Sports
Citi sporta veidi

Usiks paredz cīņu Rīgā un atklāj, ka Briedis ir vienkāršs čalis 0

AP/Scanpix

Pasaules boksa supersērijas rīkotājiem šonedēļ vajadzētu paziņot pusfināla norises vietu pusfināla cīņai starp Mairi Briedi un ukraini Oleksandru Usiku.

Sākotnēji kā iespējamās cīņas norises vietas tika minētas Rīga, Kijeva vai Čikāga. Šonedēļ sociālajos tīklos nonākusi Usika plašāka intervija par gatavošanos cīņai pret Mairi Briedi, kurā ukrainis noliedz iespēju par cīņas aizvadīšanu Kijevā. “Mums nav tāda vieta, kur var atnākt daudzi skatītāji un saņemt gaidīto šovu. Domāju, ka Ukrainā cīņa nebūs. Visticamāk, tā notiks Rīgā. Pats galvenais – tā būs cīņa par jostu apvienošanu. Sākotnēji pat īsti neticēju, ka šāda boksa supersērija ar visu versiju čempionu dalību ir iespējama. Tagad pusfinālā ir četri čempioni – augstākais līmenis!” sacījis Oleksandrs Usiks.

Usiks cīņai gatavojas savā dzimtenē un pašlaik veic smagāko treniņu darbu, kas veltīts fiziskās sagatavotības nostiprināšanai. “Svaru stienis, lēcieni, pumpēšanās, pievilkšanās. Spēka darbs. Trīs treniņi dienā, tas nav patīkamākais treniņu procesa posms. Taču bez tā nevar. Patīkamākā daļa būs sparingi, skaistākā – pati cīņa,” atklājis Usiks.
Mairis Briedis pašlaik atrodas treniņnometnē Spānijā, kur arī veic fiziskās formas uzlabojumus, lai labākajā kondīcijā būtu janvārī.

“Briedis pēc skata ir vienkāršs čalis, bet – pasaules čempions! Labi sitošs bokseris. Esmu daudz skatījies viņa cīņas, arī pret Peresu, taču tas pretinieks bija augumā mazāks. Jebkurā gadījumā – spēcīgs puisis, pret kuru nopietni jāgatavojas. Par cīņas plāna niansēm publiski gan nerunāšu. Vai Briedis var pārsteigt? Es par to nedomāju, vairāk uzmanību veltu savu treniņiem un programmai,” Usiks īsumā novērtēja savu nākamo pretinieku.

Saistītie raksti

Tieši Usiks daudzuprāt tiek uzskatīts par Pasaules boksa supersērijas favorītu un viņam paredz uzvaru cīņā pret Briedi. “Bukmeikeru paredzējumiem nepievēršu lielu uzmanību un strādāju tā, it kā favorīti būtu pārējie. Tas ir bokss un prognozes izteikt nevēlos. Arī par otra pusfināla iznākumu. Ja man būtu ekstrasensa spējas, pateiktu… Pagaidiet divus mēnešus un visu noskaidrosim ringā,” Usiks par sevi atstāj solīda un cienījama sportista iespaidu.

Par 27. janvāri kā iespējamo abu sportistu dueļa datumu svētdien vēstīja interneta portāls “boxingnews24.com”, gan neminot, kurš šī cīņa varētu notikt. Portāls arī ziņoja, ka otrs supersērijas pusfināla duelis starp Junieru Dortikosu no Kubas un krievu Muratu Gasijevu notiks 20.janvārī.

LA.lv