×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
21. maijs, 2018
Drukāt

Ušakovs vēlas paturēt vadības “grožus” Rīgas domē (4)

Foto - LETA/Ieva LeinišaFoto - LETA/Ieva Leiniša

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (Saskaņa).

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) darīs visu, lai partija “Saskaņa” viņu nevirzītu par premjera amata kandidātu gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, šodien Rīgas domes sēdē pauda priekšsēdētājs.

Šodien Rīgas domē tiek skatīts jautājums par pašvaldības nolikuma izmaiņām. Kā ziņotājs sēdē uzstājās Ušakovs un jautājumu sesijā viņš jautāja, vai kāds no opozīcijas plāno startēt Saeimas vēlēšanās, tādā veidā norādot, ka liela daļa opozicionāru izdarību esot tikai instruments, kā savākt vēlētāju balsis.

Deputāts Vilnis Ķirsis (V) tādēļ jautāja, vai Ušakovs būs “Saskaņas” premjera kandidāts šajās vēlēšanās, – uz ko Rīgas mērs norādīja, ka “darīs visu, lai partija par premjera kandidātu viņu nevirzītu, jo vēlas strādāt pašvaldībā.”

Debašu laikā deputāte Inese Andersone (V) un Vilnis Ķirsis (V) publiski apliecināja, ka vēlēšanās startēt neplāno. Savukārt “Jaunās konservatīvās partijas” (JKP) Rīgas domes frakcijas vadītājs Jānis Bordāns atkārtoti apliecināja, ka viņa partijas pārstāvji gan rudenī kandidēs. Bordāns no JKP ir izvirzīts kā premjera amata kandidāts.

Citi deputāti savus plānus saistībā ar rudenī gaidāmajām vēlēšanām nekomentēja.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai kādam par to bija šaubas?

  2. Biedrs Ušagovs vēlas turpināt krieviskot Rīgas republiku. Un valdība bezspēkā noplēta rokas …

  3. Tādā troksnī un atmosfērā Rīgas Domes sēdēs NAV DARBS, BET BALAGANS!? Nav brīnums, ka Rīga tik
    tālu nolaista….KO nozīmē” VĒLAS PATURĒT DOMES VADĪBAS GROŽUS….????” Tad ir JĀSAPROT, KA JĀSTRĀDĀ UN DAUDZI OPOZĪCIJAS JAUTĀJUMI IZPALIKS?! Taču arī tādā stilā strādāt NEVAR UN VISS??!? Pretējā gadījumā Rīgas Dome jāvada cilvēkam ar PRASMI un VĒLĒŠANOS STRĀDĀT RĪGAS UN LATVIJAS LABĀ. Mazāk runāt, bet darīt.

  4. Ruksis pamatīgi iekārtojieties silē.

Draugiem Facebook Twitter Google+