×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
21. decembris, 2017
Drukāt

Ušakovs Vašingtonā tiekas ar ASV senatoru, brīdina par valsts drošības riskiem (26)

Foto - Facebook Tikšanās ar senatoru L.GremuFoto - Facebook Tikšanās ar senatoru L.Gremu

Rīgas mērs Nils Ušakovs šodien savā sociālā tīkla Facebook kontā ievietojis attēlus no tikšanās ar ASV ietekmīgo republikāņu senatoru Lindsiju Gremu, kā arī bijušo diplomātu, Nacionālā izlūkdienesta pirmo direktoru  Džonu Negroponti.

N.Ušakovs raksta, ka viņam bijušas arī tikšanās Nacionālajā drošības padomē, Kongresā un Valsts departamentā.

“Galvenais temats, par ko runāju – Latvijas valdības plāni likvidēt bilingvālo izglītību. Izteicu tieši savu pozīciju kā partijas “Saskaņa” līderis un Rīgas mērs – skolu reforma rada nopietnus riskus iekšējai stabilitātei un Latvijas drošībai un ir vērtējami vienīgi kā politiska provokācija,” savas vizītes Vašingtonā saturu skaidro N.Ušakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Nils Ušakovs viena no krievu tautības deputati latvija

 2. Zemeslodes meroga mes vietejie iedzimtie,tikai latvijas teritorijas pilsoni, cits citu saprotam latviski runajam,pat Igaunija un Lietvna ne mus saprot,ne mes saprotam vinus runajam lituviski vai iganiski.,jaruna ,vai nu kieviskjasi,vai angliskajas starptautiskajas,valodas,vai jasazinas ar zestiem.Latvijas pilsoniem bez savas valodas japrot krieviski un angliski,ja taisas darbotie gan uz rietumiem , austrumiem naudas un mantas pelnisana,bet ja grib sedet aizkuti un plasi necelt savas materialas labklajibas,pietiek ar latviesuvalodu ,ka senajos verdzibas laikos pie vacu baroniem un sedet nabadziba.sudos..

 3. Si av izglitosanas reforma,bet musu nacistu terors un genocids pret citu tautibu nacionalo biedribu, musu valsts lidzpilsoniem.Vini drikst macities zinibas savas valodas,vienigi obligati ir jamacas Latvijas valsts oficialo latviesu literalo valodu un gramatiku,lai varetu rakstit un sazinaties ar citadi runat neprotosiem ,vai ari kartot lietas valsts parvalde,latviesu valoda.Nekada paverdzinosa asimilacija muslaikos nav pielaujama un cittautiesu integracija jeb ieklausanas Latvijas sabiedriska dzive un saskana starp Latvijas pilsoniem bus notikusi.Tikai nepilsonu statuss ir jalikvide,tas atgadina vacu fasistu okupantu piespiesana ebrejiem nesat uz krutim sessturu zvaigzni un likt iet pa ielas rensteli nevis trotuaru.Nekur vietejo iedzivotaju tadi pazemjosi nepilsoninav,it seviski,ka vini seit dzivojaun bija pierakstiti Latvijas neatkaribas pasludinasanas laika,un nekdi konflikti musu kopdzivosana etniski te ar viniem nebija un nav.

 4. viks 21. decembris, 2017 16:24
  Atbildēt

  Krievu ielikteņi nav tikai Rīgā. Kā zināms, ne tikai no vēstures, bet arī mūsdienām, tādi tiek pieķerti gan ASV ,gan Apvienotās karalistes izlūkdienestos un augstos amatos. Tā, droši vien. nemaz krieviem nebija grūti noorganizēt, Ēzeļausim no Rīgas palaist kādu brēcienu arī Vašingtonā.
  Ko nu par Latviju. Stūra mājas Krievijai uzticamākie kadri tika paturēti DP, savējie ielikti tiesībsargājošās iestādēs utt. Pasaule uztraucas par Krievijas agresijas pieaugumu, vienīgi mūsu Prezidents ne. Tikai patriotismas nosargāja un radīja Latvijas valsti, tas un Dievs palīdzēs arī tagad.

 5. Putina tatārs Vašingtonas jūdiem māca Izraēlu mīlēt!!!

 6. Vēsa doša tiem, kas neredz, ka Rietumi ir sarkani.

 7. Usakovu uz latviskosanu, nevis uz Vasingtonu!

 8. Usakovu uz latviskosanu, nevis uz Vasingtonu!

 9. Uškovs de- fakto ir,, Rīgas tautas republikas,, prezidents,premjers un ārlietu ministrs un izpilda katru no šīm funkcijām atkarībā no situācijas un vajadzības.
  Jurkāns nesen paziņoja ,ka krievu valodai ir lielāka tirgus vērtība kā latviešu valodai.Kā zināms brīvais tirgus visās izpausmēs pamatu pamats.Latvieši savā mēlē var un ceaams varēs skatīties savus iemīļotos seriālus,tādus kā ,, ugunsgrēks,, un visādus citus tingel-tangel un jāpriecājās ,ka
  vēl pastāv šāda iespēja.Ja šāda iespēja zudīs,tad atliks tikai samierināties un uzdziedāt,, bēdu liku zem akmeņa,,….. un doties tālēs zilajās.

 10. malacis usakov sitiem stulbajiem letinie paradi kur viniem vieta

  • T nu ir krievu okupantu “lojalitāte”pret Latvijas valsti.27-ņus gadus to jau demonstrē,bet varbūt tiešām stulba tauta ar valrieksta smadzenēm,kas nespēj apgūt divas valodas.Mēs tad nu esam tiešām savā vietā,bet jūs tādi pasaules klaidoņi bez roda i pļemeņi,bez rodini !!Kur bezmaksas maize,tur rodina.Pakaunētos spļaut akā no kuras dzerat,jo uz rodinu ne ar Putina asarām,ne “krievu pasauli”jūs nepiesauks,jo labākā vieta pasaulē ir mazā Latvija.Pakaunētos šakāļi.

 11. NEKAUŅA AUGSTĀKAJĀ PAKĀPĒ!? Viņa NEKAUNĪBAI UN NESODAMĪBAI IR TĀLEJOŠI MĒRĶI -radīt iekšējo
  nestabilitāti, KŪDĪT KRIEVUS UZ NEMIERIEM PRET LATVIEŠIEM un reizē VALSTS SATVERSMI,(kā tas notika Donbasā un Krimā!?), APDRAUDĒT LATVIJAS SUVERENITĀTI ( nepieļaujot iespēju turpmāk Latvijai būt BRĪVAI VALSTIJ!?) UN DOT CEĻU ŠEIT IENĀKT KRIEVIJAS ARMIJAI, LAIJ “glābtu” tautiešus no BRIESMĪGAJIEM APSPIEDĒJIEM LATVIEŠIEM! Kāpēc uz ASV”? Šeit ir NATO vienības, kas sargā kopā ar mūsu armiju valsti no iebrucējiem! Kāpēc tieši vizītē pie šim vīriem? ASV prezidents ir solījis aizstāvēt Latviju un NATO vienības pēc viņa teiktā te būs. Ne Grems, ne Negroponti Latvijā nav bijuši…Viņiem var sastāstīt BRIESMU LIETAS PAR LATVIJU šis NELIETIS UŠAKOVS NOTEIKTI TO ARĪ IR IZDARĪJIS!? IR daži jautājumi: 1) KĀ VISPĀR VIŅŠ TIKA VIZĪTĒ PIE ŠĪM ABĀM ASV AMATPERSONĀM??? 2) VAI NEVIENAI LATVIJAS VALSTS INSTITŪCIJAI PAR ŠO TIKŠANOS NEKAS NEBIJA ZINĀMS un NEKAS NEBIJA JĀSASKAŅO?????????? 3) KĀPĒC NEKAS NETIKA ZIŅOTS NE PRESĒ NE RADIO PAR TIK NOZĪMĪGU RĪGAS MĒRA VIZĪTI ASV?????????? 4) KĀPĒC KAIMIŅAM LOJĀLI CILVĒKI DRĪKST PILNĪGI VISU, KO VIEN VIŅI SADOMĀ – PAT NESODĪTI DREBINĀT LATVIJAS VALSTS PAMATUS UN NEIEVĒROT VALSTS KONSTITŪCIJU-SATVERSMI????? KĀPĒC TĀ NOTIEK??? KO TAS VISS NOZĪMĒ??? VARBŪT PAT VELTI GATAVOJAMIES LATVIJAS VALSTS 100-GADES SVINĪBĀM – TĀS VIENKĀRŠI NEBŪS…..KAUT KO NESAPROTU!!!!!!!!!?????

 12. Krievu ielikteņi nav tikai Rīgā. Kā zināms, ne tikai no vēstures, bet arī mūsdienām, tādi tiek pieķerti gan ASV ,gan Apvienotās karalistes izlūkdienestos un augstos amatos. Tā, droši vien. nemaz krieviem nebija grūti noorganizēt, Ēzeļausim no Rīgas palaist kādu brēcienu arī Vašingtonā.
  Ko nu par Latviju. Stūra mājas Krievijai uzticamākie kadri tika paturēti DP, savējie ielikti tiesībsargājošās iestādēs utt. Pasaule uztraucas par Krievijas agresijas pieaugumu, vienīgi mūsu Prezidents ne. Tikai patriotismas nosargāja un radīja Latvijas valsti, tas un Dievs palīdzēs arī tagad.

 13. Galvaspilsētas mērs ir pret satversmi? Kā tas iespējams?

 14. Kurš to krievu palaida tik tālu,vai tik viņš nav sajaucis debes puses,kā filmā vieglu garu,ka iesēdināja nepareizā lidenē.

 15. Viņš tak dara to ko viņam liek darīt saimnieks! Ja nedarīs, tad atkal jaskrien maratons un pēc tam jāguļ slimnīcā. Politika ir nejauka.

 16. Mani joprojām mulsina Nila aktivitātes. Tāpat mani mulsina arī mūsu drošības dienestu nesaprotami iecietīgā attieksme pret Nilu. Kādus gadu atpakaļ Nilam bija aktīva sadarbība ar Krievijas vēstniecībā strādājošo FDD aģentu Hapilovu. PAr to presē bija publicēta foto par tikšanos. Viņam beidzās uzturēšanas terminš, un Latvija neformēja viņa izraidīšanu. Krievija Hapilovu novirzīja uz Grūziju, bet konstatējot viņa kaitnieciskos nodomus Grūzija ļoti ātri viņu izraidīja no valsts. Ar ko nodarbojas šodien Nils? Klusums!

 17. Brīdina par valsts drošības riskiem Atbildēt

  Ko tas nozīmē? Draud mobilizēt krievus pret latviešiem nemieros? No šī kremła pakalpińa varam tagad visu ko sagaidīt

 18. Es esmu par dumju vai kā,bet nesaprotu,manuprāt viņš apkauno Valsti un kā vispār viņš tur tika?Ko ellē tas nozīmē-tad visu pilsētu galvas pa taisno var braukt sūdzēties,ja kas nepatīk? Vai tā?Un kāpēc uz ASV?

 19. Tikai Latvijā politiķi un personas, kas sevi iedomājas par tādām ārzemēs sūdzas par Latviju. Nekur citur pasaulē tā nenotiek. Pirmais bija Jurkāns, pagaidām pēdejais- Kremļa stabule Ušakovs. Vai tiešām mums ir tāda valsts, ka apmelot to sagādā kaifu? Bet varbūt kaut kas atlec no Krenļa? Drošības policijai nav ko jautāt- tā vēl nevienu spiegu nav notvērusi, viņi tikai seko to aktivitātēm.

 20. Vai tiešām,to ākstu nevar nolikt pie vietas?

 21. Kas vinam ir par pilnvaram.Uz,kurieni skatas valdiba.Varbut Nils jau kluvis par prezidentu????????????????

 22. Lien bez ziepēm, tikai ar kādu mērķi!? Tas gan atrod sev izdevīgākos caurumus.

 23. It kā senatori paši nesaprastu,ka ušaks ir Latjas vietējais PELMENIS:))

Draugiem Facebook Twitter Google+