Basketbols

Uvis Helmanis no “VEF Rīga” pārceļas uz Liepāju 16

foto – LETA

Uvis Helmanis pieņēmis lēmumu pamest “VEF Rīga” basketbola komandas treneru korpusu un piekritis jaunam izaicinājumam, kļūstot par “Liepājas lauvu” galveno treneri, apstiprina treneri pārstāvošā “Prime Athlete Managment” aģentūra. 

Iepriekšējās divas sezonas Uvis Helmanis bija viens no Ramūna Butauta palīgiem “VEF Rīga” komandā. Divu gadu līgums ir beidzies un Helmanis nolēmis pieņemt jaunus izaicinājumus. “

“Iespēja strādāt tik pieredzējuša un profesionāla trenera vadībā kā Ramūns Butauts ir palīdzējusi iegūt būtisku pamatu manai turpmākai attīstībai. Paldies Edgaram Jaunupam un visai VEF komandai par uzticēšanos, aicinot savā komandā, par līdzšinējo sadarbību un profesionalitāti, ko šo divu gadu laikā jutu gan no kluba vadības, gan kolēģu puses. VEF panākumi un pieeja turpmākajā karjerā noteikti iedvesmos mani!” Uvis Helmanis citēts “VEF Rīga” izplatītajā paziņojumā. 

Kā galvenajam trenerim Helmanim līdz šim bijusi vien neliela dažu mēnešu pieredze pirms trīs sezonām “Barons/LMT” komandā. Savukārt “Liepājas lauvām” iepriekšējā bija neveiksmīga sezona, kurā iepriekš bronzas medaļas izcīnījusī komanda palika ārpus izslēgšanas spēļu dalībniekiem. Iepriekšējo sezonu liepājnieki sāka Gunta Endzela, bet pabeidza Kaspara Mājenieka vadībā. 

 

LA.lv