Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. oktobris, 2015
Drukāt

Uz autoceļiem 11 vietās plāno uzstādīt transportlīdzekļu ātruma attēlošanas displejus

celu_policija3

Latvijas valsts autoceļu pārvaldītājs “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) izsludinājis iepirkumu par transportlīdzekļu momentānā ātruma attēlošanas displeju un tā papildierīču piegādi, projektēšanu un uzstādīšanu valsts autoceļu tīklā, liecina paziņojums uzņēmuma mājaslapā.

Lai uzlabotu satiksmes drošību, ir nolemts uzstādīt displejus, kas attēlo transportlīdzekļu momentāno ātrumu. “Ja atļautais braukšanas ātrums konkrētajā vietā netiek pārsniegts, tad pamīšus attēlotajam ātrumam tiek rādīta “smaidīga seja” zaļā krāsā. Savukārt, ja atļautais braukšanas ātrums tiek pārsniegts, tad pamīšus attēlotajam ātrumam tiek rādīta “dusmīga seja” sarkanā krāsā,” teikts iepirkuma nolikumā.

Displejus plānots uzstādīt 11 vietās uz Latvijas autoceļiem.

Pretendenti pieteikumus dalībai iepirkumā var iesniegt līdz 19.oktobrim.

LVC izveidoti 2004.gada nogalē un pieder valstij. Uzņēmums pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+