×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
31. augusts, 2016
Drukāt

Ušakovs: “Vienotība” un NA saplēsīsies un par kopīgu sarakstu nevienosies (7)

Rīgas domes priekšsēdētajs NilsRīgas domes priekšsēdētajs Nils

Foto - LETA

“Saskaņas” līderis un Rīgas mērs Nils Ušakovs netic, ka “Vienotība” un Nacionālā apvienība (NA) vienosies par kopīgu startēšanu pašvaldību vēlēšanās.

“Es domāju, ka apmēram pirmo 30 minūšu laikā, kad “Vienotība” un Nacionālā apvienība sāks kādas praktiskas sarunas, viņi saplēsīsies tajā brīdī, kad vajadzēs pateikt, kurš būs pirmais – [VL-TB/LNNK frakcijas priekšsēdētājs Dainis] Locis vai [“Vienotības” deputāts Olafs] Pulks, [VL-TB/LNNK frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Andris] Lācis vai [“Vienotības” frakcijas priekšsēdētāja Sarmīte] Ēlerte, un ar to visas sarunas arī beigsies. Es neticu, ka “Vienotība” un nacionālā apvienība varētu izveidot vienotu sarakstu,” pauda Rīgas mērs.

Viņš izteicās, ka abas partijas arī valdībā visu laiku “karo un kašķējas” savā starpā, tāpēc nav saprotams, kā tās varētu izveidot vienotu sarakstu. Rīgas mērs arī pauda neizpratni, kāpēc VL-TB/LNNK vēlētos kaut ko darīt kopā ar “Vienotību”, ja tās reitings patlaban ir zem 5%.

“Šajā brīdī Nacionālajai apvienībai, kurai ir diezgan stabilas pozīcijas Rīgā, būtu dīvaini uzņemt visu negatīvo, kas tagad saistās ar “Vienotību”,” uzskata “Saskaņas” līderis.

Ušakovs prognozēja veiksmīgu nākamo gadu Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS). Viņaprāt, tā nākamajās pašvaldību vēlēšanās iekļūs Rīgas domē. “Es pieņemu, ka viņi sasniegs cienījamu rezultātu, bet starp cienījamu rezultātu un iekļūšanu Rīgas domē un to, ko sauc par “uzvaru”, ir zināma starpība,” piebilda Rīgas mērs.

Kā ziņots, partijas “Vienotība” valde lēmusi vērsties pie valdības koalīcijas partneriem – ZZS un VL-TB/LNNK – ar aicinājumu sadarboties un veidot kopīgu sarakstu 2017.gadā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Rīgā.

Pagaidām pārējām koalīcijas partijām viedoklis attiecībā uz šo ierosinājumu nav vienprātīgs.

ZZS pašvaldību vēlēšanās Rīgā startēs ar atsevišķu sarakstu, aģentūrai LETA apliecināja ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze. Viņš sacīja, ka politiskais spēks ir gatavs uzklausīt “Vienotības” pārstāvjus, taču politiķis domā, ka kopīga saraksta veidošana nebūs iespējama, jo ZZS jau ir pieņēmusi lēmumu veidot savu sarakstu.

Savukārt VL-TB/LNNK ir gatava sēsties pie sarunu galda un pārrunāt aicinājumu valdības koalīcijas partijām veidot kopīgu sarakstu pašvaldību vēlēšanās Rīgā, aģentūrai LETA sacīja VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš. Politiķis sacīja, ka šis būtu ļoti pozitīvs solis, ja partijas spētu par to vienoties.

Atkarībā no sarunu rezultātiem ar valdības koalīcijas partneriem par kopīga saraksta veidošanu pašvaldību vēlēšanās Rīgā partija “Vienotība” izvērtēs iespēju runāt arī ar citiem politiskajiem spēkiem.

Pašvaldību vēlēšanas notiks 2017.gada 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Ušak,velns parāvis cik tu tomēr esi stulbs!Tu vēlamo pasniedz par esošo.Laikam domā,ka krievijas rubļiem nopirksi gan NA,gan ZZS kurai pašai ir pa pilnam Hūtes eiriku.Nu balsojā SC par Vējoni un Kučinski,bet tas jau ir pazemojums jums,jo esat graša vērts.Kā tev gribās tikt premjera vai pēc gadiņiem prezidenta beņķī!?Jūs jau Rīgu esat pārkrievojuši un izzaguši,kurš jums atdos Latviju? Tava augsprātīgi pretīgā izturēšanās pret latviešiem un latv. žurnālistiem.Laikam pēc maratona narcisisms piemeties un lielummānija.Tavi krievijas padomnieki šauj garām,jo nekad nesapratīs pamatnāciju.Pretējā gadījumā ieteiku mācīties VISIEM un runāt valsts val.,nevis 25-us gadus turpināt okupantu politiku!Ko tad ZZS Rīgā darīs? Cūkas audzēs? Ceri uz koalīciju kā ar GKR un koloborantu Ameriku?Nebāz degunu citu lietās.labo ielas un kanalizāciju kas ir tavs darbs !!

  2. Jā, Nil, 100% šajā ziņā varat gulēt pavisam mierīgi

  3. ha, ha. Agrāk bija žel, bet tagad jau gan tā Rīga var slīkt ar visiem tās padomiju iedzīvotājiem un Ušakovu, bučmūlīti, pirmo

  4. Drīzāk jau ZZS cer, ka uz popularitātes viļņa kopā ar SC divatā varēs apart tos Rīgas bulvārus un makšķerēt mailītes kanālā.

  5. Kremļa aģentam Ušakovam Atbildēt

    Toties Ušakovam gan ir sadarbības partneris – Vienotā Krievija.

  6. Sadarbības partneri ar Saskańu un Saskańa ar Vienoto Krieviju. Tas Ušakovs ir kłuvis par lielu ńirgu pret tiem kam tādas attiecības nav.

Draugiem Facebook Twitter Google+