem. Tāpat Ušakovs sacīja, ka Māra Kučinska (ZZS) vadītajai valdībai ir potenciāls, un “tai ir jāļauj pastrādāt”.

Kā ziņots, uz Latvijas Brīvo arodbiedrības savienības rīkoto akciju – tautas sapulci “Par cienīgu darbu veselam un izglītotam cilvēkam Latvijā” un tam sekojošo arodbiedrības LABA rīkoto gājienu no Doma laukuma uz Vērmanes dārzu šodien bija ieradušies aptuveni 3000 cilvēku, liecina Valsts policijas aplēses.

Gājienu organizēja arodbiedrība LABA ar mērķi “svinēt Darba svētkus”.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. LABA un vēl labāka Atbildēt

  Ņils ir bezgala gudrs – kā paver muti, tā izbirst domugraudi …

 2. Kas tad nu, LA līgums ar notiesāta slepkavas Kononova cildinātāju Ušakovu, ka katru dienu pozitīvi jāintervē?

 3. Valsts attiistiiba ir atkariiga nevis no arodbiedriibaam, bet kaa ieveeleetie politikji straadaa. Vienalga ir vinji opoziicijaa vai poziicijaa. Vai vinji biidiis kkaadas intereses vai tieshaam domaas par valsti un tautu. Tad taadaam arodbiedriibaam iisti nebuus ko dariit… Arodbiedriibas vajadziigas tikai, tad ja pilseetas, nozares un valsti paarvalda cilveeki, kas iisti nedara to ko pirms tam veeleetaajiem ir soliijushi.

 4. Nzelojamas psrs paliekas.paraziti.patriekt tos suudus

 5. Pilnīga padomija Ušakova arodbiedrību uzstādījumā. Keris, Krīgers, Baldzēns u.c., kas slēdz līgumus ar Saskaņu, kā arī Siliņa Pensionāru savienība – tā irnodevība. Nožēlojami.

 6. KĀPĒC KATRU DIENU UŠAKOVS ?

 7. Latvijā vairākas Atbildēt

  ārodbiedrības strādā ka saskaniešu filiāles…..

 8. Nedrīks pieļaut, lai arodbiedrības kļūst parteiskas. Viņām nav nekādu sakaru ar tām.

 9. psrs laika arodbiedrībām nekas nesanāks- tikai priekšnieki uzvārīsies. Kustībai jāsākas no apakšas.

 10. psrs sabruka ar visām arodbiedrībām. Un šo arodbiedrību modelis ir tieši tāds, kā okup.gados, Priekšnieki saņem alabas algas un pēc scenārija rīko šovus.

 11. sanāk pie bļodas Atbildēt

  Pat bēglim arī atradies savs sakāmais

 12. Nopirktajam spēkam Rīgas Domē.

Draugiem Facebook Twitter Google+